Forum
HII!
Torej jas sm spet tule z novo zgodbico, kot sem obljubila.
Tokrat bo o Ashtonu in je moj prvi ff. v zvezi z Ashtonu in 5SOS, tkoda upam da bo brano, kot je blo Forever Is Good Enough.
Ashton tudi tu ne bo slaven.
Seveda bodo nexti daljši, tole je le uvod.
In pa hvala vsem, ki boste brale!

STARRING:
Arabella Green
http://static.tumblr.com/605a1f18e7bc770905965931c21daca9/iibctcl/XJBmow9ow/tumblr_static_black_and_white_girl_photo_simple_beauty_scene_sad-201948d5a5af2968fa9d7b2d71598012_h_large.jpg

Ashton Irwin
https://31.media.tumblr.com/7ea4b13f19f3ed2de0d5dd0b95a4b075/tumblr_nho0efoyrx1u4ynjko3_500.gif

------------------------------------------
Arabella Green dobro ve, kaj je samota. Po požaru, ki ji je vzel njenega brata in starše, ostane popolnoma osamljena. Brez vsakogar, ki bi ji pomagal, brez strehe nad glavo, brez denarja, brez vsega. Starejša soseda, s katero sta se vedno razumeli jo za nekaj časa vzame pod svojo streho, kjer je vse do dne, ko prejme usodni telefonski klic. Klic, ki ji spremeni življenje.

to je za začetek to.
hope you like it! ;D
23. maj 2015
like it uuuuuuuuuuu
nnnnnnnnneeexxxxxxxxxxtttt
23. maj 2015
u149360
u149360
ok začetek je že dober....
neeeeeeeext
23. maj 2015
prfektno*O*
omfg še ena tvoja prfekcija*O*
neeeeeeext*O*
23. maj 2015
OMGF!! prfect!! *_* neextt <3
23. maj 2015
little*monster
little*monster
Omg
Ta vsodni klic? Malo strašen!!!!
Neeeext!!! Can' t wait!!!!!
23. maj 2015
u194066
u194066
Pa joj se zacela niso dobr pa ze tok carsko
Next!
23. maj 2015
neeeext!
23. maj 2015
next
23. maj 2015
neeeeeeeeext
23. maj 2015
neeeexttt
23. maj 2015
next
23. maj 2015
Next
24. maj 2015
Ful dobr začetk

Neeeeeeeeext
24. maj 2015
Next
Fajni začetek
24. maj 2015
OMFG, Ksenija zakaj zadnja zvem?!!?!
Uu usodni klic, ha?? Me likeyy cx
Pa se o Ashu je "-"
Neeext!
24. maj 2015
hanča <3------->*something* get it?
24. maj 2015
Že zdle vsi vemo da bo bla tale zgodbica d-best *-*
neeeext
24. maj 2015
če je že zdej ful zanimiv me zanima kak bo na sredini zgodbe
next
24. maj 2015
next
24. maj 2015
u193008
u193008
next *o*
24. maj 2015
Hii gurls!
Torej, pa smo pred prvim delom haha. Hvala, da berete!

1.

//Arabella//

"Arabella, vstani!" sem zaslišala Josephino. Josephina je bila soseda, h kateri sem vedno rada zahajala, ko sem bila še mlajša in pozneje, ko sta se oče in mama prepirala. Edina oseba, ki jo je trenutno skrbelo zame.
Pretegnila sem se in si, kakor vsako jutro spletla kito. To sem počela, ker me je spominjalo na mamo. Vedno mi je rada delala frizure, ko sem bila mlajša, zato ker sem imela dolge lase do pasu. Zdaj sem imela malo krajše, a so vseeno padali po hrbtu navzdol, če sem imela spuščene, kar pa je bilo redko.
Ko sem prišla v kuhinjo, me je na mizi čakal zajtrk.
"Prej je k meni prišla Breckova," je pripomnila Josephina.
Breckova je vedela za vse novice, a sem bila prepričana, da si jih je pol izmislila, da je lahko imela kaj povedati.
"Rekla je, da Irwinovi iščejo novo...kako bi rekla,.." je nadaljevala.
"Novo kaj?" sem z zanimanjem vprašala.
"Služkinjo."
"Služkinjo?"
Irwinovi so bili najbolj bogata in vplivna družina v mestu. Bili so znani tudi po tem, da so večkrat komu pomagali, če je bil v denarni stiski. Poznala sem več takih ljudi, ki so se iz krize izmozgali samo zaradi Irwinovih. Ni bilo veliko takih družin.
"Ja in?" sem zdolgočaseno nadaljevala.
"No, rekla je, da je prejšnja šla kar čez noč."
"Daj no, Joshepina. Vsaka bi ubijala za to delo. To si je morala izmisliti," sem rekla.
"Ne vem, samo povedala sem."
Vsak brezposeln človek bi rad delal pri Irwinovih, ker imaš veliko plačo. Nisem verjela govoricam.
"Boš šla na tržnico? Rabila bom zelenjavo za kuho," je rekla.
"Lahko danes jaz naredim kosilo?" sem vprašala.
"Če hočeš. Ampak potrebovala boš svoje sestavine," je odgovorila.
"Prav, grem. Se vidiva pozneje," sem rekla, vzela denar, ki mi ga je dala, čeprav stežka. Nisem vedela, kako dolgo bom še tu. Moram najti službo. Ne morem ves čas živeti od nje.
Na tržnici je bila spet gneča. Vzela sem nekaj zelenjave in potem še sadja in se končno z vrečko vračala domov.
"Arabella Green," sem zaslišala. Dvignila sem glavo in zagledala gospoda Irwina. "Oh, dober dan," sem pozdravila.
"Kako si? Se držiš?" me je prijazno vprašal. Skomignila sem z rameni in prikimala. "Mesec je že od takrat, nekako sem se sprijaznila," sem rekla in avtomatsko prijela svoj obesek na ogrlci, ki sem jo našla v ruševinah naše hiše.
"Zelo močna punca si, pa tako mlada," je rekel.
Nasmehnila sem se, ga pozdravila in odšla. Kakšno naključje.
Ko sem prišla domov, sem začela kuhati. To sem rada počela, ker me je spominjalo na stari dom. Zavedala sem se, da vse stvari povezuje s starim življenjem in da moram s tem nehati. Novo življenje me čaka.
Le, da je preveč spominov na staro.
jap. Upam da ni preveč nakladanja. Glavno dogajanje bo kmalu.
Hotla bi pa samo povedat, da je tale zgodbica posvečena Australgirl, ker me je na nek način prepričala, da sem jo začela pisat, tko da hvala
ly xx
24. maj 2015
Hii gurls!
Torej, pa smo pred prvim delom haha. Hvala, da berete!

1.

//Arabella//

"Arabella, vstani!" sem zaslišala Josephino. Josephina je bila soseda, h kateri sem vedno rada zahajala, ko sem bila še mlajša in pozneje, ko sta se oče in mama prepirala. Edina oseba, ki jo je trenutno skrbelo zame.
Pretegnila sem se in si, kakor vsako jutro spletla kito. To sem počela, ker me je spominjalo na mamo. Vedno mi je rada delala frizure, ko sem bila mlajša, zato ker sem imela dolge lase do pasu. Zdaj sem imela malo krajše, a so vseeno padali po hrbtu navzdol, če sem imela spuščene, kar pa je bilo redko.
Ko sem prišla v kuhinjo, me je na mizi čakal zajtrk.
"Prej je k meni prišla Breckova," je pripomnila Josephina.
Breckova je vedela za vse novice, a sem bila prepričana, da si jih je pol izmislila, da je lahko imela kaj povedati.
"Rekla je, da Irwinovi iščejo novo...kako bi rekla,.." je nadaljevala.
"Novo kaj?" sem z zanimanjem vprašala.
"Služkinjo."
"Služkinjo?"
Irwinovi so bili najbolj bogata in vplivna družina v mestu. Bili so znani tudi po tem, da so večkrat komu pomagali, če je bil v denarni stiski. Poznala sem več takih ljudi, ki so se iz krize izmozgali samo zaradi Irwinovih. Ni bilo veliko takih družin.
"Ja in?" sem zdolgočaseno nadaljevala.
"No, rekla je, da je prejšnja šla kar čez noč."
"Daj no, Joshepina. Vsaka bi ubijala za to delo. To si je morala izmisliti," sem rekla.
"Ne vem, samo povedala sem."
Vsak brezposeln človek bi rad delal pri Irwinovih, ker imaš veliko plačo. Nisem verjela govoricam.
"Boš šla na tržnico? Rabila bom zelenjavo za kuho," je rekla.
"Lahko danes jaz naredim kosilo?" sem vprašala.
"Če hočeš. Ampak potrebovala boš svoje sestavine," je odgovorila.
"Prav, grem. Se vidiva pozneje," sem rekla, vzela denar, ki mi ga je dala, čeprav stežka. Nisem vedela, kako dolgo bom še tu. Moram najti službo. Ne morem ves čas živeti od nje.
Na tržnici je bila spet gneča. Vzela sem nekaj zelenjave in potem še sadja in se končno z vrečko vračala domov.
"Arabella Green," sem zaslišala. Dvignila sem glavo in zagledala gospoda Irwina. "Oh, dober dan," sem pozdravila.
"Kako si? Se držiš?" me je prijazno vprašal. Skomignila sem z rameni in prikimala. "Mesec je že od takrat, nekako sem se sprijaznila," sem rekla in avtomatsko prijela svoj obesek na ogrlci, ki sem jo našla v ruševinah naše hiše.
"Zelo močna punca si, pa tako mlada," je rekel.
Nasmehnila sem se, ga pozdravila in odšla. Kakšno naključje.
Ko sem prišla domov, sem začela kuhati. To sem rada počela, ker me je spominjalo na stari dom. Zavedala sem se, da vse stvari povezuje s starim življenjem in da moram s tem nehati. Novo življenje me čaka.
Le, da je preveč spominov na staro.
jap. Upam da ni preveč nakladanja. Glavno dogajanje bo kmalu.
Hotla bi pa samo povedat, da je tale zgodbica posvečena Australgirl, ker me je na nek način prepričala, da sem jo začela pisat, tko da hvala
ly xx
24. maj 2015
neeeeeeeeeext
24. maj 2015
O My Hell, this is burnnin' awsome!!
Eh, mal sm sed, sej bo, sej bo
Mam filling da bo ona prstala pr njih cx
Next!!
24. maj 2015
next
24. maj 2015
neeeeeeext