Forum
u98479
u98479
3.september.1 šolski dan v 2letniku. Stala sem na avtobusni postaji in polsušala "Moments" Kmalu je pripeljal avtobus.Mimo podivjanih fantov z PSP-ji () in deklet ki se pogovarjajo o luštnih fantih na morju,sem se prerinila na predzadnji sedež avtobusa. Ampak tam je že sedel nekdo. Bila je rdečelaska. "To je moj sedež." sem se ji nasmehnila. "Zdaj je moj" je odgovorila in me pokledala. Njene modre oči so bile..Waaw. "Sem Caitlin Vandres." je rekla in mi dala roko. "Brooklyn Vencee. Kar Brooke me kliči." sem ji rekla. "Ok,ti pa meni Cat." je rekla in sedla sem na drug sedež. Slušalke sem dala nazaj v useša in se igrala z svojimi lasmi. Ko smo pobrali še nekaj deklet,in fantov smo prišli do šole. Stopila sem iz avtobusa in objela Deesire,mojo sestrično. Potem sem zagledala plakat ki je bil prilepljen na zid ob šoli.
ONE DIRECTION TOUR
Sobota,8.9.2012
Valleimor,Moon palace avenue.

Šla sem tja in se uščipnila da se prepričam da ne sanjam. prebrala sem drobni tisk. "Za rezervacijo karte pokličite 070898333" iz žepa sem vzela iPhone in upala da je ostala še kakšna karta.Ko sem utipkala številko sem poklicala. "Rezervacija kart Moon palace avenue." je rekla ženska. "Rezervirala bi karto za one direction.Dve karti." sem rekla. "V.I.P. ali navadno?" je vprašala. "V.I.P. prosim!" sem rekla in povedala svoje ime,priimek in hišni naslov. Potem sem prekinila. "NA ONE DIRECTION GREVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!" sem se zadrla v Deesire.
02. september 2012
neeeext
26. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg