Forum
u202117
u202117
Hej no mislim da je že čas da napišem en fanfiction x´d.

Nobena zgodbica mi se ni uspela upam da mi bo ta.

Upam, da vam bo všeč.

....... Rose Tomlinson je 19 letna punca, iz Velike Britanije natančneje Londona. Je
04. december 2015
u202117
u202117
Eleanor Jenna Tomlinson je 19 letna punca, iz Velike Britanije natančneje Londona. Petje in glasba sta njeno življenje. Njen starejši brat je Louis, no ne ravno brat. Eleanor je posvojena. Oče ji je umrl, za mamo pa nihče ne ve kje je. Z Harryem sta prijatelja že od otroštva. On nanjo gleda kot na prijateljico, ona na njega kot nekaj več. Si bo Harry premislil in se bo iz tega razvilo še kaj več?
05. december 2015
u202117
u202117
"Ele pridi dol! ''. Je zakričal Louis da je odmevalo po celi hiši. Hitro sem si obula copate in stekla po stopnicah v kuhinjo. Ko sem prišla vanjo se zagledala Harrya in Louisa ko se mučita z vžiganjem mikrovalovke. ''Am dobro jutro?''. Sem rekla napol v smehu. '' Nehaj se režat in nama pomagaj!'' je zamrmral Louis.
Ko sem jima pokazala kako se dela z mikrovalovko, smo odšli jest zajtrk. Na hitro sem pospravila in pobrisala mizo. Odpravila sem se v garažo pogledat kaj počneta fanta. Ravno sem odprla vrata garaže in zagledala mamo, ki se je z avtom pripeljala na dvorišče. '' Kje si bila ? ''. Sem jo vprašala takoj ko je stopila iz avta. '' Samo v trgovino sem šla. Daj odnesite stvari gor in jih pospravite, takoj pridem nazaj ''. Mi je odgovorila kratko in jedrnato. Hitro sem skočila na wc in popolnoma pozabila na mamino naročilo.
'' Ele pridi dol prosim !''. Me je poklical Harry. '' Sori čisto sem pozabila na to. Am kje je Louis? ''. sem ga vprašala in se izogibala njegovim pogledom.
Zadnje čase se mu izogibam, ker se ne morem upreti tistim njegovim očem, nasmehu.. Enostavno ne morem! '' Louis je šel s tvojo mamo. Nwm zakaj ''. mi je odvrnil.
Hitro sma odnesla škatle v kuhinjo in pospravila. Ostali sta še dve vrečki z zelenjavo. ko sem prišla nazaj v garažo mi je Harry podal vrečko. Dotaknil se je moje roke. Hitro sem jo odmaknila in pogledala vstran. '' Ele kaj je narobe? Zadnje čase se me samo izogibaš. Zakaj ?'' . nežno me je prijel za brado in me obrnil proti sebi. Gledal me je točno v oči. Z tistim nežnim pogledom. Nisem vedela kaj naj zato sem se odmaknila in stekla v sobo. Harry je šel za mano. Zaloputnila sem z vrati, se vrgla na posteljo in začela jokati.
05. december 2015
u202117
u202117
"Ele pridi dol! ''. Je zakričal Louis da je odmevalo po celi hiši. Hitro sem si obula copate in stekla po stopnicah v kuhinjo. Ko sem prišla vanjo se zagledala Harrya in Louisa ko se mučita z vžiganjem mikrovalovke. ''Am dobro jutro?''. Sem rekla napol v smehu. '' Nehaj se režat in nama pomagaj!'' je zamrmral Louis.
Ko sem jima pokazala kako se dela z mikrovalovko, smo odšli jest zajtrk. Na hitro sem pospravila in pobrisala mizo. Odpravila sem se v garažo pogledat kaj počneta fanta. Ravno sem odprla vrata garaže in zagledala mamo, ki se je z avtom pripeljala na dvorišče. '' Kje si bila ? ''. Sem jo vprašala takoj ko je stopila iz avta. '' Samo v trgovino sem šla. Daj odnesite stvari gor in jih pospravite, takoj pridem nazaj ''. Mi je odgovorila kratko in jedrnato. Hitro sem skočila na wc in popolnoma pozabila na mamino naročilo.
'' Ele pridi dol prosim !''. Me je poklical Harry. '' Sori čisto sem pozabila na to. Am kje je Louis? ''. sem ga vprašala in se izogibala njegovim pogledom.
Zadnje čase se mu izogibam, ker se ne morem upreti tistim njegovim očem, nasmehu.. Enostavno ne morem! '' Louis je šel s tvojo mamo. Nwm zakaj ''. mi je odvrnil.
Hitro sva odnesla škatle v kuhinjo in pospravila. Ostali sta še dve vrečki z zelenjavo. ko sem prišla nazaj v garažo mi je Harry podal vrečko. Dotaknil se je moje roke. Hitro sem jo odmaknila in pogledala vstran. '' Ele kaj je narobe? Zadnje čase se me samo izogibaš. Zakaj ?'' . nežno me je prijel za brado in me obrnil proti sebi. Gledal me je točno v oči. Z tistim nežnim pogledom. Nisem se mu mogla upreti. Ugh predobro me pozna sem si mislila. Nisem vedela kaj naj zato sem se odmaknila in stekla v sobo. Harry je šel za mano. Zaloputnila sem z vrati, se vrgla na posteljo in začela jokati.
'' Ele odpri mi ! '' Je Harry trkal po vratih moje sobe. '' Vedno si mi vse zaupala zakaj mi ne zdaj! Že od malega sva prijatelja, poznam te! Kaj je narobe? '' je še vedno trkal po vratih. '' V redu sem, nič mi ni ! ''. sem zajokano rekla. '' Povej mi ! '' mi je obupano rekel. '' Okej ''. Sem se malo umrila. '' Poglej.... Že od malega sva prijatelja in.. Zelo dobro se poznama.. Ne vem kako ti naj rečem ampak.. VŠEČ SI MI OKEJ !? ''...
05. december 2015
u202117
u202117
Hitro sva odnesla škatle v kuhinjo in pospravila. Ostali sta še dve vrečki z zelenjavo. ko sem prišla nazaj v garažo mi je Harry podal vrečko. Dotaknil se je moje roke. Hitro sem jo odmaknila in pogledala vstran. '' Ele kaj je narobe? Zadnje čase se me samo izogibaš. Zakaj ?'' . nežno me je prijel za brado in me obrnil proti sebi. Gledal me je točno v oči. Z tistim nežnim pogledom. Nisem se mu mogla upreti. Ugh predobro me pozna sem si mislila. Nisem vedela kaj naj zato sem se odmaknila in stekla v sobo. Harry je šel za mano. Zaloputnila sem z vrati, se vrgla na posteljo in začela jokati.
'' Ele odpri mi ! '' Je Harry trkal po vratih moje sobe. '' Vedno si mi vse zaupala zakaj mi ne zdaj! Že od malega sva prijatelja, poznam te! Kaj je narobe? '' je še vedno trkal po vratih. '' V redu sem, nič mi ni ! ''. sem zajokano rekla. '' Povej mi ! '' mi je obupano rekel. '' Okej ''. Sem se malo umrila. '' Poglej.... Že od malega sva prijatelja in..
Zelo dobro se poznama.. Ne vem kako ti naj rečem ampak..
VŠEČ SI MI OKEJ !? ''...

________________________________________________________________________________

- Vam je všeč?
- Btw Ele je Eleanor x"d
05. december 2015
u202117
u202117

05. december 2015
u202117
u202117

11. december 2015
u202117
u202117
jbm slika jbm!!!
11. december 2015
u202117
u202117
Prav čutila sem kako je šlo vse to breme dol iz mojih ramen ko sem to rekla. Pričakovala sem odgovor a je zavladala tišina. Vsaj pove mi lahko da me ne mara na tak način ne pa da me muči s tem čakanjem. Slišala sem da se je usedel na tla. Nisem vedela naj odklenem vrata ali ne. Stopila sem do njih in jih potiho odklenila. Ni jih odprl. Usedla sem se k klavirju in začela igrati A Thousand Years - Christina Perri. Upala sem da me bo pomirilo. Pela raje nisem. Enostavno nisem.
Zaslišala sem da mi zvoni telefon hitro sem se oglasila ker sem vedela da je mami. '' Ljubica, z Louisom sva šla k Taylor zavleklo se bo. Se vidiva zvečer.''. Je rekla in prekinila. Imela sem seveda vklopljen zvočnik in Harry je vse slišal in prišel v mojo sobo. '' Te moti če ostanem ?'' - '' Ne seveda ne. ''. Sem mu odvrnila. '' Vesela sem da sva prekinila to tišino. Začudena sem bila da si lahko tako dolgo tiho.'' Oba sva se temu zasmejala. '' Poglej to no kar se je zgodilo prej... Zakaj mi nisi prej povedala za to? '' Me je vprašal in se usedel zraven mene na posteljo. '' Strah me je bilo kako boš to sprejel in mislila sem da te bom izgubila. '' Sem z povedala brez cmoka v grlu. '' Ele nikoli me ne boš izgubila, vedi to. Zelo dobra prijateljica si, prijavila si nas na X - faktor, vedno si mi bila ob strani. In tudi jaz ti bom.'' Mi je govoril in me božal po licu.
11. december 2015
u202117
u202117
Prav čutila sem kako je šlo vse to breme dol iz mojih ramen ko sem to rekla. Pričakovala sem odgovor a je zavladala tišina. Vsaj pove mi lahko da me ne mara na tak način ne pa da me muči s tem čakanjem. Slišala sem da se je usedel na tla. Nisem vedela naj odklenem vrata ali ne. Stopila sem do njih in jih potiho odklenila. Ni jih odprl. Usedla sem se k klavirju in začela igrati A Thousand Years - Christina Perri. Upala sem da me bo pomirilo. Pela raje nisem. Enostavno nisem.
Zaslišala sem da mi zvoni telefon hitro sem se oglasila ker sem vedela da je mami. '' Ljubica, z Louisom sva šla k Taylor zavleklo se bo. Se vidiva zvečer.''. Je rekla in prekinila. Imela sem seveda vklopljen zvočnik in Harry je vse slišal in prišel v mojo sobo. '' Te moti če ostanem ?'' - '' Ne seveda ne. ''. Sem mu odvrnila. '' Vesela sem da sva prekinila to tišino. Začudena sem bila da si lahko tako dolgo tiho.'' Oba sva se temu zasmejala. '' Poglej to no kar se je zgodilo prej... Zakaj mi nisi prej povedala za to? '' Me je vprašal in se usedel zraven mene na posteljo. '' Strah me je bilo kako boš to sprejel in mislila sem da te bom izgubila. '' Sem z povedala brez cmoka v grlu. '' Ele nikoli me ne boš izgubila, vedi to. Zelo dobra prijateljica si, prijavila si nas na X - faktor, vedno si mi bila ob strani. In tudi jaz ti bom.'' Mi je govoril in me božal po licu.
Oh kako bi ga poljubila zdajle. Nenehno sem gledala v tiste njegove zelene oči. A že cel čas me je grizlo to ker nisem vedela če čuti isto do mene. Prav čutila sem kako je šlo vse to breme dol iz mojih ramen ko sem to rekla. Pričakovala sem odgovor a je zavladala tišina. Vsaj pove mi lahko da me ne mara na tak način ne pa da me muči s tem čakanjem. Slišala sem da se je usedel na tla. Nisem vedela naj odklenem vrata ali ne. Stopila sem do njih in jih potiho odklenila. Ni jih odprl. Usedla sem se k klavirju in začela igrati A Thousand Years - Christina Perri. Upala sem da me bo pomirilo. Pela raje nisem. Enostavno nisem.
Zaslišala sem da mi zvoni telefon hitro sem se oglasila ker sem vedela da je mami. '' Ljubica, z Louisom sva šla k Taylor zavleklo se bo. Se vidiva zvečer.''. Je rekla in prekinila. Imela sem seveda vklopljen zvočnik in Harry je vse slišal in prišel v mojo sobo. '' Te moti če ostanem ?'' - '' Ne seveda ne. ''. Sem mu odvrnila. '' Vesela sem da sva prekinila to tišino. Začudena sem bila da si lahko tako dolgo tiho.'' Oba sva se temu zasmejala. '' Poglej to no kar se je zgodilo prej... Zakaj mi nisi prej povedala za to? '' Me je vprašal in se usedel zraven mene na posteljo. '' Strah me je bilo kako boš to sprejel in mislila sem da te bom izgubila. '' Sem z povedala brez cmoka v grlu. '' Ele nikoli me ne boš izgubila, vedi to. Zelo dobra prijateljica si, prijavila si nas na X - faktor, vedno si mi bila ob strani. In tudi jaz ti bom.'' Mi je govoril in me božal po licu.Prav čutila sem kako je šlo vse to breme dol iz mojih ramen ko sem to rekla. Pričakovala sem odgovor a je zavladala tišina. Vsaj pove mi lahko da me ne mara na tak način ne pa da me muči s tem čakanjem. Slišala sem da se je usedel na tla. Nisem vedela naj odklenem vrata ali ne. Stopila sem do njih in jih potiho odklenila. Ni jih odprl. Usedla sem se k klavirju in začela igrati A Thousand Years - Christina Perri. Upala sem da me bo pomirilo. Pela raje nisem. Enostavno nisem.
Zaslišala sem da mi zvoni telefon hitro sem se oglasila ker sem vedela da je mami. '' Ljubica, z Louisom sva šla k Taylor zavleklo se bo. Se vidiva zvečer.''. Je rekla in prekinila. Imela sem seveda vklopljen zvočnik in Harry je vse slišal in prišel v mojo sobo. '' Te moti če ostanem ?'' - '' Ne seveda ne. ''. Sem mu odvrnila. '' Vesela sem da sva prekinila to tišino. Začudena sem bila da si lahko tako dolgo tiho.'' Oba sva se temu zasmejala. '' Poglej to no kar se je zgodilo prej... Zakaj mi nisi prej povedala za to? '' Me je vprašal in se usedel zraven mene na posteljo. '' Strah me je bilo kako boš to sprejel in mislila sem da te bom izgubila. '' Sem z povedala brez cmoka v grlu. '' Ele nikoli me ne boš izgubila, vedi to. Zelo dobra prijateljica si, prijavila si nas na X - faktor, vedno si mi bila ob strani. In tudi jaz ti bom.'' Mi je govoril in me božal po licu.'' Ohh kako bi ga poljubila zdajle. Nenehno sem gledala v tiste njegove zelene oči. A grizlo me je to, ker nisem vedela če čuti isto do mene. '' Poglej jaz sem ti povedala kako čutim zdaj si na vrsti ti. Upam pa le da bova v vsakem primeru še vedno ostala prijatelja.'' sem izdavila pripravljena na najhujše. '' Prijatelja sva vedno bila in vedno bova Ele najbolje me poznaš.. '' Ni uspel dokončati saj sem ga prekinila ker nisem hotela slišati da me nemara na tak način '' Ja ja v redu razumem. Greva v Starbucks?'' sem rekla presenetljivo dobre volje. '' Počakaj! Nisi mi pustila dokončati. Kot sem rekel si res moja najboljša..'' Sem ga spet prekinila. '' Ja ja najboljša prijateljica in nočem da bi bila kaj več. Razumem greva?'' Sem bila že pripravljena na odhod.
'' Ele? '' Preden sem mu poskušala odvrniti je nežno rekel stopil bližje k meni me prijel za obraz in poljubil.
11. december 2015
u202117
u202117
Zaslišala sem da mi zvoni telefon hitro sem se oglasila ker sem vedela da je mami. '' Ljubica, z Louisom sva šla k Taylor zavleklo se bo. Se vidiva zvečer.''. Je rekla in prekinila. Imela sem seveda vklopljen zvočnik in Harry je vse slišal in prišel v mojo sobo. '' Te moti če ostanem ?'' - '' Ne seveda ne. ''. Sem mu odvrnila. '' Vesela sem da sva prekinila to tišino. Začudena sem bila da si lahko tako dolgo tiho.'' Oba sva se temu zasmejala. '' Poglej to no kar se je zgodilo prej... Zakaj mi nisi prej povedala za to? '' Me je vprašal in se usedel zraven mene na posteljo. '' Strah me je bilo kako boš to sprejel in mislila sem da te bom izgubila. '' Sem z povedala brez cmoka v grlu. '' Ele nikoli me ne boš izgubila, vedi to. Zelo dobra prijateljica si, prijavila si nas na X - faktor, vedno si mi bila ob strani. In tudi jaz ti bom.'' Mi je govoril in me božal po licu.Prav čutila sem kako je šlo vse to breme dol iz mojih ramen ko sem to rekla. Pričakovala sem odgovor a je zavladala tišina. Vsaj pove mi lahko da me ne mara na tak način ne pa da me muči s tem čakanjem. Slišala sem da se je usedel na tla. Nisem vedela naj odklenem vrata ali ne. Stopila sem do njih in jih potiho odklenila. Ni jih odprl. Usedla sem se k klavirju in začela igrati A Thousand Years - Christina Perri. Upala sem da me bo pomirilo. Pela raje nisem. Enostavno nisem.
Zaslišala sem da mi zvoni telefon hitro sem se oglasila ker sem vedela da je mami. '' Ljubica, z Louisom sva šla k Taylor zavleklo se bo. Se vidiva zvečer.''. Je rekla in prekinila. Imela sem seveda vklopljen zvočnik in Harry je vse slišal in prišel v mojo sobo. '' Te moti če ostanem ?'' - '' Ne seveda ne. ''. Sem mu odvrnila. '' Vesela sem da sva prekinila to tišino. Začudena sem bila da si lahko tako dolgo tiho.'' Oba sva se temu zasmejala. '' Poglej to no kar se je zgodilo prej... Zakaj mi nisi prej povedala za to? '' Me je vprašal in se usedel zraven mene na posteljo. '' Strah me je bilo kako boš to sprejel in mislila sem da te bom izgubila. '' Sem z povedala brez cmoka v grlu. '' Ele nikoli me ne boš izgubila, vedi to. Zelo dobra prijateljica si, prijavila si nas na X - faktor, vedno si mi bila ob strani. In tudi jaz ti bom.'' Mi je govoril in me božal po licu.'' Ohh kako bi ga poljubila zdajle. Nenehno sem gledala v tiste njegove zelene oči. A grizlo me je to, ker nisem vedela če čuti isto do mene. '' Poglej jaz sem ti povedala kako čutim zdaj si na vrsti ti. Upam pa le da bova v vsakem primeru še vedno ostala prijatelja.'' sem izdavila pripravljena na najhujše. '' Prijatelja sva vedno bila in vedno bova Ele najbolje me poznaš.. '' Ni uspel dokončati saj sem ga prekinila ker nisem hotela slišati da me nemara na tak način '' Ja ja v redu razumem. Greva v Starbucks?'' sem rekla presenetljivo dobre volje. '' Počakaj! Nisi mi pustila dokončati. Kot sem rekel si res moja najboljša..'' Sem ga spet prekinila. '' Ja ja najboljša prijateljica in nočem da bi bila kaj več. Razumem greva?'' Sem bila že pripravljena na odhod.
'' Ele? '' Preden sem mu poskušala odvrniti je nežno rekel stopil bližje k meni me prijel za obraz in poljubil.
11. december 2015
u202117
u202117
11. december 2015
u202117
u202117
.Prav čutila sem kako je šlo vse to breme dol iz mojih ramen ko sem to rekla. Pričakovala sem odgovor a je zavladala tišina. Vsaj pove mi lahko da me ne mara na tak način ne pa da me muči s tem čakanjem. Slišala sem da se je usedel na tla. Nisem vedela naj odklenem vrata ali ne. Stopila sem do njih in jih potiho odklenila. Ni jih odprl. Usedla sem se k klavirju in začela igrati A Thousand Years - Christina Perri. Upala sem da me bo pomirilo. Pela raje nisem. Enostavno nisem.
11. december 2015
u202117
u202117

11. december 2015
u202117
u202117

11. december 2015
u202117
u202117
V svoji glavi sem potiho kričala od veselja pa čeprav mi ni bilo popolnoma nič jasno. '' To pa dobiš če me prekinjaš in ignoriraš '' je nežno rekel Harry in me božal po licu.
13. december 2015
u202117
u202117
V svoji glavi sem potiho kričala od veselja pa čeprav mi ni bilo popolnoma nič jasno. Harry se je malo odmaknil in nasmehnil. '' To pa dobiš če me prekinjaš in ignoriraš '' je rekel in me pobožal po licu. '' Enostavno tega nisem pričakovala.. Saj veš ''.
13. december 2015
u202117
u202117
V svoji glavi sem potiho kričala od veselja pa čeprav mi ni bilo popolnoma nič jasno. Harry se je malo odmaknil in nasmehnil. '' To pa dobiš če me prekinjaš in ignoriraš '' je rekel in me pobožal po licu. '' Enostavno tega nisem pričakovala.. Saj veš ''. - '' Ja, ja razumem te.''.
13. december 2015
u202117
u202117
V svoji glavi sem potiho kričala od veselja pa čeprav mi ni bilo popolnoma nič jasno. Harry se je malo odmaknil in nasmehnil. '' To pa dobiš če me prekinjaš in ignoriraš '' je rekel in me pobožal po licu. '' Enostavno tega nisem pričakovala.. Saj veš ''.Sem rekla z nasmeškom na obrazu. Oba sva padla z oblakov ko sva zaslišala korake po stopnicah. ''Styles, Ele! Doma sem!'' Se je zadrl Louis. '' Ni se treba dret če si čist blizu! '' Se je Harry zadrl nazaj. Z Harryem sva hitro šla do stopnic. '' Kje je mama ?'' sem takoj vprašala Louisa ko sem videla da je sam. '' Um ostala je pri Taylor. Kupit bosta šle okraske za hišo. Sej veš Late Night Christmas Shoppping je. '' Je rekel Louis. Zaslišala se je melodija Can´t feel my face. '' U mama me kliče.. Ka bi pa zdaj rada. '' Je smeje rekel Harry. Telefon je dal na zvočnik: '' Harry, ljubček, z Louisovo mamo in Taylor grem v shopping. Lahko ostaneš z Louiem pa Ele. Pa vso srečo z Eleanor.. ''. Prekinilo je. Nisem si mogla pomagati in rekla: '' Zakaj je tvoja mama rekla vso srečo z Eleanor? ''.
16. december 2015
u192644
u192644
Omg ti tok prf pišeš Just like wow gurl *_* neeeext pa tko nadaljuj
17. december 2015
u202117
u202117
Ej dont open
17. december 2015
u202117
u202117
u202117
u202117
V svoji glavi sem potiho kričala od veselja pa čeprav mi ni bilo popolnoma nič jasno. Harry se je malo odmaknil in nasmehnil. '' To pa dobiš če me prekinjaš in ignoriraš '' je rekel in me pobožal po licu. '' Enostavno tega nisem pričakovala.. Saj veš ''.Sem rekla z nasmeškom na obrazu. Oba sva padla z oblakov ko sva zaslišala korake po stopnicah. ''Styles, Ele! Doma sem!'' Se je zadrl Louis. '' Ni se treba dret če si čist blizu! '' Se je Harry zadrl nazaj. Z Harryem sva hitro šla do stopnic. '' Kje je mama ?'' sem takoj vprašala Louisa ko sem videla da je sam. '' Um ostala je pri Taylor. Kupit bosta šle okraske za hišo. Sej veš Late Night Christmas Shoppping je. '' Je rekel Louis. Zaslišala se je melodija Can´t feel my face. '' U mama me kliče.. Ka bi pa zdaj rada. '' Je smeje rekel Harry. Telefon je dal na zvočnik: '' Harry, ljubček, z Louisovo mamo in Taylor grem v shopping. Lahko ostaneš z Louiem pa Ele. Pa vso srečo z Eleanor.. ''. Prekinilo je. Nisem si mogla pomagati in rekla: '' Zakaj je tvoja mama rekla vso srečo z Eleanor? ''. '' Umm kako ti naj to povem.. Louis lahko greš ven?'' je rekel Harry. '' Styles? Si prepričan da ji boš povedal zdaj? '' mu odgovori Louis in počasi odide skozi vrata. '' Poglej Ele... Karkoli ti povem obljubi, da bova ostala prijatelja. Obljubiš? '' me je vprašal in me prijel za roke. '' Harry, zakaj nebi bila? Vse vem o tebi '' sem rekla zelo samozavestno. '' Ne neveš. Louis in moja mami vesta za to. Ne sprašuj kako je moja mama zvedla. Oba vesta da si mi zelo všeč. In oba vesta da... da.. Poznaš Ashley kajne? No... hodim z njo. Ele zelo mi je..'' je s tresočim glasom rekel Harry. A sem ga prekinila, spet. '' Kako si me lahko poljubil in mi dal lažno upanje ko pa si z drugo?! Mislila sem.. Mislila sem da sem ti všeč. Mislila sem da te poznam. A o vsem sem se motila. '' sem rekla, se sesedla na tla in začela jokati.. to je bilo preveč zame. '' Ele prosim oprosti mi!'' je rekel in se naslonil na moje rame. '' Pojdi stran!! Nočem te več videti!! Bedak! ''
18. december 2015
u202117
u202117
V svoji glavi sem potiho kričala od veselja pa čeprav mi ni bilo popolnoma nič jasno. Harry se je malo odmaknil in nasmehnil. '' To pa dobiš če me prekinjaš in ignoriraš '' je rekel in me pobožal po licu. '' Enostavno tega nisem pričakovala.. Saj veš ''.Sem rekla z nasmeškom na obrazu. Oba sva padla z oblakov ko sva zaslišala korake po stopnicah. ''Styles, Ele! Doma sem!'' Se je zadrl Louis. '' Ni se treba dret če si čist blizu! '' Se je Harry zadrl nazaj. Z Harryem sva hitro šla do stopnic. '' Kje je mama ?'' sem takoj vprašala Louisa ko sem videla da je sam. '' Um ostala je pri Taylor. Kupit bosta šle okraske za hišo. Sej veš Late Night Christmas Shoppping je. '' Je rekel Louis. Zaslišala se je melodija Can´t feel my face. '' U mama me kliče.. Ka bi pa zdaj rada. '' Je smeje rekel Harry. Telefon je dal na zvočnik: '' Harry, ljubček, z Louisovo mamo in Taylor grem v shopping. Lahko ostaneš z Louiem pa Ele. Pa vso srečo z Eleanor.. ''. Prekinilo je. Nisem si mogla pomagati in rekla: '' Zakaj je tvoja mama rekla vso srečo z Eleanor? ''. '' Umm kako ti naj to povem.. Louis lahko greš ven?'' je rekel Harry. '' Styles? Si prepričan da ji boš povedal zdaj? '' mu odgovori Louis in počasi odide skozi vrata. '' Poglej Ele... Karkoli ti povem obljubi, da bova ostala prijatelja. Obljubiš? '' me je vprašal in me prijel za roke. '' Harry, zakaj nebi bila? Vse vem o tebi '' sem rekla zelo samozavestno. '' Ne neveš. Louis in moja mami vesta za to. Ne sprašuj kako je moja mama zvedla. Oba vesta da si mi zelo všeč. In oba vesta da... da.. Poznaš Ashley kajne? No... hodim z njo. Ele zelo mi je..'' je s tresočim glasom rekel Harry. A sem ga prekinila, spet. '' Kako si me lahko poljubil in mi dal lažno upanje ko pa si z drugo?! Mislila sem.. Mislila sem da sem ti všeč. Mislila sem da te poznam. A o vsem sem se motila. '' sem rekla, se sesedla na tla in začela jokati.. to je bilo preveč zame. '' Ele prosim oprosti mi!'' je rekel Harry in se naslonil na moje rame. '' Pojdi stran!! Nočem te več videti!! Bedak! '' sem mu zakričala v obraz in ga odrinila vstran. '' Eleanor prosim poslušaj me da ti povem do konca! '' se je upiral Harry. Po dolgem času me je poklical Eleanor. Nisem vedela kaj naj naredim.. spet. Zato sem se vstala in
18. december 2015
u202117
u202117
V svoji glavi sem potiho kričala od veselja pa čeprav mi ni bilo popolnoma nič jasno. Harry se je malo odmaknil in nasmehnil. '' To pa dobiš če me prekinjaš in ignoriraš '' je rekel in me pobožal po licu. '' Enostavno tega nisem pričakovala.. Saj veš ''.Sem rekla z nasmeškom na obrazu. Oba sva padla z oblakov ko sva zaslišala korake po stopnicah. ''Styles, Ele! Doma sem!'' Se je zadrl Louis. '' Ni se treba dret če si čist blizu! '' Se je Harry zadrl nazaj. Z Harryem sva hitro šla do stopnic. '' Kje je mama ?'' sem takoj vprašala Louisa ko sem videla da je sam. '' Um ostala je pri Taylor. Kupit bosta šle okraske za hišo. Sej veš Late Night Christmas Shoppping je. '' Je rekel Louis. Zaslišala se je melodija Can´t feel my face. '' U mama me kliče.. Ka bi pa zdaj rada. '' Je smeje rekel Harry. Telefon je dal na zvočnik: '' Harry, ljubček, z Louisovo mamo in Taylor grem v shopping. Lahko ostaneš z Louiem pa Ele. Pa vso srečo z Eleanor.. ''. Prekinilo je. Nisem si mogla pomagati in rekla: '' Zakaj je tvoja mama rekla vso srečo z Eleanor? ''. '' Umm kako ti naj to povem.. Louis lahko greš ven?'' je rekel Harry. '' Styles? Si prepričan da ji boš povedal zdaj? '' mu odgovori Louis in počasi odide skozi vrata. '' Poglej Ele... Karkoli ti povem obljubi, da bova ostala prijatelja. Obljubiš? '' me je vprašal in me prijel za roke. '' Harry, zakaj nebi bila? Vse vem o tebi '' sem rekla zelo samozavestno. '' Ne neveš. Louis in moja mami vesta za to. Ne sprašuj kako je moja mama zvedla. Oba vesta da si mi zelo všeč. In oba vesta da... da.. Poznaš Ashley kajne? No... hodim z njo. Ele zelo mi je..'' je s tresočim glasom rekel Harry. A sem ga prekinila, spet. '' Kako si me lahko poljubil in mi dal lažno upanje ko pa si z drugo?! Mislila sem.. Mislila sem da sem ti všeč. Mislila sem da te poznam. A o vsem sem se motila. '' sem rekla, se sesedla na tla in začela jokati.. to je bilo preveč zame. '' Ele prosim oprosti mi!'' je rekel Harry in se naslonil na moje rame. '' Pojdi stran!! Nočem te več videti!! Bedak! '' sem mu zakričala v obraz in ga odrinila vstran. '' Eleanor prosim poslušaj me da ti povem do konca! '' se je upiral Harry. Po dolgem času me je poklical Eleanor. Nisem vedela kaj naj naredim.. spet. Zato sem se vstala in prenehala jokati: '' No bolj me ne moreš več prizadeti tako da.. povej. ''.
18. december 2015
u202117
u202117
V svoji glavi sem potiho kričala od veselja pa čeprav mi ni bilo popolnoma nič jasno. Harry se je malo odmaknil in nasmehnil. '' To pa dobiš če me prekinjaš in ignoriraš '' je rekel in me pobožal po licu. '' Enostavno tega nisem pričakovala.. Saj veš ''.Sem rekla z nasmeškom na obrazu. Oba sva padla z oblakov ko sva zaslišala korake po stopnicah. ''Styles, Ele! Doma sem!'' Se je zadrl Louis. '' Ni se treba dret če si čist blizu! '' Se je Harry zadrl nazaj. Z Harryem sva hitro šla do stopnic. '' Kje je mama ?'' sem takoj vprašala Louisa ko sem videla da je sam. '' Um ostala je pri Taylor. Kupit bosta šle okraske za hišo. Sej veš Late Night Christmas Shoppping je. '' Je rekel Louis. Zaslišala se je melodija Can´t feel my face. '' U mama me kliče.. Ka bi pa zdaj rada. '' Je smeje rekel Harry.
Telefon je dal na zvočnik: '' Harry, ljubček, z Louisovo mamo in Taylor grem v shopping. Lahko ostaneš z Louiem pa Ele. Pa vso srečo z Eleanor.. ''. Prekinilo je.
Nisem si mogla pomagati in rekla: '' Zakaj je tvoja mama rekla vso srečo z Eleanor? ''. ''Umm kako ti naj to povem.. Louis lahko greš ven?'' je rekel Harry. '' Styles? Si prepričan da ji boš povedal zdaj? '' mu odgovori Louis in počasi odide skozi vrata. '' Poglej Ele... Karkoli ti povem obljubi, da bova ostala prijatelja. Obljubiš? '' me je vprašal in me prijel za roke. '' Harry, zakaj nebi bila? Vse vem o tebi '' sem rekla zelo samozavestno. '' Ne neveš. Louis in moja mami vesta za to. Ne sprašuj kako je moja mama zvedla. Oba vesta da si mi zelo všeč. In oba vesta da... da.. Poznaš Ashley kajne? No... hodim z njo. Ele zelo mi je..'' je s tresočim glasom rekel Harry. A sem ga prekinila, spet. '' Kako si me lahko poljubil in mi dal lažno upanje ko pa si z drugo?! Mislila sem.. Mislila sem da sem ti všeč. Mislila sem da te poznam. A sem se motila. '' sem rekla, se sesedla na tla in začela jokati.. to je bilo preveč zame. '' Ele prosim oprosti mi!'' je rekel Harry in se naslonil na moje rame. '' Pojdi stran!! Nočem te več videti!! Bedak! '' sem mu zakričala v obraz in ga odrinila vstran. '' Eleanor prosim poslušaj me da ti povem do konca! '' se je upiral Harry. Po dolgem času me je poklical Eleanor. Nisem vedela kaj naj naredim.. spet. Zato sem se vstala in prenehala jokati: '' No bolj me ne moreš več prizadeti tako da.. povej. ''. '' Hotel sem jo pustiti pa me ni poslušala! Eleanor žal mi je.. oprosti mi prosim '' Me je prosil in počasi odprl vrata in šel.
Bip bip ! '' Ugh.. sms. '' sem nejevoljno zamrmrala in pogledala kdo mi je napisal sms. Z Harryem bova v tvojem studiu vadila če naju kaj rabiš - tvoj BigBro. Louis se vedno na sms podpiše z BigBro (big brother - starejši brat x´d). Ahh sej ju nebom nič rabila, sem si mislila. A sem se zeloo motila.
Zaluštalo se mi je kave zato sem odšla v kuhinjo in jo skuhala. Nekaj sem je še pustila za mamo. Usedla sem se za mizo in uživala v svoji kavi. Tišino je prekinilo močno trkanje po vratih. '' Ja že grem!'' sem rekla v upanju da bo trkanje prenehalo. Ko sem odprla vrata sem zagledala visokega moškega, z dolgimi črnimi lasmi spetimi v čop in z modrimi očmi. Strah me je bilo saj se mi je zdelo kot, da ga poznam. '' Ste vi Eleanor Jenna Maddison? '' Me je vprašal z globokim glasom. Maddison je priimek moje prave mame. Že dolgo ga nisem slišala. '' Da sem. Želite? '' Sem odgovorila. '' O nečem bi se rad pogovoril z vami. Naj se vam predstavim, sem Jack Austin Darwin me veseli. '' Mi je odvrnil ter iztegnil roko da bi se rokovala. Zdaj sem se spomnila. Jack Austin Darwin je bilo ime mojemu očetu. Pa sej to ni mogoče moj oče je mrtev. Umrl naj bi v zaporu. Ja v zaporu. Moj oče je bil morilec.. Ne mislite da sem ponosna na to. Brez premisleka sem rekla: '' Moral bi biti mrtev! Rekli so da si umrl v zaporu! ''. '' Se ti zdim mrtev Ele?! Moja draga Ele ne boj se nič ti nebom naredil. '' Me je poskusil umiriti ter me prijel za roko. '' Pusti me! '' sem se mu zardla v obraz. '' Ne boš se drla nad mano smrklja! '' Se je zadrl nazaj me potisnil k steni ter iz žepa izvlekel pištolo. Bilo me je na smrt strah. Srce mi je bilo vse hitreje. Začela sem kričati '' Harry!!! Harry!! ''. Ni me slišal. Seveda ne če je studio posebno izoliran. '' Utihni! Spravi se v avto! Marš!!'' Se je spet zadrl ter me potisnil ven. Po licu so mi pritekle solze. Nočem umreti. A raje sem ga ubogala in se vsedla v avto. Zaklenil me je ter odšel . Nisem vedela kaj naj storim. Začela sem tolčti po šipi avtomobila ter kričati. Nihče me ni slišal. Spomnila sem se da imam s sabo telefon. Hitro sem ga vzela iz žepa ter poklicala Harrya. Oglasil se je.
'' Halo?'' se je zaslišal Harryev glas. '' Hitro pridita ven! Moj oče je živ in skuša me ubiti! '' sem jokajoče govorila v telefon. Slišala sem strel in okno se je razbilo. Steklo se mi je zarilo v desno roko. Prišel je Jack in odprl vrata : '' Neboš mi pobegnila! ''. Razmišljala sem hitro vzela sem velik košček stekla ter mu ga zarila v lice.
20. december 2015
u202117
u202117
Razmišljala sem hitro vzela sem velik košček stekla ter mu ga zarila v lice. Zaječal je. Hitro sem ga z nogo brcnila v trebuh, da je padel na tla. Stekla sem z avta proti hiši in se spotaknila. Jack me je dohitel: '' Dekle, kako si neumna. A si mislila da se me boš z koščkom stekla znebila? '' Takoj je z roko segel v žep, po pištoli. A ni je našel. Zgrabila ga je panika. Jaz pa sem počasi iz moje jakne potegnila pištolo in jo usmerila vanj. Začela sem se tresti. ..................

Sankanje - harry ele
Loui rd
25. december 2015
u202117
u202117
Razmišljala sem hitro vzela sem velik košček stekla ter mu ga zarila v lice. Zaječal je. Hitro sem ga z nogo brcnila v trebuh, da je padel na tla. Stekla sem z avta proti hiši in se spotaknila. Jack me je dohitel: '' Dekle, kako si neumna. A si mislila da se me boš z koščkom stekla znebila? '' Takoj je z roko segel v žep, po pištoli. A ni je našel. Zgrabila ga je panika. Jaz pa sem počasi iz moje jakne potegnila pištolo in jo usmerila vanj. Začela sem se tresti. '' Sssssh ljubica spusti pištolo.. bodi pametna ''. Jack se mi je začel bližati. '' Ne kliči me tako! '' sem mu zabrusila. Roka mi je začela še bolj krvaveti. Peklo je in ni nehalo. Počutila sem se kot največja kriminalka. Spustila sem pištolo in se zgrudila na tla. Noga me je pekla in bolela ko nora.
Zaslišala sem kako so se vhodna vrata naše hiše odprla. Takoj sem zasukala glavo k vratom. '' Harry! '' Sem vzkliknila. Vstala sem in hotela steči k njemu a mi noge niso pustile. Spet sem se zgrudila. Komaj zdaj sem opazila kaj me je tako bolelo. Jack me je ustrelil. V nogo seveda. Prekleti starec. Harry je pritekel k meni ter pištolo vrgel v sosedov mali okrasni ribnik. Od takrat naprej se nič ne spomnim.
Zbudila sem se v bolnišnici. Bilo je jutro. Zraven sebe sem zagledala Harrya. Spal je. He in soo cute. Moje misli so bile popolnoma pri Harryu. Strmela sem vanj kot da bi bila hipnotizirana. Vrata bolniške sobe so se odprla. Zagledala sem mamo. '' Ljubica, kako si kaj se je zgodilo? '' me je vprašala ter se usedla na zofo. '' Jack se je zgodil. '' sem rekla kratko. '' Saj to ni mogoče Jack je mrtev! '' je prestrašeno rekla. Vzeli sva si čas in vse sem ji razložila. Očitno sva bile malo preglasni in Harry se je zbudil. '' Ele se počutiš bolje? '' Je rekel, vstal in prišel k moji postelji. Hotel mu je prijeti za roko jaz sem ga pa le grdo pogledala in z glavo pomignila proti mami. Hitro je spustil mojo roko. Postalo mu je jasno da nisva sama. '' Ele oprosti ampak moram v službo. Zdravnik je rekel da je vse v redu in da lahko greš domov. Harry prosila bi te da jo odpelješ domov. '' je rekla in odšla. '' Amm lahko greš malo ven da se preoblečem? Sem nerodno vprašala Harrya.
26. december 2015
u202117
u202117
Razmišljala sem hitro vzela sem velik košček stekla ter mu ga zarila v lice. Zaječal je. Hitro sem ga z nogo brcnila v trebuh, da je padel na tla. Stekla sem z avta proti hiši in se spotaknila. Jack me je dohitel: '' Dekle, kako si neumna. A si mislila da se me boš z koščkom stekla znebila? '' Takoj je z roko segel v žep, po pištoli. A ni je našel. Zgrabila ga je panika. Jaz pa sem počasi iz moje jakne potegnila pištolo in jo usmerila vanj. Začela sem se tresti. '' Sssssh ljubica spusti pištolo.. bodi pametna ''. Jack se mi je začel bližati. '' Ne kliči me tako! '' sem mu zabrusila. Roka mi je začela še bolj krvaveti. Peklo je in ni nehalo. Počutila sem se kot največja kriminalka. Spustila sem pištolo in se zgrudila na tla. Noga me je pekla in bolela ko nora.
Zaslišala sem kako so se vhodna vrata naše hiše odprla. Takoj sem zasukala glavo k vratom. '' Harry! '' Sem vzkliknila. Vstala sem in hotela steči k njemu a mi noge niso pustile. Spet sem se zgrudila. Komaj zdaj sem opazila kaj me je tako bolelo. Jack me je ustrelil. V nogo seveda. Prekleti starec. Harry je pritekel k meni ter pištolo vrgel v sosedov mali okrasni ribnik. Od takrat naprej se nič ne spomnim.
Zbudila sem se v bolnišnici. Bilo je jutro. Zraven sebe sem zagledala Harrya. Spal je. He in soo cute. Moje misli so bile popolnoma pri Harryu. Strmela sem vanj kot da bi bila hipnotizirana. Vrata bolniške sobe so se odprla. Zagledala sem mamo. '' Ljubica, kako si kaj se je zgodilo? '' me je vprašala ter se usedla na zofo. '' Jack se je zgodil. '' sem rekla kratko. '' Saj to ni mogoče Jack je mrtev! '' je prestrašeno rekla. Vzeli sva si čas in vse sem ji razložila. Očitno sva bile malo preglasni in Harry se je zbudil. '' Ele se počutiš bolje? '' Je rekel, vstal in prišel k moji postelji. Hotel mu je prijeti za roko jaz sem ga pa le grdo pogledala in z glavo pomignila proti mami. Hitro je spustil mojo roko. Postalo mu je jasno da nisva sama. '' Ele oprosti ampak moram v službo. Zdravnik je rekel da je vse v redu in da lahko greš domov. Harry prosila bi te da jo odpelješ domov. '' je rekla in odšla. '' Amm lahko greš malo ven da se preoblečem? Sem nerodno vprašala Harrya.'' Um ja okej. Boš kavo? '' Me je Harry vprašal nekoliko zadržano. '' Ja prosim. '' Sem mu odgovorila ter iz vrečke, ki mi jo je prinesla mami vzela oblačila. Harry se je zasukal in izginil za vrati. Hitro sem si oblekla spodnje perilo, belo pikasto srajco z ovratnikom in črno krilo. Oblekla sem raje krilo da me nebi bolela noga ko bi si oblačila hlače. Usedla sem se na posteljo, obula moje srebrne bulerje in oblekla jakno. Počasi sem se vstala na eno nogo ter vzela bergle. Vse moje ostale stvari je vzela mama zato sem prijela vrečko in počasi bergrala proti vratom. Ustavila sem se da bi jih odprla pa me je prehitel Harry.
26. december 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg