Forum
Krata obnova celotne zgodbe:
-v zgodbi nastopa Nija,ki jo v spodnji svet pripelje morski zmaj Lupus.Izve tudi,da je nesmrtna in,da ni človek.Morda ima celo posebno močSpozna tudi Alaha,ki jo bo uril in pripravil na bitko.Toda časa ima samo pet dni in najti si mora še pomočnike.Bo Niji uspelo najti posatko pred rokom napovedane vojne in ali ji bo uspelo zmagati?
24. avgust 2013
Ok pišem...

Bilo je navadno nedeljsko jutro in,kot vsako nedeljo gremo popoldne čolnarit.To je kot družiska tradicija.Danes gre z nami še soseda Mira.Vedno,ko jo srečam se me oprime za vrat in reče:Kako lepo vzgojen otrok.Je prava borka za pravico,slišala sem,kako je včeraj zvečer godrnjala,da želi oditi z nami:
Pikec(tako mu pravi,ker sta bila soseda že,ko je bil moj očka majhen otrok),zakaj nebi šla jutri z vami,skupaj bi se zabavali.Mira,koliko kilogramov imaš?To je bilo sicer pomembno,saj naš čoln nzdrži samo dvesto kilogramov in to je največ.
Petinosemdeset dragec,zakaj je to pomembno?
Nič,nič samo zanima me,em poglej naš čoln jre premajhen.To je rekel,da se je znebi,ker je tako nadležna,ko je izvedel,da nima najmanj sto kilogramov.
Ampak Pikec,vsak ima pravico čolnariti.Potem se je vpletla še mami in začeli so se prepirati,ni se mi dalo več prisluškovati,ker go se krega gospa Mira se raje pazi!No ampak vseeno si je priborila mesto v našem čolnu,in nič nebi bilo slavbbšega,ko nas bo na čolnu basala z njeno ogabno juho.Naslednje jutro sem preverila e-mail pošto.
Imela sem eno sporočilo:
Draga Nija!
Ali se lahko danes peljem z vami?Prosim odgovori mi!
Asja
Vrnila sem ji sporočilo:
Lahko boš šele naslednji teden,danes gre z nami Mira
Se vidimo
Nija
Potem se je slišal trušč po...
25. avgust 2013
sori ker je bol kratko ampak kopirala sem z worda rabim vsa 2 nexta
25. avgust 2013
next
25. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani