Forum
ρα ѕαנ ηє мσяєм νєяנєтι ∂α ∂яžιм ν яσкαн кαятє σ∂ σηє ∂ιяєcтιση...! αмραк..кαנ вι σвℓєкℓα؟ мα тσ ρα яєѕ ηι ρяσвℓєм..(ιη žє ѕєм ρσкℓιcαℓα ηα∂נσ ∂α gяєνα υ ѕнσσριηg zα кσηcєят)

кσ ѕєм ρσgℓє∂αℓα ν ∂єηαяηιcσ мє נє ѕкσяαנ кαρ... кαנ؟؟؟ ѕαмσ Ιθ єνяσν ιмαм؟ žє ѕρєт мι נє šℓσ νѕє ρσ gσвαн ѕєм ѕι мιѕℓιℓα.... кσ ρα נє ρяιšαℓ ηα∂נα ιη ѕєм נι тσ ρσνє∂αℓα мι נє ν яσкσ ѕтιšαℓα 30 єνяσν ιη яєкℓα ∂α мι נιн ρσѕσ∂ι ѕαנ σηα ιтαк žє ιмα σвℓєкcσ...
vѕe ѕrečɴι ѕvα odšlι v н&м ĸjer ѕeм ѕι ĸυpιlα ĸrαтĸe нlαče ιɴ мαjιco zα ѕpreoвlečт ιɴ v ɴew yorĸerjυ pα oвleĸco... zα šυнe pα ɴι вιυ proвleм ĸer jιн мαм doмα... тαĸo ѕeм zα vѕe ѕĸυpαj dαlα ĸoмαj 25 evrov...!

Majca in kratke hlače:

Oblekca:

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
pozαвlα ѕeм ѕe predѕтαvιт...
ѕeм ĸeɴɴy, ѕтαrα ѕeм 17... oвožυjeм oɴe dιrecтιoɴ!!!
včαѕιн ѕeм žιvelα v вrιтαɴιjι αмpαĸ ѕloveɴščιɴα мι ɢre тeĸoče!

נѕт:

Nadja:

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Next?
28. avgust 2012
nexxt
28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
u74423
u74423
next
28. avgust 2012
u96670
u96670
nexxt
28. avgust 2012
jααααp..weм...! ĸo ѕvα ѕĸυpαj ѕvα 2 вloɴdιɴĸι ɴα ĸυpυ...ѕĸorαj vѕι zαvιdαjo ɴαjιɴeмυ vιdezυ...αмpαĸ zαĸαj?
zαĸαj vαм вlυzιм o тeм? нαн, še ѕαмα ɴeweм..!
ɴo υ ɢlαvɴeм ĸoɴcerт je čez 8 υr... še ѕrečα dα ιмαм vѕe prιprαvljeɴo ιɴ ɢreм preѕpαт ɴαdjι...
čαĸαj? če je ɴα ĸrтι zα leтαlo pιѕαlo dα мorevα вιтι 2 υro prej... pα ѕe vozιмα dα rιo de jαɴιerα тυdι 2 υrι...ɢrevα že čez З υre (do leтαlιšč je 1 υrα)
jυнυυυυ.jυυнυυυ. ѕeм ĸrιčαlα od veѕeljα ĸoт мαlι oтroĸ ĸo vιdι мorje. нαн, αмpαĸ je reѕ ιzvrѕтeɴ oвčυтeĸ! ĸo ѕeм vѕe υre prerαčυɴαlα ιɴ ɴeнαlα ĸrιčαтι po нιšι ѕeм odšlα ĸ ɴαdjι. тαм ѕvα ѕe oвleĸlι zα jυтrι ιɴ odšle ѕpαт.
..........................................
yoυ're ιɴѕecυre,
doɴ'т ĸɴow wнαт ғor,
yoυ're тυrɴιɴɢ нeαdѕ wнeɴ yoυ wαlĸ тнroυɢн тнe door... мι je zαčelα zvoɴιтι вυdιlĸα. z veѕeljeм ѕvα υѕтαlι ιɴ ѕe ɴαlιčιlι...
po zαjυтrĸυ ѕvα vѕтopιle v мoj αvтo ιɴ ѕe odpeljαle do leтαlιščα. leтαlιšče je v ljυвljαɴι. po ĸoɴčαɴeм preɢledυ ѕvα počαѕι ѕтopαle v leтαlo...jυυj, vѕe je šlo тαĸo zeeeloo počαѕι! prvι poɢled ɴα ɴαšo leтαlo je вιυ čιѕтo ɴorмαleɴ...poɢled odzɴoтrαj pα...lυĸѕυz!!! ɴo тαĸo ѕvα ѕe vozιlι 2 υrι ɴαтo pα ѕvα že вιle v rιo de jαɴιerυɴυ....odšle ѕvα v ɴαjвlιžjι loĸαl ιɴ ѕpιle ĸαvo ɴαтo pα ѕvα ѕe zαčelι vozιтι proтι dvorαɴι, ĸer ѕvα вιle З υre zαɴαlαšč preнιтre ѕvα pred dvorαɴo zαɢledαleeee...........

Dvorana:

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Next???
28. avgust 2012
rabim 2 nexta alpa enga
28. avgust 2012
Če dobim še dans next nadaljujem dans čene pa ju3
28. avgust 2012
next
29. avgust 2012
Neeext
29. avgust 2012
ѕĸorαj ѕeм pαdlα, αмpαĸ мe je ɴαdjα υjelα.poɢlej тj-j-j-α-α!!! ѕeм jι ĸoмαj reĸlα. že ѕo ѕe oɴe dιrecтιoɴ вαѕαlι ιz αvтoвυѕα, ĸo pα ѕo zαɢledαlι ɴαjυ pα ѕo нιтro ѕтeĸlι v нαlo. čeѕα lepšeɢα še ɴιѕeм vιdelα poleɢ мoje želvιce ѕeм ɢovorιlα doĸler ѕe ɴι dvorαɴα počαѕι ɴαpolɴιlα ιɴ ѕмo zαčelι. ĸer ѕvα ιмelι vιp ĸαrтe ѕvα šle lαнĸo υ zαoderje αмpαĸ jιн тαм že ɴι вιlo več. oн, тαм ѕo! je zαĸrιčαlα ɴαdjα. jαp reѕ ѕo вιlι ιɴ v velιĸι ɢυžvι delαlι podpιce ιɴ ѕlιĸce!!!

prvα peѕeм je вιlα oɴe тнιɴɢ, ĸer je ѕevedα ɴjιнovα prvα... ɴα ѕrečo ѕvα вιlι v 2. vrѕтι dα ѕvα jιн vιdelι čιѕт oĸeeej...! oн, reѕ je ѕυper тαle ĸoɴcerт. oz. ɴe ĸoɴcerт αмpαĸ oɴι *__* ...

NEXT?
29. avgust 2012
nextii! pa a lahka mogoč navadne črke?
29. avgust 2012
Okj (:
29. avgust 2012
okej.. aja še enkrat.. nextttii!
29. avgust 2012
pišem pol čez pou ure..
29. avgust 2012
sam neki si uredim na profilu.
29. avgust 2012
okeej
29. avgust 2012
next
29. avgust 2012
Okeeej.. sori sam res nimam cajta ko se z profilom neki jebem...! Zj pa res čez pou ure.!
29. avgust 2012
Bom zdj nextala:
---------------------------
Z hripaviimi glasovi, podpisanimi rokami in slikicami sva stopali na avtobus da naju pripelje do najinega apartmaja, ker bova tukaj še 9 dni
Vozili sva se komaj po ure in že sva bili pri apartamju ki pa je biu kot navadna hiša...
apartma:

bila je res velika!!!!
--------------------------
Tako zelo zmatrana že nisem bila 7 mescev sem pred spanjem povedala Nadji ki pa je že spala.Ugasnila sem luč in bedela še pozno v noč ker nisem mogla zaspati o dogodivščini danes!!!

..............
Ken, Ken ura je pol 12!!! Zbudi se no! In že sem se zbudila pred mano pa je stala Nadja že vsa zrihtana za dan. Kako lahko spiš tako dolgo? Jaz sem vstala pred dvema urama mi je zabrusila Nadja jaz pa sem ji z mojim glasom ki ga se mi je čez noč napolniu povedala da nisem mogla zaspati... Obe2 sva se zahihitali in spili kavo. Oblekla sem se in šli sva malo po mestu. Hodili sva približno 20 minut, tam pa sva zagledali krasen lokal. Seveda sva mogli iti pogledati noter. Pa tudi cen koktajlov nisva spregledali. Ker so bile cene ugodne sva si že naredili načrt za danes zvečer .... PARTY ANEE..? ...
BAR ZNOTRAJ:

...........
Ko sva prišli domov sva hoteli spat ampak neka muzika iz drugega apartmaja zraven najinega je bila preglasna. Odločila sem se da jim grem rečt. UPAM DA ZNAJO ANGLEŠKO!!!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
тoĸ.тoĸ.тoĸ. in že mi je nekdo odprl jaz pa sem rekla če lahko utišajo. Nisem bila obrnjena proti vratom ampak obratno.Ker mi ni doben odgovoril sem se obrnila in tam je bil.......
NEXT?:-)
29. avgust 2012
next : )
29. avgust 2012
nextam kasnej..: D
29. avgust 2012
nexttt!
29. avgust 2012
Evo nextam
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
T-t-t-a-a-m j j e biiu ....... HARRY! Nekaj mi je govoriu ampak newem kaj ker sm bla u šoku.
Vidim da si bla na koncertu in pokazu podpis na moji roki...
Ja-a-a...sem mu z cmokom u grlu odgovorila in odšla.
Ali lahko zvem usaj tvoje ime? je zaklical ko sem bila že pri mojem apartmaju. Kenny! Sem zaklicala na vso moč in vstopila v hišo. Ko sem to povedala Nadji mi ni verjela nato pa mi je počasi začela verjeti... Oh, tako zelo mi je zavidala meni pa to nio všeč če mi kdo zavida..
Rekla sem ji naj gre pogledat...! Rekla je da bo šla ju3.. Ker zdj itak grema u tisto gostilno Ker je lih nek party...
-------------------------------------------------
Po kratkem partyju ki sploh ni biu party sva šle domov pa sploh nisma bli pijani tk da ne kaj mislit.. ura je bla pou 11. Pred vrati pa neko pismo namenjeno Kenny.
Pisalo je: (bom napisala v slovenščini čeprav je blo u ang)
VEM DA SVA SE VIDELA SAMO 1X AMPAK SE MI ZDIŠ FAJN PUNCA!
Harry.
-------------
next?
29. avgust 2012
ne dovolim oglaševanja!
29. avgust 2012
next
29. avgust 2012
next
29. avgust 2012
u74377
u74377
nnneeexxxxxxxxxxttttttt
nova bralka ;D
29. avgust 2012
Okj... Bom nextala..
нαн, ∂σвяσ ѕι мє νяgℓα ηα ƒιηтσ ѕєм νєѕ čαѕ gσνσяιℓα ηα∂נι кσ נє нσтєℓα кαякσℓι ρяιρσмвηιт.
ηιѕєм вιℓα נαz ησσ!!!! נє zαšяαנαℓαιη zαℓσρυтηιℓα νяαтα ηנєηє ѕσвє. σн, נσנ! кαנ čє נє вιℓ яєѕ ση؟ ιη נαz ѕєм σвтσžєναℓα мσנσ ηαנℓנυвšσ ρяιנαтєℓנιcσ؟؟؟ ηєє! мσяαм ѕє נι σρяανιčιтι!
ηα∂נα!ηα∂נα! zєℓσ мι נє žαυ, яєѕ σρяσѕтι.
ηє, ηι тσ кяινσ! кяινσ נє тσ ∂α ѕєм ѕє z мσנιм ƒαηтσм яαzšℓα.. тι ρα žє gσנιš мℓα∂σ ℓנυвєzєη!... ρσgℓєנ.. σкєєєנ! zανι∂αм тι! ρяαυ؟
ρα ∂αנ ησ؟ ѕαנ νєš ∂α ѕσνяαžιм čє мι к∂σ zανι∂α! ρяσѕιм ηєнαנ! тαкσנ вσм тσ ρяєкιηℓα čє ѕє ηє ѕтяιηנαš ∂α ѕєм ρяιנαтєℓנιcα σ∂ нαяяуנα кσ ιтαк ѕρℓσн šє ηιѕмα ѕє к∂αנ ρσgσναяנαℓα кαנ яєѕηєgα..!
σн, ηєнαנ ησ! тєgα ρα тι žє ηєвσм ∂σνσℓιℓα...
(ηαтσ ѕνα ѕє σвנєℓє)
z∂αנ ρα gяєм ѕє ѕтυšιяαтι ιη ѕραт!
ℓαнкσ ησčкσ..! ℓυρčкα.!
---------------------
moja pižama:

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
ɴαdjα? ɴαdjα? ĸje ѕι ɴo! ???
тυкαנ υ кσραℓηιcι. ηι ѕє тι υѕρєℓσ ρяєנ zвυ∂ιтι.. нαн,!
נσנ ησ! zα ℓαѕ נє šℓσ!
ѕкυραנ ѕνα ѕє ηαℓιčιℓι ιη ηαяє∂ιℓι zαנтяк נαz ρα ѕєм žє ριѕαℓα нαяяуנυ ριѕмσ.

ριѕαℓσ נє:
нєєנ. нναℓα! тυ∂ι тι ѕι мι яєѕ яєѕ zєℓσ νšєč žє ∂σℓgσ...!...ηємσяєм νєяנєтι ∂α ѕєм ѕє ρσgσναяנαℓα ѕ тαвσ.! αмραк яα∂α вι тє вσℓנє ѕρσzηαℓα...
кєηηу
NEXT?:-)
29. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg