Forum
o mojemu bivšem fantu
21. december 2014
imela sm fanta,s prva je bil čuduvit,prijazen in vse a k malu se je vse podrlo ko se je NIKA iz Kopra preselila sm v Celje...pokvarila mi je vse in najhuje bili sva sošolki.najprej sm seveda do nje bila prijazna saj smo bili sosedi in moj fant(tomaž) je živel pri meni saj je bil iz Maribora ter kar naenkrat ko neko jutro stopim v razred sm videla kako je osvajala tomaža.nič mu nisem hotela reči a v sebi sm bila zelo jezna...
če želite izvedeti več
to se je res zgodilo!!!NI zgodbica!!
21. december 2014
next (nadaljuj)
21. december 2014
tolk dobra zgodbica, glih za lahko noč
21. december 2014
ok
21. december 2014
next
ti si boga
ta nika pa je budala
21. december 2014
neeeext
21. december 2014
chelsea awesome : res full full smotana je ta nika
21. december 2014
P.S. Poznam jo, zato
21. december 2014
nika je res krava
21. december 2014
ja,se strinjam..in hvala chelsea
21. december 2014
nadaljevanjeotrpela sm 1 teden in sva bila skupaj,a počasi kr ga je nika skos osvajala se je tudi tomaž zaljubiu v njo in seveda js sm znorela.tomažu sm povedala da sm ga videla v razredu z niko, in on ceu presran se mi je opravičevau ter js budala sm mu oprostila.pa sva spet bla skupi 2 tedna in 3 dni.pol sm ga en večir klicala če grema na pjačo pa je reku da ne kr se more učit za jutr kr smo pisal test,čeprav se je meu 2 tedna prej učit ampak nism bla jezna,pol sm klicala mojo frendico marušo da grema na pjačo pa je rekla ok.in sma se s taksjom pelale u city-ja in nebote vrjel kdo je bil tam...seveda,tomaž z niko vse je blo ok ampak ko sm vidla da se držita za roke sm znorela....
če hočete izvedeti več(sej veste kaj morte
ta zgodba je resnična!!!NI izmišljena!!
21. december 2014
kakšna prasica tale nika
21. december 2014
neeeeeeext
21. december 2014
vem da je
21. december 2014
zihr je debela
21. december 2014
nep nii debela!!
21. december 2014
upam da jo avto zbije, prasico zavaljeno klošarsko
21. december 2014
ok sma že 2...
21. december 2014
plisss piši dalje in ni se mi treba zahvaljevat in ta tomaž je tudi budala pa če še kdaj vidiš niko ji reči na ji bom lastno ročno vrat zavila
21. december 2014
Joj,ok bom?
21. december 2014
Nadaljevanje:čeprav sm stala čist bliz njega mu nism rekla čist nič sam slikala za dokaz da je res bil z njo čeprav bi zaniku...no naslednji dan se v šooli sploh z njim pogovarjala,pa mi ni nč mankal..po šoli pa sm ga uprašala kok mu je šou test pa je reku da super kr se je celo noč učiu.pa sm mu rekla:a tak si se učil da si se z niko po cityu sprehaju.in on seveda:kaj js že ne,zemjala si me.uglavnem meu je tissoč izgovorov da ni biu on.pa sm mu pač pokazala sliko in on se je čudu in gledu ko tele v nove vrate.pol sm mu pač hotla povedat da če hoče tak nadaljevat(hodit z niko naskrivaj) da boma končala,to sm mu hotla povedat.pa je nika prišla pa sm bla raj tih in čakala ka bo rekla...
Sej vete ka morte nardit če želite NADELJEVANJE...
To je resnična zgodba!!!na žalost
21. december 2014
usekej to kravo zavaljeno
21. december 2014
Next plis in je lahko naslednji Next posvečen meni
21. december 2014
kaj???
21. december 2014
Nič mislim da moraš zdaj takoj nextati
21. december 2014
Nujno jim povej ka se je zgodil...
21. december 2014
ok...
21. december 2014
Plis nadaljuj ker me res zanima !!!
Poznam še dve taki „niki”.(kravi)
21. december 2014
Nadaljevanje:in pol je rekla da sm krava in da se nesmem z njim družt pa sm mu povedla da sma par,kar je seveda vedla.in pol me je potisnala stran pa sm se zaletela v anjo(s katero sma šle v city-ja)ni bla jezna na mene sam niki pa sm oblubla da ji bom vrnala če ne tak pa drgač...
jutr okol štirih popldne nadaljujem...
21. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg