Forum
u98479
u98479
Zazvonila mi je budilka. One direction-Another world :$ Nkekaj časa sem ležala in jo poslušala. Potem sem jo izklopila in šla na seznam pesmi. Izbrala sem Save you tonight in iPhone dala na mizo. Potem sem oblekla oprijeto črno majčko in zelene jeans kavbojke. Vzela sem iPhone in šla v kopalnico. Tam sem si oči nabarvala z barvico ter uporabila malo glosa.
Šla sem v kuhinjo ter pojedla kosmiče. Obula sem živo roza vaske ter priela zelen dežnik z rožicami. "Dijoo!" sem zavpila in šla skozi vrata. Deževalo je in rekla sem si: "Ne bom živela forever.Enkrat je treba poskusit!" ter odložila dežnik pred vrata in stekla po ulici. Vohala sme vonj mokrega betona. Ko sem prišla do Elline hiše sem pozvonila. Vrata je odprla Ellina mama. "Hej Brooke" je rkela in izkopalnice sem slišala Ello: "Mami kdo jee?!" in zavpila sem ji "Jaz sem,Brooke!" Hitro je prišla iz kopalnice in obula all starke z črnimi zajčki. "Čisto mokra si Brooke!" je uotovila njena mama. "Sva že dve!" je zavpila Ella in stekli sva do bližnjega starbucksa. Tam sva naročili Latte machiato in zraven sva dobili še vsaka tri piškote. Ella je meni vzela moja dva z belo čokolado in mi dala njena dva z črno čokolado. Ko sva popili in pojedli sva stekli do bližnjega hribčka in iz žepa sem vzela ključ kupole na vrhu cerkvice.Tam dela moj oči zato imam ključ. šli sva po stopnicah in odklenili. Usedla sem se na klopco ob stekleni steni in gledala kaplje nad mano. Ella me je pogledala z solzami v očeh. "Tu je lani umrl moj oče." je rekla. "Vem ljubica...Hey,cheer up,Timmiea in Toma vidim!" pomahala sem Tomu skoz kupolo in pomahal je nazaj. Timmie je že prišel v kupolo,Tom pa je šele počasi stopicljal po stopnicah. ...
05. september 2012
u98479
u98479
Me-Brooklyn Brighters-

Elleanor Friscen-my BFF-

05. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg