Forum
tuki mam zgodbico z mojo bff ѕмoтнιe ɢιrl
18. september 2015
pozdrav še z moje strani
18. september 2015
ti začneš 1.
18. september 2015
oki
18. september 2015
ime ji je kayla in spoznale sva se tukaj na igrah.Zelo sva se dobro ujeli obe imava rade pijače.Jaz smoothie ona pa arizono. sva najboljši bff frendici.
18. september 2015
JOJ KAJ SI NAREDILA!!!!!! REKLA SM NAPIŠI EN DEL ZGODBICE NE PA ENO POVED!!!

Šola je spet začela in mi smo se preselili torej nova šola, novi prijatelji... Joj prvi dan šole je bil dolgočasen, učitelji in ravnatelj so samo nekaj nakladali bla bla bla in lahko bi še zaspala. No blizu mene je sedela punca ki se mi je zdel azanimiva uprašala sem jo po imenu povedala je da ji je ime Neža jaz sem ji povedala da sem Kayla, tako sva se spoznavali. V soboto sva šli na frozen yogurt po yogurtu pa na sprehod. Postajalo je pozno slišali sva glasbo nato sva šle pogledat in na travniku so imelli zabavo poklicali sva starši in jih uprašali če lahko ostanemo na zabavi. Rekli so da ja, zabavali sva se in nato sva si kupili vsaka svoj naj napitek. Srečali sma tudi druge sošolke videl sem Amando ki me je 2.dan pouka tudi veliko spraševala o meni z njo sva postale tudi kar dobre frendice. No na koncu smo kupili sladkorno peno in jo pojedli, bila je zelo okusna. Nato je k nam prišel nek moški in nas uprašal če znamo peti rekli smo ja, potem nas je povabil na oder in smo zapele we are the world. No ob 01:27 smo se vrnile domov starši so še spali. Zjutro ko sem se zbudila me je v kuhinji čakala mama in se jezeila kje sem bila ob 00:00 pa sem rekla na zabavi:''/ malo me je bilo sram, pa me je uprašala kdaj sem prišla domov rekla sem ob 01:00 ali manj pa je rekla da lažem rekla sem ne resno!!.

Neža:

Amanda:

hiša v katero smo se vselili:

3 nexte pliss
18. september 2015
3 NEXTE PLISS
18. september 2015
next + nesmeš biti tako jezna na sovojo bff
18. september 2015
ja vem SORRY NEŽA
18. september 2015
še 2 nexta
18. september 2015
next
18. september 2015
še 1
18. september 2015
jaz bom kr začela
21. september 2015
začela bom ob 16.00
21. september 2015
je že bla 16.oo pa napiš TAK DOLGO KOT JAZ!!
22. september 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg