Hejla Js in moja sister from another mister ℒαʂէ Ʊղ✝ƈօɾղ sma se odločle, da boma napisale še en ff. Upam da bote uživale tk ko pr prvem

Živjo. Moje ime je Kate Ann Grey.

Zase bi rekla, da sem normalna 16 letna najstnica. Živim kot vse druge punce. No....večino punc. Sem res obsedena z 1D. Nič na svetu mi ne pomeni več kot oni. Živim in diham za njih. Liam je in vedno bo ljubezen mojega življenja. A težko je živeti v svetu, katerem te nihče ne razume. Mama in oče sta se ločila pred letom dni. Tako smo jaz, mama in sestra ostale v Franciji, oče pa se je preselil v London. Ko že ravno govorimo o moji sestri. Ime ji je Roses Jasmine Grey.

(narisala jo je moja mama, ki je umetnica. Ima črne lase in zelene oči) Stara je 14 let in je največji negativec na svetu. Ne samo da ne mara 1D, sovraži še mene. Čisto sva si drugačni. In najhuje je, da si moram z njo deliti že tako majhno sobo. Moja stran je vsa poleplena z plakati, njena pa brebarvana na črno. Je nora oboževalka rock in counrty glasbe. Jaz pa to šrajanje sovražim. Enkrat sem bila prisiljena iti z njo na koncert, saj ni smela iti sama. Ker sem se že prvih 5 minut začela dolgočasiti, sem se odločila, da se napijem in imam vsaj nekaj od tega večera. Res je, da sem se od tistega trenutka dalje zabavala kot še nikoli v življenju. Z Rose sva se prebili vse do prve vrste. Rose se je začela histerično dreti, jaz pa sem jo potisnila na oder. "Samo eno priložnost imaš" sem zakričala ter še sama skočila gor. Malo sva poplesali, nato pa je Rose skočila med publiko. Nosili so jo po rokah in izgledalo je zabavno. Zato sem seveda hotela pskusiti še jaz. Vzela sem zalet in skočila. A res ne vem kaj se je zgodilo. Zbudila sem se v bolnici z doktorjevo novico, da imam polomljeni dve rebri. Ko mi je Rose v umirajočem smehu povedala, da me nihče ni ujel, sem se odločila, da jo od tega trenutka dalje pa res zasovražim.
31. december 2013
u155122
u155122
Neeeeeeeeeeexxtt!¨!
31. december 2013
u130737
u130737
Neeeeeext
31. december 2013
u28319
u28319
Neext:3
31. december 2013
neext!!!!
31. december 2013
neeeeeeeext!!!
31. december 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeext
31. december 2013
u82298
u82298
neeeeeeeeext
01. januar 2014
Next!
01. januar 2014
u155122
u155122
Čer! Torej moje ime je Roses Jasmine Grey in sem stara 14 let, kot vam je po mojem sestra že povedala. Ja, obožujem Rock, Country in tiste srhljive klasične pesmi.

Najslabše je to, ko ravno urediš svojo steno z Rock izvajalci in izveš da greš v London! Pa to je norišnica, še ni dovolj da sta se oče in mama ločila? Sploh pa... mama me ne mara ker sem takšna in režem se zaradi depresije ker me vsi obtožujejo ker sem takšna. Vedno sem skuštrana, nosim moška oblačila. Nisem jaz kriva če pa me vsi čedalje bolj zatirajo, od kar sem odšla na Rock koncert me sestra sovraži, kar me dela še bolj nesrečno.

Zjutraj smo se odpravili na letališče, tiho sem sedla na stol v letalu in poslušala svojo glasbo. Po nekaj urah letenja sva prispele na letališče v Londonu, spodaj pa naju je čakal oče. Ko sva se pripeljale domov, sva vsaka imela svojo sobo, nekaj najboljšega! Vstopila sem v sobo dala torbe na stran in zložila stvari v omaro. Potem sem si uredila sobo, da sem posteljo premaknila z težavo ob steno. Kasneje pa sem postavila svoj prenosni računalnik na mizo in namontirala zvočnike. Uredila sem si lase jih spela v čop ter nato odšla dol, ker je oče rekel da bomo šli na kratek ogled Londona. Hodili smo na okoli gledali nezanimive reči, ko Kate zagleda trgovino z njenimi 1D fanti. Joj, kako gre meni to na živce, cel dan mi nabija Liam gor Liam dol, potem govori kako je Harry sexy kasneje pa že naklada da je Zayn nadarjen za ples. Ker sem morala riniti zraven sem odšla in ves čas samo zehala, kasneje ko je skoraj nakupila celo trgovino smo odšli naprej in malce na okoli ter nato nazaj domov. Doma sem se usedla na posteljo in igrala na XBOX360. Kate pa seveda.. "Roses! A bi šla z mano gledat en film od 1D?" Me vpraša. "Nee...niti slučajno!" Zavpijem in igram naprej. "Baba, smotana." Mi reče in gre iz sobe. "BLA, BLA BLA¨!" JI rečem nazaj in igram naprej. No takšno je moje življenje, vedno polno zanimivih in bednih stvari...

(Bedn next, sorry)

Next?
01. januar 2014
neext
01. januar 2014
u142227
u142227
Next
01. januar 2014
u101445
u101445
Neeeext
01. januar 2014
Next!
01. januar 2014
neeeeeeeeext!!
01. januar 2014
hahahhaha baba smotana hahahahhah
02. januar 2014
Nextt
02. januar 2014
neeeeeeeeeeext+nova bralka
03. januar 2014
u82298
u82298
next
04. januar 2014
u115604
u115604
Next + Nova bralka
08. januar 2014

OMG!!!! London!!!!! Si morate predstavljati. Ko sem izvedela to novico sem skakala po hiši kot zmešana. Dejansko bom imela možnost spoznati One Direction!!! Nad novico sem bila več kot navdušena. A Rose se je ves čas nekaj pritoževala.
____
Ko smo prispeli v London smo odšli gledat zanimivosti, po trgovinah in podobno. Nazaj sem se vrnila z 3 vrečkami 1D stvari. Rose sem skoraj rotila, da gre z mano v kino a mi je ni uspelo prepričati. Ker nisem hotela iti sama, sem film pogledala kar doma. Utapljala sem se v solzah. This is us sem gledala že najmanj 30x pa se še vedno jokam.
Ati mi je obljubil, da bomo odšli jutri pogledat, če je prazna še kakšnja karta za na koncert. Vsa kipim od sreče. A na žalst mora iti Rose tudi. Pa sploh ne vem zakaj. Sovraži jih bolj kot vse na svetu. Z takimi mislimi sem odšla spat.
Naslednji dan sem kar skočila iz postelje. Oblekla sem svojo najljubšo obleko ter odšla budit vse v hiši. Rose me je skoraj ubila. Začela sva se lasati. To je bil tipični babji fajt. Ponavadi jih ona boljše odnese, jaz pa si moram vedno popravljati frizuro. To je že del mojega vsakdanjika. Ko smo hodili proti trgovini s kartami sem jaz bila edina, ki je kazala znake življenja. Rose je oblečena v črno poslušala glasbo, oče pa se je samo držal za glavo, ko je videl kakšne stvari sem počela. Kaj moremo.....takšnja pač sem. I can't change....

OK vem da je biu tt next najbrš najbol bedn kar sm jih js karkol napisala sam pač mam slab dan/tedn/mesnc in nimam idej.....
09. januar 2014
ni beden!!
neeeeeeeeeeeeext!!!
09. januar 2014
u155122
u155122
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxttt!!!!!!!!
10. januar 2014
Neext<333!
10. januar 2014
neeeeeeeeeeext
10. januar 2014
u155122
u155122
http://www.igre123.com/forum/tema/song-of-wind-from-north-ft.-1d/66521/

Pišem novo zgodbico od 1D! RABI BRALCE!¨

11. januar 2014
next+nova bralka
11. januar 2014
next+nova bralka
16. januar 2014
u155122
u155122
Ej a kera od vas punc ve če se da met emo frizuro tut brez da kej krajšaš spredne lase če jih maš full dolge???! PLIS HELP!!!
20. januar 2014
Neeeexxxxtt
30. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg