Forum
Sem Lily Le Roi. Imam 14 let.
Lily:

Še nikoli nisem imela prave ljubezni. Sem velika oboževalka skupine Cutting. Najbolj med njimi mi je všeč pevec in sem tudi noro zaljubljena vanj. Pevcu je ime Black Sky.
Black Sky:

Jaz in moja prijateljica Grace Lobo sva sošolki in sva pravi izobčenki zaradi glasbe, filmov in tudi stila.
Grace:

20. maj 2012
u90832
u90832
Nekštej takoj !
20. maj 2012
next
20. maj 2012
next
20. maj 2012
''Lily!!!! Ugani!!!!!!!!!!!! Joooj tako sem vesela, da se bom razpočila!'' ''kaj kaj kaj!!!'' ''karte za koncert od Cutting imam!!'' ''o moj boooooooooooooooog!!!!'' ''za tvoj rojstni dan Lily!'' ''Grace! Ti si... najboljša prijateljica... Kdaj je koncert?'' ''čez 3 tedne!''. Objela sem jo. To priložnost sem čakala že vse moje življenje. Zunaj na parkirišču od šole sva skakali od veselja kot, da bi bili na trampolinu. Vsi drugi so naju gledali in se nama čudili. Midve pa sva vpili in skakali in se smejali in jokali od sreče. ''jaz grem tudi na koncert! VIP karto imam zato bom jaz videla Black Skyja!'', se je začela afnati Luna Rosario. Luna je najbolj popularna punca in vedno glavna. Vsi fantje jo občudujejo in vse kar je meni v veselje ona vedno zaserje kot recimo to zdajle.
Luna:

20. maj 2012
next
20. maj 2012
next
20. maj 2012
u36937
u36937
next
20. maj 2012
next
20. maj 2012
next
20. maj 2012
next
20. maj 2012
Vsa vesela je Luna odcapljala stran. ''Lily... Midvi tudi lahko prideva v zaodrje.''. Grace je iz svojega žepa potegnila VIP karte. ''zakaj misliš, da gre Luna na koncert? Nenehno pljuva čez Cutting!'' ''da tebi uniči veselje!''. Do mene je prišel Damien Roman. že 3 leta je zaljubljen vame ampak ne želi priznati in se nenehno dela norca iz mene. ''ej! Lily!'', je vpil in tekel do mene. ''mora imeti pa prekleto dober razlog, da takole teče proti meni!'', sem šepnila Grace. Zahihitali sva se in medtem je prišel že Damien.
Damien:

''Dami... Nikoli mi nisi všeč tako, da se lahko kar pobereš stran!'' ''dej jebi se Lily! Ugani kaj prihaja v naš kraj!'' ''kaj? Cirkus v katerem nastopa tvoja familija?'' ''dvakrat se jebi! Pride Solo Sing! Se še spomniš najine stave?'' ''prekleto, da se je!'' ''no... bova videla kdo je imel prav!''. Šel je stran, jaz pa sem v vsaki sekundi nameraval skočiti nanjga od zadaj in ga zadaviti. Solo Sing je tekmovanje petja, kjer pridejo določeni zvezdniki poslušati prijavljence. Vedno so 3 krogi preden se odloči katerih 5 gre naprej. 1 zvezdnik se odloči za enega izmed petih izbrancev in ga uči peti še bolje. Jaz in Damien sva šla stavit, da se prijavim na to in pridem lahko v 3. krog. Ampak problem je, da jaz že 3 leta nisem nič pela in dvomim, da sploh še imam posluh.
20. maj 2012
u80920
u80920
next
20. maj 2012
ŠE 2 NEXTA
20. maj 2012
u36937
u36937
next
20. maj 2012
next
20. maj 2012
''ta stava je bila 2 leti nazaj! Nisem vedela, da sploh še velja!'', je rekla Grace, ''če misliš, da je to tolažba... se pojdi raje družit z Luno!'' ''okej sori.''. Šli sva domov, ''Lily! Prijavila se boš ne?'' ''se ti je utrgalo? Sploh ne znam več peti!'' ''ja in tudi zato te bom naučila! saj veš, da pojem na šolskih plesih!'' ''Grace! To je takrat, ko si pijana!'' ''saj je vseeno!'' ''ne bom se prijavila!'' ''dokaži mu!'' ''saj mu bom! Ampak ne to, da pridem v 3. krog ampak, da mu lahko glavo 3X OKROG zasukam!'' ''Lily!'' ''ja prav no!'' ''okej... Zdaj smo itak s testi zaključili... amm... inštrukcije vsak dan ob 15h!'' ''takrat ni nikogar doma!'' ''točno!'' ''misliš s tem kot, da tako slabo pojem, da bo bolje, da jih ni?'' ''ne! Da bo to za njih presenečenje!'' ''15h bo čez 10 minut!'' ''10 minut pa rabiva do doma.'' ''ohh! vse imaš naštudirano!''. Grdo sem jo pogldala, ona pa je na svoj obraz pričarala važen nasmešek.
20. maj 2012
Next
20. maj 2012
next
21. maj 2012
nexti!< 3
21. maj 2012
Ko sva prišli domov, se je vrgla na mojo posteljo in brskala po karaokah. ''okej! Ogrej si glasilke! Potem pa boš zapela eno pesem od P!NK.''. Ubogala sem jo in, ko so bile glasilke ogrete mi je naštimala glasbo.
P!NK ~ Just Like A Pill (KARAOKE):

Poskusila sem zapeti čim bolje ampak je bilo težko. ''okej... na tem bova še delali.'' ''Grace! Kateri zvezdniki sploh bodo tam?'' ''vem, da bo Avril Lavigne, Ke$ha, Enrique Iglesias, Lady GaGa in še eden, ki je vedno presenečenje.'' ''vedno moraš zapeti eno pesem, ki je od njih!'' ''glej zagotovo je fant!'' ''kako veš?'' ''če je med znanimi sodniki le en fant. Druge so vse ženske!'' ''kaj pa, če bodo ravno zato kaj spremenili?'' ''ej! Solo Sing je zelo navezan na enakopravnost!'' ''misliš, da je mogoče, da bo med njimi Black Sky?'' ''mar ni v intervjuju rekel, da je to zanj otročje?'' ''ja ampak... mogoče pa le...'' ''Lily! Pustiva se presenetiti!''.
21. maj 2012
next
21. maj 2012
Next
21. maj 2012
ŠE 2 NEXTA
21. maj 2012
next
21. maj 2012
ŠE 1 NEXT
21. maj 2012
u36937
u36937
next
21. maj 2012
nexxxt
21. maj 2012
Vadila sem in vadila vsak dan z Grace po 3 ure. Moj glas je bil že čisto hripav. Komaj sem čakala koncert. Končno bom videla svojega princa. Budala! Vedno se moram nekako zbuditi iz sanj, kjer živim z njem in je vse popolno. Samo še 14 dni do koncerta. Vsako minuto sem bila bolj živčna in je že bilo čudno, da nisem dobila živčnega zloma. Po šoli sem si kupila mojo najljubšo revijo Singers Of Songs. Na naslovnici je bil moj princ. Black Sky na vseh slikah iz gleda popolno. Black Sky je obseden z barvanjem las.
Black Sky:

Pogledala sem v rubriko rockerjev, kjer ga vedno omenjajo. Živčno sem gledala po kazalu, kje bom našla njegovo rubriko.
34...........KISS - rockerjem se zdi, da ne pretiravajo!
36...........BVB - ti rockerji šokirajo!
37...........MCR - nova aktualna pesem
39...........CUTTING - pevčev škandal!
Hitro sem prelistala. Tako sem bila firbčna kakšen škandal, da sem liste že skoraj trgala stran iz revije.
21. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg