Forum
u87580
u87580
"Michael, počakaj! Ne zapusti me no," sem rekla, čeprav sploh nisem obžalovala. "Ne," je zmrdeno rekel in odšel. "Tudi prav," sem skomignila z rameni in odšla do Stasha. "Stash," sem potiho zašepetala in ga objela. Poljubil me je na vrat. Kasneje še na usta. "Mwa," sem mu rekla in šla v razred. "Natasha!" je zavpil Garry in prišel do mene. Objel me je. Poljubil me ni, a sem mu sedla v naročje in gledala Jamie-ja. Oh, ta biceps! sem si mislila in sedla na stol. "Emily, River!!" sem zakričala in Emily in River sta prišli do mene ;

(PRVA JE RIVER, DRUGA EMILY xđ)
in to sem jas ;

"Želiš Natasha?" je vprašala River. "Točno vesta kaj želim," sem strogo dejala. "Ja, res je," je pogoltnila slino Emily in s komolcem ruknila River. "Kje je Heather?" sem vprašala. "Heather spet zamuja," je pojasnila River. Emily je plašno gledala. A tedaj se prikaže Heather. Oh, like a slut!

"Vsi vemo, da še ni razvita in zrela," sem nadaljevala."It's TRUEEE," je zakričala Heather in potegnila dekolte še nižje, da je pokazala prsi. "To ne gre tako," sem ugotovila "Nisi razvita, mogla bi pridet oblečala v plašč do kolen pa kavbojke na zvonc," sem nesramno rekla. "Phhh, Pfff, sem kunkorenca ane?" je rekla in pomižknila Jamie-ou. A vsi smo vedeli, da ni razvita in tudi fantjje je niso marali > . <
12. maj 2012
u85461
u85461
tebi nki mede honney? :*
12. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg