Forum
Živjo.
Ta zgodba bo govorila o 13- letni Kate. O njenem življenju, problemih, ljubeznih, ipd.
Večinoima dogodki ne bodo izmišljeni in bi se lahko zgodili tudi v normalnem življenju.

Upam, da vam bo všeč, vesela pa bom vseh komentarjev. Tako pozitivnih kot negativnih.

Kakšna se ti zdi zgodba?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. april 2016
''Oh ta šola. Že spet ponedeljek. Kako mi gre na živce. Zakaj ne smem doma ostati?'' sem si mislila v glavi ko sem čakala na avtobus za v šolo. V svoje misli sem bila tako zatopljena, da nisem opazila avtobusa, ki je pravkar zapeljal pred mano. Seveda, je bilo nemogoče, da bi prišla ena izmed prvih na avtobus, zato vedno počakam vse in grem zadnja. Tudi tokrat ni bila izjema. Na busu sem opazila eno izmed mojih najboljših prijateljic Emmo. ''Hej Emma, kaj dogaja?'' sem rekla Emmi ko sem se prebila skozi vse ljudi do nje. ''Oj Kate. Ma nč. Ta slova...'' je rekla. ''Kaj te skrbi? Dokler ne boš vprašana je vse ok. Potem se sekiraj ko boš vprašana.'' sem ji rekla z nasmeškom. ''Ja maš prov. Kako pa kaj doma?'' je vprašala. ''Oh, tastari skoz težijo. Kr kol nardiš ni prov. Se obrneš je narobe, če stojiš pa tud. Pa pr teb?'' sem rekla. ''Isto, če ne še slabi. O glej zdej pa morava dol z bsua. Kok se mi ne da.'' reče. ''Kr se mora se mora.'' rečem in skomignem z rameni. Pred šolo opaziva ostali dve najboljši frendici. Julie in Meg sta takoj prišli do naju objeli. ''Kaj dogaja?' reče Meg. ''A vesta kva se je zgodil? Men je en tip reku, če bi hodila, pa sem mu rekla da ne. Sej vesta zarad koga.'' reče Julie in nama pomežikne. ''Yes, we know for why.'' ji rečem in se nasmehnem.

Jaz (Kate):

Emma:

Julie:

Meg:

01. april 2016
Next?
03. april 2016
Next
03. april 2016
Next
03. april 2016
heej...
hvala obema, da bereta... vesela bi bila tudi novih bralcev...
se opravičujem ka je Next tako pozno, ampak nisem našla časa...
se bom potrudila, da bodo bolj na gosto nexti
če katera hoče posvečen Next nej reče
----------------------------------------------------------------
2. del
Julie in Emma sta ostali zadaj in se pogovarjali, midve z Meg pa sva šli naprej. Naj povem, da smo vse štiri BFF, ampak naj naj BFF sva pa midve z Meg in Emma ter Julie. Jaz najbolj zaupam Meg, Emma zaupa Julie, Julie Emmi in Meg meni. Vse pa si povemo vse. Seveda ne čisto vsega, ampak skoraj vse. 95% vsega si povemo. Tako mi tudi Meg zaupa vse njene težave in jaz ji svetujem, če znam. Ista zgodba pri meni. Z Emmo sva se midve vedno dobro razumele, Julie pa je v preteklosti bila zelo… kako naj rečem. Grda do prijateljev, izkoriščevalska, nesramna, skratka veliko si je upala komurkoli reči. S tem obnašanjem se je zamerila veliko prijateljem in ti prijatelji ji sedaj vračajo nazaj. Vse smo ji oprostile, kar je delala, in smo začele znova. Ampak vseeno se bojim, da bo enako naredila kot je delala. Ampak pustimo zdaj to. Z Meg sva hodili po stopnicah in mi ravno razlaga o nekem tipu, ko gre ta tip mimo naju. Meg takoj utihne in zardi. Njene rjave oči so se srečale z njegovimi rjavimi. Poezija, vam rečem. ''No vidiš, ti pa meni, da te še pogleda ne… joj Meg, kaj bom jaz s tabo…'' ji rečem in se nasmejem do ušes. ''Saj me res ni pogledal…'' hitro reče. ''Ne, sploh ne… tako kot da zdajle ni 15 stopinj zunaj…'' rečem. Ampak je bilo res že 15 stopinj, ob pol devetih zjutraj! Veliko za ta mesec. ''No, dobro. Res je 15 stopinj… ampak pogledal me pa ni,'' spet zanika Meg. ''Te je. Ampak se res ne bom zdaj kregala, a te je pogledal ali ne, ker jaz vem kaj je bilo. Pa pika. Uf, pozno je pojdiva hitro, da naju ne bo ta mato določila za razred pospravljat. Samo še to se nama manjka.'' ji hitro še rečem, se preobujem, preoblečem in z Meg hitro greva v razred.

Next?
26. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg