Forum
odločila sem se da še napišem eno zgodbico
ni resnična
prijetno branje

jaz:

moja bff

mami: ( trenutno je noseča)

foter:

moj pes:

stara sem 15 let hodim v prvi letnik biotehniške šole (učim se za veterinarko) šola mi gre odlično do zdaj sem odlična berite in spoznajte moje življenje

ali boste brali??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. maj 2012
da nadaljujem rabim en next
05. maj 2012
next, ne vem kaka bo zgodbica tko da če lohk zdej next
05. maj 2012
u6808
u6808
Next
05. maj 2012
no prvi letnik srednje šole se počasi končuje jas bom to leto končala z odličnim uspehom.
kako bo pa potem pa nevem. sovražim pa par mojih sošolk ki so tako butaste da komaj pridejo na dve. pravijo da sem piflarka in vse ki smo odlične smo piflarke. no pozabimo to......................one so še posebej tekmovalne. tekmujejo katera je bol sexy rade zapeljuje faante.....pustimo zdaj njih. jas sem že od osnovne šole zaljubljena v fanta po imenu Timi on je zdaj na zdravstveni in še ohranjama stike.

to je timi

problem je da mu ljubezni neupam priznati a ko enkrat ugo tovim da...................................................................................................next??
05. maj 2012
next+lahko mal daljše nexte
05. maj 2012
u75881
u75881
neeeeeeeeeeeext
....ugotoviš kaj???
05. maj 2012
u51467
u51467
next.....??
05. maj 2012
♥ɴυтellćy♥ ja lahko sam včeraj nisem mela časa
06. maj 2012
nextamm.........................................
no se spomnite ko sem omenjala tista tekmovalna dekleta? ena izmed njih nika je bila tudi moja sošolka v osnovni šoli in tut ona je v njega. to sem izvedella komaj zdaj ko sem slišala kako so se pogovarjale. odločila sem se da ga moremm dobit ampak problem je ker jas njemu zagotovo nisem ušeč.

nika:

(aja pa pozabla sem povedat da mi je ime emma)
(moji bff je ime ines)

on je zaljubljen v eno punco iz devetega razreda po imanu sara, ki je eno leto mlajša od njega, to mi je zaupau že lani ko sem ga videla kako jo gleda...
sta dobra prijatelja ampak ona ni v njega ker ima fanta bena. v njega je popounoma zatreskana.

sara:

njen fant:

next???
06. maj 2012
nextiii((:
06. maj 2012
u51467
u51467
next.........
06. maj 2012
u73295
u73295
next
06. maj 2012
u75881
u75881
neeeeeeeext
06. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttttttttttttttttt
06. maj 2012
kdo je sploh zato da pišem to zgodbo??
06. maj 2012
Jst. Tudi ti si ZELO nadarjena pisateljica.
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. maj 2012
timiju seveda to ni bilo ušeč. saj fantje hočejo vedno doseči svoje. nekega dne pa me je le povabiu k sebi domou (bila sva dobra prijatelja in vedno sva se razumela). vprašala sem ga če bo kaj z niko. on mi je po mčudežu odgovoriu.......dovolj je mam. eno leto je mlajša od mene pa misli da je frajerka kr neka se pači pa izziva pa afna misli da je zakoon pa da je sexy. takšnih punc ne maram. včasih je bla ok zdaj ko je pa v devetem razredu je pa glavna frajerka poleg tega je že pa cela zakajena ker misli da če njen fant kadi da mora tudi ona. rekeu mi je še........ nekega dne me bo še prosla da bom znjo pa ji bom s ponosom odgovoriu da ne! si bom že poiskau ljubezen. malo normalnejšo ot je ona. upala sem da nebo vprašau tega ampak je: kako pa kaj s tvoja ljubezen še vedno vstrajaš pri tem da boš samska?
no zaljubljena sem u eno osebo zdajle trenutno nebi o tem kdo je to. zamene je nejbolši človek na svetu in je popoun nimam besed.(to sem govorila njemu in govorila o njem). čustva so me preplavila zardela sem bila sem rdeča kot paradižnik. on se je zasmejau in rekeu i pa res zaljubljena kr rdeča si postala ko govoriš o njem hahah.......................................................................................next??
06. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. maj 2012
u51467
u51467
next...
06. maj 2012
u73295
u73295
next
07. maj 2012
še dva nexta
07. maj 2012
bom kr nextala..................................................................................

ubistvu pa on sploh ni vedeu da govorim o njemu. omg bilo mi je grozno. ko sem čez nekaj dni to govorila ines se mi je dobesedno smejala. dobila je izpad smeha. hahhahhahhahhahaha samo to se je še slišalo. .....................................................................še dva tedna pa počitnice sem si mislila u šoli. potem pa drugi letnik biotehniške komaj čakam! to me res veseli saj imam rada živali aja pa pozabla sem predstaviti svojega konja oziroma kobilo lisko:

in mojega morskega prašička šabkota:

oba sta mi zelo pri srcu.

tole je pa moja hiša:

tale next je biu mal krajši ker res nimam časa.........................................next??
07. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. maj 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!
07. maj 2012
u51467
u51467
NEXT........
07. maj 2012
jutri nextam
07. maj 2012
07. maj 2012
next
09. maj 2012
dva tedna sta hitro minila. zdaj pa so bile douge počitnice razmišljala sem kaj use bom počela pa sem se odločila da grem prvo v shooping po oblačila za poleti, saj mi je bilo skoraj vse premalo. v trgovini si ogledujem kopalke, oblekce, kratke majice, krila, kratke hlače ne kratko use. moje oči so švigale od oblačila pa do oblačila. nakupila sem dve vrečki vsega.

oblačila.
tale obleka ki sem jo kasneje tudi oblekla:

kopalke:

krilo:

in kupila sem še mnogo drugih stvari.
potem sem z svojo novo obleko odšla v knjižnico ker sem si žće dolgo nameravala sposoditi knjigo somrak. v knižnici se pa zaleti v......................

tegale:

mislim da je bila l................................next?
09. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg