Forum
Zgodba je resnična...govori o najstnici, ki ima celo goro težav (z starši, z tipi, predvsem pa z tem da jo vsi krivijo za vse kar se zgodi) če vas zanima še kaj več pa preberite ko bom napisala next za začetek potrebujem 3 nexte ly :*
21. september 2013
u150535
u150535
next
21. september 2013
u151777
u151777
next
21. september 2013
u151777
u151777
next
21. september 2013
next
21. september 2013
next
21. september 2013
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hvala za nexte Kot sem povedala bo zgodbica resnična ampak osebe izmišljene oz. slike nebodo takšne kot so osebe. Upam da boste radi brali zgodbico in da bo uspešna. Pisala bom v 1.osebi ednine. In uporabila bom svoje ime
Sem Patricija...rodila sem se 16.10.1999 v Canadi.
To so osebe ki bodo omenjene v zgodbi:
*Jas (kot Patricija)
*Tiffany (kot moja polsestra)
*Sandra (kot moja mama)
*Milan (kot moj oče)
*Ivek (kot bivši od moje mame)
*Svetlana ( kot žena mojga očeta)
*Luka (kot sin Svetlane)
*Gabrijela (kot hčerka Svetlane)
*Babice in Dedki
*Valerija( kot moja teta)
*Aleš (kot moj stric)
*Sara (kot moja sestrična)
*Lana (kot hčerka moje sestrične)
*Miha Z,Miha V,Rok B,Denis P,Timi T,Matej M,Klemen G,Uroš K, Klemen H, Klemen K,Alen K, Timi M, Gregor B, Filip F, Zala L,Barbara P, Ana B,Nina G, Lana B, Lana Č,Anja L,Hana Katarina V, Natalja Tjaša A, Tajda D, Teja Ž,Maja U, Sara T,Ana A, Lucija J, Nika L, Lina Z (kot moji sošolci in sošolke)
*Maja (kot bivša najboljša frendica)
*Sara<3food oz. Sara (kot oseba ki ji lahko zaupam in jo imam za najboljšo frendico)
*Klemen,Nejc Karim, Lim (kot bivše simpatije)
*Aleks (kot tip ki me je prevaral zato ker je na drogah)
Mogoče še bom dodala kakšno osebo

Najboljše da začnem... Sem Patricija rojena 16.10.1999 v Canadi...moj oče je Milan in moja mama je Sandra...Babica mi vedno razlaga kako je bilo ko sem bila majhna..in včeraj sma se pogovarjali in začeli obnavljat moje življenje...
B-babica, J-jas
Batricija jas nebom nikoli pozabila kako je bil tvoj ati smešen ko je tvoja mama bila v porodnišnici, ful je bil žvčen...in ko so ga poklicali je cel vesel odhitel v avto in odšel do porodnišnice...
P: veš babica meni je ati rekel da sem kar poletela ven ko me je mama rodila in da sem mu jezik pokazala...haha
B: Seveda Patricija..to je tudi meni povedal...in rodila si se ob 21.35...bila si zelo lep dojenček...saj nerečem da zdaj nisi več lepa..zdaj si prava najstnica in še vedno imaš tisti poseben žar v očeh...
P: Hvala babi!
in tako sva se nekja časa pogovarjali o mojem rojstvu...potem pa sma se pogovarjali...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
za nadaljevanje vsaj 3nexte
21. september 2013
next
21. september 2013
u148778
u148778
next
21. september 2013
next....
22. september 2013
nexttt
22. september 2013
u151777
u151777
next
22. september 2013
evo next nekateri nexti bodo včasih namenjeni določenim osebam
in tako sva se nekja časa pogovarjali o mojem rojstvu...potem pa sma se pogovarjali nasploh o mojem življenju in kako sem se spremenila..babica je v bistvu edina oseba ki ve vse o meni in mi zato pomaga kolikor lahko...res je najboljša babi in rada jo imam...
moje življenje ni bilo vedno postlano z rožicam in sem kot najstnica veliko prestala...in vse se je začelo pri mojih 5letih, ko sta moja mami in moj ati šla narazen velikokrat sta se kregala pred mano...vseeno jima je bilo če sem jokala...samo bolj sta se kregala...in zato ker mi je babica bil dobesedno soseda sem vedno pobegnila k njej...in pred kratkim sem izvedela zakaj sta se toliko kregala...moja mama je po mojem rojstvu zanosila z drugim in ji je moja druga babica rekla da če ni otrok od mojga očeta naj gre narediti splav...in moja mama je naredila splav...in potem je naenkrat prišel 15.9 ko sta dokončno šla narazen...mama je odšla z Ivekom...midva z atijom pa sma ostala sama...in ker je ati delal sem velikokrat bila pri babici ker me mama ni želela...sta pa mama in Ivek mojga atija dobesedno...
hvala da berete zgodbico in prosim vas za mnenja ali pa kaj predvidevate da se bo zgodilo...za nadaljevanje vsaj 4 nexte
22. september 2013
next
22. september 2013
u151777
u151777
next
nvm
22. september 2013
oprostite ker smetim vendar bi kdo brišel na porokico od mene in •●мяš.horan●•
http://www.igre123.com/forum/tema/porokica-.mrs.horan.-in-romanticarka-in-lt-3/62108/
22. september 2013
next
22. september 2013
u79371
u79371
next
pa sorry za oglaševanje http://www.igre123.com/forum/tema/london/62136/1
22. september 2013
Hvala za nexte!!!
sta pa mama in Ivek mojga atija dobesedno jebala v glavo...grozila sta mu da mu bosta nwm kaj naredila in to kar pred mano...in po nekaj mesecih sta mojga atija spravila tako daleč da me je dal živet k mami...in tako sem se preselila k mami in zamenjala šolo...na šoli so me zelo lepo sprejeli...Ivek me je sprejel za svojo hčerko...in tudi jas sem ga imela zelooo rada tako zelo da sem ga klicala ati...ampak tega nebi več ponovila...živeli smo lepo življenje in nič mi ni manjkalo...
Vem da so kratki nexti ampak jih bom zato pisala vsak dan Če kdo želi kakšen next naj mi napiše po zasebcu pa 5nextov pa bom nextala zgodbico tako da oglašujte plisss Ly :***
22. september 2013
neeext
22. september 2013
u149637
u149637
lepo
22. september 2013
u145095
u145095
nnnnneeeeeexxxxttt
22. september 2013
next
22. september 2013
next
22. september 2013
next
22. september 2013
Nexte bom pisala kolikokrat bo možno na dan! Kot sem povedala bom nexte posvečala tudi osebam v zgodbici! Ta next bo posvečen Iveku
Kot sem že prej povedala z mamo in Ivekom smo živeli srečno življenje...razumela sma se kot oče in hčerka...vsepovsod me je predstavil kot svojo hčerko..to mi je bilo zelo všeč...kupil mi je vse in še več..in sem ga vzljubila kot očeta...nikoli nebom pozabila...bil je pust in Ivek je prišel iz nočne (delal je celo noč)...zjutraj ko sem se zbudila sem ga vprašala če me bo peljal na pustno rajanje...najin pogovor je bil tak: J-jas, I-Ivek, M-mama
J-Dobro jutro!
I-(medtem ko mi je pripravljal zajtrk) Dobro jutro Patricija! Kak si?
J-Zaspana sem še haha...Ati kaj bi ti mene danes peljal napustno rajanje?
I-Veš da sem bil v nočni in se morem naspat.
J-Oh, škoda
I-Ali pa...mamo pokliči če lahko greš
J-Kaj ni v službi?
I-Je samo ima zdaj pavzo.
J-Okej jo že kličem.
(preko telefona)
M-Reči Patricija
J-Mami kaj bi lahko jas šla na pustno rajanje?
M-Ja...samo kdo te bo peljal?
J-Ati mi je reko naj tebe pokličem tako da me bo očitno on peljal.
M-Kaj ni delal ponoči? Kaj negre spat?
J-Je delal...Jas nwm...pokliči potem njega...
In potem je mama Iveka poklicala in sta se oba strinjala in me je peljal na pustno rajanje.
Izgledala sem tako:

Ivek pa je izgledal tako:

Bilo še je veliko lepih trenutkov z njim...v glavnem sem ga imela ful rada in pogrešam ga
Za next zgodbice vsaj 5nextov
23. september 2013
u151777
u151777
next
23. september 2013
u113517
u113517
Next
23. september 2013
next
23. september 2013