Forum
Heej

Speet noua zgodbicaa
Se bom potrudla da bo fajnaa
04. september 2010
ja no a bo kej??
04. september 2010
Uau. Super naslov. Upam da bo v redu ;D
04. september 2010
Slikee še morm nalepit
04. september 2010
u27132
u27132
ej sej ti nč ne zamerm sam jz mam tut eno zgodbo k bo angel not
04. september 2010
Jst(Katja) :

Bff(Lana) :

04. september 2010
Lilchy moja ne bo angel ampak pač bo tko pridna da bo angel pol bo pa postala hudič oziroma pač ne bo veeč pridna.
04. september 2010
UVOD
Zazvonil je šolski zvonec.Jeej končno šola.Ta 2-meseca počitnic sta bila že res dolgočasna.No naj se predstavim.Sem Katja in sem stara 17.Imam bff ki je tudi stara 17.Ne boste verjeli ampak šolo in učenje OBOŽUJEM.Vse bi dala da bi lahko vse leto preživela v šoli.Ampak pač ni tako.Saj ne rečem nič.Vesela sem vikenda toda počitnic pa ne.Če so 1 teden še zdržim toda več pa ne.Zato sem vsako leto ko sem dobila učbenike se že piflala za naslednje leto.To sem jaz in če me ne maraš me pač ne.V šoli sem priljubljena saj smo bogati in sem zato zelo radodarna.Toda želim si da nebi bila v središču pozornosti.Saj je to vplivalo slabo na mene.
ZAČETEK
Prišla sem v razred.Učitelica je stopila pred tablo in lepo govorila jaz pa sem pridno poslušala.Imela sem smolo.Nataša,ki je sedela zraven mene je bila grozljivo zaspana.In je zaspala med poukom.Želela sem jo zbuditi ampak je raje nisem kajti potem bi mi spet celo uro nekaj nakladala.Driiiin.Odmor.Spet sem bila v središču.Nekaj me jih je uprašalo če bi imela kaj časa.Toda ga nisem imela.Nenadoma se mi je približala skrivnostna punca z rdečimi lasmi.Vprašala me je če bi se lahko malo spoznale.Privolila sem.Nekaj časa sva se normalno pogovarjali naenkrat pa me je vprašala če imam rada prekletsvo.Pretresena sem odkimala.Nenadoma sem imela občutek kot da sem se znašla v temi.A ta občutek je v trenutku ponehal.Driiin.Konec odmora.Brez pozdrava sem stekla v učilnico da nebi zamudila.
04. september 2010
u27132
u27132
aia sori drgač pa next
04. september 2010
Next!;P OMB; mi je zgodba že zdaj všeč
04. september 2010
Poznejee
Zdjlee se mi ne da xD
04. september 2010
u27132
u27132
ok za pozneje. žnext čeprov še ni zanimiv
05. september 2010
Med poukom sem imela čuden občutek.Resnično ga nisem morala razložiti.Hmmm...
Nenadoma mi je nekakšen glas govoril: Nikoli več ne boš angel...
Nisem ga razumela.Kaj je mislil s tem?Saj nisem angel?Ne letam?
''Katja bi mi povedala zakaj tako sanjaš?'' je dejala učiteljica.Sicer je bil začetek leta a vseeno je bila stroga.Mislila sem da bo na začetku poskusila pustiti lep vtis.''Nič'' sem zajecjala.''Sedi'' je mrko dejala nato pa nadaljevala z razlaganjem.Lana me je dregnila.''Kaj se dogaja s tabo stara?''.''Povem potem'' sem dejala nato pa poslušala učiteljico.Opazila da me je kar nekaj sošolk nezaupljivo gledala.Vedela sem kaj mislijo.Toda sama nisem vedela kaj mislim sama.
Končno je zazvonil odločilni zvonec ki je pomenil konec pouka.Stekla sem domou da me nebi spet kdo vabil na sladolede itd...
Ko sem prišla domov sem bila neverjetno zaspana.Kar spat sem šla.Toda sanjala nisem normalno.Sanjala sem...zaklete sanje.
09. september 2010
u6488
u6488
next!!!
09. september 2010
u26284
u26284
Neeeeeext zakon < 3333
09. september 2010
Počaakitee
Zdeej grem u knižnco pol mam trening pol pa grem po darilo
Najverjetneje ju3 nextaam