Forum
Helou c:

To je moja četrta zgodba na igrah, od tega drugi ff. V bližnji prihodnosti jih načrtujem še več.
Pri prejšnjih treh zgodbah sem imela težave in kot vidite mi ni uspelo priti preveč daleč. Upam, da mi bo to zgodbo uspelo spisati do konca c:

Enjoy ^^

Teaser
—(••÷[•ï¡÷¡ï••÷±‡±+*¨^¨*++*¨^¨*+ஜ۩۞۩ஜ +*¨^¨*++*¨^¨*+±‡±÷••ï¡÷¡ï• ]÷••)—
Na postelji je sedela deklica. Vztrajno je strmela v uro in odštevala sekunde do polnoči. Tri… dve… ena… polnoč. Padla je na posteljo in se v trenutku pogreznila v spanec. Srečna je bila, da je končno dočakala. Končno je stara 14. Veselila se je jutra, ko jo bodo obiskale prijateljice in bodo skupaj praznovale njen rojstni dan. Do takrat pa bo spala, ujeta globoko v svet sanj.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
01. november 2017
nextttt
01. november 2017
Omg yaaaaaaaasss
Koncno n9

Super prolog, full me zanima ka bo naprej+HAHHAHA JZ VEM O KOM BOOO

NEEEXT
01. november 2017
To je bilo pa hitro
Rin boš lahko zdržala do prvega dela, da ne poveš, o kom bo?
01. november 2017
hm lahko stara Kat ugiba?
01. november 2017
Ne vem a dobim kksno podkupnino
01. november 2017
Itaq Kat
Joj Rin kok si žleht
01. november 2017
Next jaz vem o kom je
ta oseba;
ima viber
je rjavolasa
je dvojčica
je zaljubljena v blondinca
je na vb
je lepa
hoce met kaco
01. november 2017
draco malfoy oz. tom felton?
01. november 2017
jaz bi pa rekla da je to kar Jena
01. november 2017
Jup jup...
Jena in Draco
Tu bo prav Draco in ne Tom
01. november 2017
Jupi še ena zgodba!!!
neeext
01. november 2017
I love animals*
I love animals*
Neext
01. november 2017
man. še en sluzavc na igrah... joke joke
01. november 2017
.garrix+×
.garrix+×
Next (;
02. november 2017
neeeeext komi čakam prvi del
02. november 2017
neext
02. november 2017
Lina Haskey
Lina Haskey
Jupii, Jena ma novo zgodboooo!
Itak da bom Next-alaaaaa!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!
02. november 2017

Chapter 1
—(••÷[•ï¡÷¡ï••÷±‡±+*¨^¨*++*¨^¨*+ஜ۩۞۩ஜ +*¨^¨*++*¨^¨*+±‡±÷••ï¡÷¡ï• ]÷••)—

Okoli pete ure zjutraj jo je iz čudovitih sanj potegnilo kruto zvonenje budilke. Nejevoljna, ker so se lepe sanje končale, jo je ugasnila in vstala ter odstrnila zavese. Kot lahko pričakujete v sobi ni bilo nič bolj svetlo kot prej, a rutinsko dejanje jo je pomirilo in ji narisalo nasmešek na obraz. Tiste vrste nasmešek, za katerega nismo prepričani, ali je res tam, ki se pojavi in že čez nekaj trenutkov zbledi.

Preoblekla se je v prvo krilo ter majico, ki sta ji prišli pod roke. Oblečena je stekla v kuhinjo, kjer si je postregla s kosmiči in jih tudi v miru pojedla, ker so vsi ostali člani družine še spali. Zatem se je kot vsako jutro uredila v kopalnici in si spela lase v ohlapno figo. Tako napravljena se je vrnila v posteljo, vzela v roke knjigo Harry Potter in Dvorana skrivnosti in jo začela brati, tako kot dvaintridesetkrat prej. Ker izjemno hitro bere, ji branje ni vzelo preveč časa, pa vendarle je potrebovala slabe tri ure. Ravno je končala z branjem in pričela sanjariti o Draco Malfoyu, Harryjevem sovražniku, ko jo je zmotilo zvonenje zvonca.

»Charise, tvoje gostje so prišle. Pojdi odpret!« je slišala mamo reči iz kopalnice.
Stekla je po stopnicah v pritličje in do vrat, trikrat globoko vdihnila in sunkoma odprla vrata. Hitro si je nadela nasmešek in povabila prijateljice naprej. Dale so ji darila in ji želele srečo, zdravje… Charisa je imela sprva slabo vest, ker na praznovanje ni povabila svojega najboljšega moškega prijatelja Davida. Ko pa je dostavljalec prinesel pice in so se lačne zagnale v hrano, je na slabo vest pozabila. Praznovanje je bilo na pogled tako rekoč popolno; kup prijateljic, karaoke, ples, resnica ali izziv…

A Charise je praznovanje bolj opazovala od strani. Kljub temu, da je bila pravzaprav ona razlog za praznovanje, se je držala zadaj in se ni izpostavljala. Šele ko so odšle domov vse razen njenih najboljših prijateljic, Gine in Rose, je postala bolj družabna. Preden sta se poslovili in odšli, sta prinesli čudovito torto zelene in srebrne barve, polno bleščic. Gina in Rose sta rekli, da sta jo izbrali, ker se imenuje Magic dreams, kar ju spominja nanjo. Skupaj so prižgale svečke in Charise jih je upihnila, medtem ko si je zaželela najbolj nemogočo in hkrati najglobjo željo.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vem, da je tale del kratek in ne preveč zanimiv… Bo pa zato naslednji malo bolj zanimiv cx
02. november 2017
Oooooi

Neeext lep ime imaaaa
02. november 2017
Lina Haskey
Lina Haskey
Woww, Next!
02. november 2017
Next
02. november 2017
(Kot lahko vidite je ženska psihopat, ker hodi spat ob polnoči in vstaja ob petih zjutraj )
02. november 2017
Zara Genty
Zara Genty
Next
02. november 2017
Hanna Blair
Hanna Blair
omgggg to je popolnooooooo
sigurno si je zazelela da bi spoznala dracota drgac je pa prevec popolno napisanooooo
Next Next Next Next Next
02. november 2017
WOW!!!
Next!!!!
02. november 2017
Asha Date
Asha Date
Next nova bralka
02. november 2017
Next vem kaj si je zaželela!
02. november 2017
Mislim, da to ni več skrivnost
02. november 2017
Ampak vseeno bi bilo krasno, da bi povedale, kaj mislite, da si je zaželela... da malo vidim to skozi vaše oči
02. november 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg