Forum
Sem Lucy Liz in živim v Woy Woyu(blizu Sydnya) v Avstraliji. Imam blond lase in moje učke so modre velka sm 171cm in težka sm 55kg. Sem povprečna 15 letnica in moje življenje je navadno bedno. Hodim v srednjo šolo Lowa blizu mojega doma. Nimam fanta imela sem le 2 tipa ampak nič resnega. Sem navijačica in treniram tut balet in moja bff je Kittix za razliko od mene je zlo popularna in ima fanta Jacka. Mam starejšga brata Nicka, ki je star 17 let in ni ga veliko doma in 5 let staro sestrco Ashley. Njo mam res najraj v družini in nasploh.Mamo tut psičko Cookii. Imam še očeta Dominika ki ima zelo dobro službo in smo zlo bogati. Mame nimam šla je ko se je odila Ashley. Itak pa je nisem marala za vse ji je bilo useno in bila je velikokrat pijana. Nevem če se je drogirala, ampak nebi me čudilo. Odšla je z nekim motoristom in od takrat ni o njej več sluha, ne duha. Zdj pa pustmo to. Ko sem se rodila, sem imela precej težav s srcem in sem prestala že veliko operacij in imam redki sindrom, ko ti srce kar odpove in takrat nemoreš storiti ničesar. Dobesedno umrem in to sploh ni grozn. Smrt sploh ni grozna, grozno je takrat, ko se zbudiš ko se zaveš da edino kar se zgodi v življenju je to da se rodiš in umreš med tem pa je večna neskončnost, ki v resnici mine zelo hitro in življenje gre v prazno. V življenju imaš želje in hočeš dobre spremebe, želiš si smejat in uživat na polno vsak dan in jst nisem nubena izjema. Moje želja je da bi velik potovala pa pela . Želim v Pariz, pa tut v Španijo pa še kam. No okej zdj so me sanje mau zavedle s poti. Tuki sm d vm puvem nekaj malih skrivnosti o meni, ki jih še nisem vedela do predkratkim. Ko je bil še čisto navaden dan.. .. so na dan začele prihajati resnice in se dogajati čudne stvari..

to sm jst Lucy

moja bff

njen tip

moj brt

sestrca

očii

Ura je bila eno zjutraj in jst še kar nisem mogla zaspati. Že več tednov so me tlačile more o duhovih in vampirjihi ter podobnih stvareh, čeprav to zame ni nič groznega in v to sploh neverjamem. Samo pač sanje zame, ki so mi skušale nekaj povedati ampak se tega nisem zavedala. Samo zaradi njih nisem mogla spati. Vseeno bi bilo lepo bi blo če bi ljudje imel kasne nadnaravne sposobnosti saj svet saj nebi bil taksen. Ker nisem mogla zaspat, sem se odločila, da grem na sprehod, ampak nikamor dalec, ker se bojim teme. Bla je polna luna in noč je bila tako čudovita. Pozabila sem na svet in hodila sem in hodila. Bila sem čisto zasanjena dokler nisem zaslišala nekega psa, ki je tulil in lajal. Pogledala sem na uro in bila je ze 3 zjutraj to je ura hudičev in demonov. No saj tako pravijo. Ozrla sem se še okoli sebe da vidim kje sem in takoj sm ugotovila da sem se zgubila, postalo me je zelo srah. Začela sem teči hotela sem zavpiti na pomoč sam je bila bolša odločitev da to raje ne naredim. Bila sem med visokimi stavbami kot v labirintu. Edina svetloba, ki je bila je bila od lune čeprav luna ni bila vidna. Postala sem utrujena in sem se mogla ustaviti, da nezaidem še bolj. Gledala sem v tla in na tleh je bil list. Pobrala sem ga in zagledala nekaksen zemljevid, ampak nekaj ga je mankalo. Zložila sem ga in ga nekako stlačila v žep na moji jakni. Ko sem dvignila glavo sem zagledala visoko temno postvo, ki se mi približuje. Začela sem se tresti hotela sem pobegniti a sem kar utrpnila nisem se mogla premakniti niti za milimeter in počasi me je začelo zmanjkovati in temna postava se mi je vedno bolj prebljižovala. Skoraj bi padla skupaj pa me je ta neznana oseba ujela. Nisem videla njegovega obraza čutila sem le hladne roke. Bil je oblečen v črno in imel je gor tudi črne rokavice. Ko sem ga skušala bolj pogledati sem v lunini mesečini zagledala krvavo bleščeče oči. Držal me je z eno roko z drugo roko pa je segel po žepu. Ven je izvlekel nož in jaz sem začela kričati nisem se mogla otresti njegovega držanja. Mislila sem to je to prišel je moj trenutek, ampak ne nekaj se je zgodilo.....

Kakšna ti je zgodba? a boš brau?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. april 2012
u73295
u73295
next
27. april 2012
Neeeext!
27. april 2012
u71017
u71017
Neext!
27. april 2012
neeext
27. april 2012
u54513
u54513
neeext < 333333
27. april 2012
u45307
u45307
neeext
27. april 2012
u88946
u88946
nnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!☻☻☻♥♥♥
28. april 2012
Hwala za nexte!!1 D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mislila sem to je to prišel je moj trenutek, ampak ne nekaj se je zgodilo.....

Nemesto da bi storil kaj žalega mi je nož potisnil v roko. Nisem takoj dojela kaj se dogaja zato sem ga v samoobrami napadla, ampak tisti trenutek je izpuhtel v zrak. Ni ga bilo več, za njemu je ostal le dim, ki je imel vonj, ki me je popolnoma omamljal. In dojela sem da sem spet sama. Bila sem osamljena in v istem trenutku si nisem želela nobenega. V sebi sem začutila sovraštvo zaprla sem oči in zagledala sem mojo zgodovino in same slabe stvari. Želela sem nekaj storiti, nekaj zlobnega, želela sem se maščevati postajala sem zmedena preveč infromacij je šlo skozi mojo glavo in začutila sem svoj utripi, slišala moje dihanje in začela slišati glasove v moji glavi.Skos so ponavljali ˝Ona ni tvoja Hči, Ona ni tvoja Hči˝ bil je zelo močan moški glas in slisati je bilo jokanje, naenkrat sem predseboj zagledala sliko v moji glavi. Bila sta 2 moška in mislim da je eden od njih bil moj oče in zraven je bila mala punčka in še en fantek.Bila sta kar prozorna in za roku ju je držala ženska. Bila je lepa, prečudovita kot angel, kar sijala je in ona je jokala. Fantek jo je poklical Rachel in takoj sem se spomnila da je tako ime moji mami. Začutila sem bolečino, ki mi jo povzročala vsa leta in začutila sem tudi njeno bolečilno in zabubnelo je˝Once Upon A Time An Angel And A Devil Fell In Love˝. takrat je pred menoj izginilo vse.Zbrala sem se in odločila , da bom počakala na jutro. Želela sem si, da so to le zelo resnične sanje. Sedela sem na tleh bila je tišina niti malo zvoka . Gledala sem na uro, minila je 1 ura 2uri 3ure in 5ur od nikoder pa ni bilo sonca. Na koncu je ura odbila 9 in tisti trenutek so se ustavili vsi kazalci na moji uri. Nemorem verjeti , da mi je samo še to mankalo. Nisem več mogla sedeti in čakati dovlj velika sem, da se bom znajdla tukaj. Bila sem preveč lačna odločila sem se, da grem naprej. Niti nisem vedela kam hodim sem vsake toliko sem cajta pogledala v nebo in v te visoke stolpe. Res bili so zelo nenavadni zdelo se mi je že da spreminjajo obliko in barvo, ampak sem se preričevala le s tem da se mi blede zaradi utrujenosti in lakote. Pogledala sem na uro in opazila, da se kazalci vrtijo nazaj in tisti trenutek je bilo slisati eksplozijo, ki pa je bila le privid. Nikjer ni bilo izhoda in počasi me je pobiralo in pobiralo in zgrudila sem se.....

Zaslišala sem znane človeške glasove začela sem odpirati oči ampak nisem nič vidla dokler mi ni nekdo posvetil z lučjo v oči. zakričala sem in zaslišala mojega očeta ki je zavpil ˝ budna je!˝. Ko sem normalno zagledala sem opazila očeta, sestrco, brata, zdravnika in policista. Opazila sem, da sem priklenjena. Bila sem zavezana na bolniško pojstlo in začutila sem kako me peče trebuh kar žgalo mi ga je. Doživela sem živčni zlom in začela sem vpiti neznane besede kot bi me nekaj obsedlo. Zdravnik mi je dal hitro inkecijo po kateri sem se takoj zaspalaa nazajj...
28. april 2012
Neeeeext.! *-*
28. april 2012
u71017
u71017
Neext!
Ps;Ful dobr pišeš ; D
28. april 2012
u54513
u54513
neext < 3333333
28. april 2012
Spet sem zbujala in zbujala. Oh kok je to grozen trenutek. Vrtelo se mi je in bala sem se. Začutila sem kako me nekdo drži za roko. Bila je Kittix, jokala je hotela sem ji nekaj rečti pa ji nisem mogla. Ni opazila, da sem se zbudila. Poklicala je nekoga in govorila v čisto svojem drugem jeziku in medtem me je še vedno držala. začela sem jo stiskati za prst. Komaj kaj moči sem imela in na koncu so njene objokane oči zagledale mene. Zasmejala se in takoj prekinila. Rekla mi je da morva hitro iti z bolnice. Prišel je v sobo še njen fant Jack in me dvignil s pojstle, kittix pa je pobrala moje stvari . Nato pa smo čisto neopazno šli mimo zdravnikovin in medicinskih sester. Jacck me je nekako dal v avto in se odpeljal, ampk brez Kittix. Komaj sem iz sebe izstisnila glas in ga vprašala zakaj jo je pustil tam. Povedal mi je da mora narediti sceno, da sem umrla. Nič mi ni bilo jasno. Zakaj, zakaj moram jst bit tista k mislijo da je umrla. Jokala sem
29. april 2012
Neeeext *-*
29. april 2012
next!
29. april 2012
u54513
u54513
neext ;3
30. april 2012
Ej žou mi je za učeri za tok kratek next ampak nisem mela ful cajta

Gledala sem Jacka in ga vprašala kaj se dogaja. Ni mi rekel ničesar in čez 5 min se je ustavil ob mostu. Pod mostom je žoburela reka, ki jo je prekrivala megla. Zgledalo je stašljivo in kmalu zatem je prišel fant. Bil je zlo lep pristopil je k meni in me pobožal po licu. ˝Živjo Luci jst sm Siegmund˝Čudno sem ga pogledala ker tako čudnega imena še nisem slišala. Opazil je moj čuden izraz na obrazu in se zasmejal, ˝saj vem malo čudno ime, sem iz nemčije in Sigu pomeni zmaga , munt pa oramba, varstvo to pomeni da bom jaz varoval tebe in bil povsod s tabo ; drugače pa me kliči kot moji prijatelji Carlo˝Po dollgem času sem se zasmejala iin zdelo se mi je da sem se zaljubila. Kar naenkarat sem mu skočila v objem.
Začel se smejat in me žgečkat pogledal me je in jaz sem ga pogledala v oči in njegove prelepe modre oči, najlepše in nato so se spremenile v rdeče. Ustrašila sem se in hitro skočila stran ˝kaj za vraga!?˝. Umaknil je pogled in rekel naj se ne bojim, da bi mi ne bo storil nič žalega saj sem edina še živeča potomka, ki nosi največjo skrivnost in tudi to, da sem princesa. Začelo me je skrbeti ali se vsem meša ali sesamo meni. Pogledal me je ˝Vse se zgodi z razlogom usodo si delamo sami sploh pa tisti, ki vejo svojo prihodnost in naj te ne skrbi kaj bo jutri ali pojutrišnem ali danes. Nikoli te ne sme skrbeti. Zdj te pa morm odpelat dam˝ Usedla sem se v avto zadaj, spredaj pa sta sedela Jack in Carlo. Vprašala se mu ju kateri dans je danes. Jack je rekel da je datum nepomeben Pomebno je za kateri trenutek živiš. Čisto nora sta se mi zdela in nisem vedla od kdaj je Jack največji car in jebač takšen filozof. Če mi nemoreta dati konkretenih odgovorov pol pa nč. Pripeljali smo se dam in hitro sem stekla gor v svojo sobo. Odločila sem se za pobeg. Zaklenila sem svojo sobo in v kovček zmetala cune pa vse potrebne stvari in na pojstli sem zagledala nož. Bil je čisto takšen kot mi ga je dala tista Črna Postava. Želela sem ga pustiti tam in si misliti daje to le privid, ampak dan mi je bil z razlogom. Skrila sem ga v kovček in se spomnila na zemljvid. Pogledala sem se v ogledalo bila sem skuštrana umazana in imela sem enake cunje kot tisti dan. Spomila sem se da sem zemljevid dala v jakno. Hitro sem ga poiskala in ga najdla spravila sem ga mapco in ga dala v nahrbtnik. Šla sem pod prho. Bil je najbolši občutek in postala sem lačna. Joj a lakota mi je delala same težave. Človek porabi pol dneva sam za hrano in za stvari povezane s tem . Ko sem se stuširala in uredila lase sem se šla hitro en iz sobe in jo zaklenila. Šla sem po stopnicah dol in v dnevni sobi zgledala mojo družino, kittix in jacka in najlepšega fanta na svetu Carlota. Omg on je res popoven .... Tisti trenutek pa je nekdo potrkal na vrata ..
30. april 2012

Carlo
30. april 2012
u54513
u54513
neext popounicaa < 33333
30. april 2012
next
30. april 2012
next!
30. april 2012
u40877
u40877
next
30. april 2012
neeext
30. april 2012
Moj oči je šel hitro odpreti in ko je odprl vrata je notri stopil moški, ki je bil oblečen v črno imel je črne rokavice in spet tisti vonj, ki m je omamljal. Za razliko sem vidla njegov obraz, bil je podoben nekomu. To je on to je tista ČrnaPustava in joj vse to je resnično. Zagledala sem Carlota, ki je stopil pred njega in mu nekaj rekel in ga objel. Opazila sem podobnosti me njima in zdelo se mi je, da sta oče in sin. Pretreslo me je, šokantno in nesmiselno, kaj za vraga se dogaja . Probala sem se narediti nevidno in iti v kuhinjo, ampak pot mi je preprečil oči. Rekel je, da se moramo pogovoiti. Začela sem se potiti in skrbelo me je kaj spet. Vsedla sem se na kavč in se delala, da nevidim nobenega. Sedela sem sama dokler se ni Carlo usedel zraven mene. Čeprav je hud in popoven sm si želela, da gre stran. Nihče na tem svetu me ne razume. Črna Pustava pa je stala in me gledala. Na mojo srečo ni iml krutega pogleda ampak se mi je nasmehnu. Ko so smo bili vsi dnevni sobi je nastala popovna tišina. Čakala sem, vse oči so bile na meni in jaz sem gledala v tla. Vedla sem, da moram nekaj rečti. In kar iz ust mi je zletelo ˝ Dans je tekma med Realom pa Milanom˝. O joj kwa zavraga sm rekla tuki se gre zame jst pa govorim o fuzbalu. Vsi so bili tiho in me gledali začudeno. Nato pa je moj brt spregovoril, da nisem pripravljena. Zavpila sem ˝Na kaj nisem pripavljna, kaj mi skrivate!Povejte mi zdj al pa nikoli. Same težave se mi dogajajo in prepricana sem, da jih povzročate vi.Niti nevem kdo ste , nekatere pa sem spoznala šele danes. Odšla bom, kjer me noben nebo najdel od vas.˝Po licu mi je stekla solza. Prišla je do mene mala sestrca in mi rekla, da bo vse uredu.In Med nami se je začel pogovor med Kittix, carlotem in črnopustavo
(Kittix=K, Carlo=C, ČrnaPustva=ČP)
K: Lucy zlo dobra prjatlca si mi, ampk jst teb nisem bila povsem iskrena, Jst pa ti sva nekako polsestre in v resnici sem 5 let strajša kokr ti.
C: Jst sm njen brt. Sam nisem tvoj.Njen oče je on.( pogledal je črnopustavo)
ČP:to sm jst. In vsi mi imamo nadnaravne posobnosti. Ti Imaš dar za vse, ampak se tega nezavedaš in vsi nekaj predstavljamo. Jaz sem hudič. Moj sin Fernando, ki ga še ne poznaš je Varuh in Carlo, ki mu nisem oče in sedi zraven tebe je Vampir in tvoja obramba. Kittix pa je Čarovnica. Imata enako mamo ne pa očeta Kittix in Carlo. In zdj ti moram povedat še kruto resnico Dominik, ki naj bi bil tvoj oče, ni. Jst sm in on je tvoj stric, ki je moral skrbeti zate, ker ti si Vse, kar predstavlja Nostro. Nostra pa je družina in družina pomeni celota nas.In brez tebe ne gre.

nisem mogla več poslušat kaj se dogaja. Prosila sem naj neha...
Carlo me je prijel za roko in me odpeljal zgoraj v mojo sobo . Želela sem odklent vrata, pa jih nisem mogla, ker so se mi roke tako močno tresle. Odrl ji je Carlo in zagledal kovčke, bil je neprijeno presenečen. Pogledal me je in z oči sem mu prebrala njegova čustva in jezo.Stekla mu je solza. Obrisala sem mu jo nato pa se ulegla v pojsteljo. Carlo je zaprl vrata in se usedl na stol. Gledala sem ga in rekla, da hočem bit sama. Rekel mi je, da niti za trenutek nebom več sama, ker je moja obramba.....
01. maj 2012
next!!
01. maj 2012
nextt!
01. maj 2012
u73295
u73295
next!
01. maj 2012
u54513
u54513
Neeeeext < 33333333
03. maj 2012
Gledala sem ga vsa začudena, kakor da bi bila v filmu polno fantazije. Obrnila sem se stran in se skušala pomiriti,Carlo pa je tam kar sedel in nekaj delal. Prosila sem ga, če gre lahko ven rekel mi ni ničesar samo vstal je in šel. Ni bila všeč ta tišina nič mi ni bilo všeč . Spraševala sem se kaj se dogaja v mojem življenju. Vzela sem MP3 in poslušala musko šla na komp, gledala v steno na koncu sem začela še brcati žogo v zid.Nikoli v življenju mi ni bilo tako dolgčas. Zaslišala sem kako nekdo prihaja gor po stopnicah in to najbrz k meni zaradi hrupa. Zavzdihnila sem in se usedla na pojstlo in čakala da opre vrata. In res kmalu zatem je notri stopil Carlo, ki me je grdo gledal. "Zakaj me tko gledaš? sj ti nč nism nardila" sem mu takoj zabrusila v faco. "Ne razbijaj po stanovanju in kmalu bos dobila sostanovalko v svoji sobi" mi je odvrnil s temačnim pogledom. " A bo Kittix pri meni? supr saj en k se zna zabavat, čeprav mi je tajila vseeno bol kot nič" ... " ne nebo Kittix s tabo, punca, ki bo s tabo ji je ime Ariel in zdele je prisla ". Čudno sem ga pogledala nato pa sem zaslišala kako se je pripeljal avto. Pogledala sem čez okno in iz njega je stopila zlo vzvišena punca , takoj se je začela šopiriti in večinoma so bile moške oči nanjo uprte saj je bila dosti lepa. No v resnic je kar ena barbika ampak vseeno takih ljudi ne prenesem. Takoj je hitro stekla v hišo in kar začela laufat po stopnicah gor in kar naenkrat je bila v moi sobi. "Wau to bo moja sobba kako je dobra... O Carlooo ti piki" to se je zaslišalo iz njenih ust in preden sem dojela kaj se dogaja je že objemala in polubljala Carlota. Srce se mi je prelomilo nato pa počilo ko je Carlo spregovoril "Pugrešu sm te. Sobo boš delila z njo z Lucy in jst bom bil s tabo tuki če boš hotla". Po licu mi je skoraj spolzela solza .Gledala sem Ariel, ki mi je nakaj govorila jaz pa sem se ji samo nasmihala nazaj. Carlo, ki je bil tako lep in popovn ima punco. itak da ima punco taki fantje so vedno zasedeni in ima barbiko s 3kg pudra na obrazu. Šla sem ven iz sobe in takoj stekla do obale. Usedla sem se na pesek, bila je že skoraj noč. Gledala sem luno, poslušala valove, ki so udarjali ob obalo in veter mi je nežno šihal v lase. Nisem zdržala več bolečine, jokala sm, dokler me ni nekdo prijel za ramo. Pogledala sem bila je Kittix zanimalo jo je kaj je narobe z mano. Povedala sem ji, povedala kako močno ga ljubim in on ima njo. Mirila me je in govrila da bo še vse dobro nato pa je omenila " Glej Lucy, Carlo je dobr in pameten fnt kmalu bo ugotovil da ga vara" Ko sem slišala to je moj srce prenehal biti " VARA? VARA GAA?! kako lahk tak popovnga fanta ". "Ene punce pač nimajo dovol tut če majo na svetu use",. Zamislila sem se, "vseeno je če ugotovi da vara njo bo imel vedno raj, mene pa nikol tako močno" Pogledala sem v desno stran in vidla nekoga, ki se bliža, hitro pobrisala solze, Kittix pa me je začkala da nebi opazili da sem zalostna in da sem jokala. K nama je prišel Carlo(sam), zasmeju se je.....
12. maj 2012

ariel
12. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg