Forum
u84374
u84374
Haii!! No ena nova zgodba o nadnaravnem. Hope you like it!

Globok vdih, izdih. Roke sem iztegnila daleč za sabo in se vmes oplazila zgornji rob postelje. Odprla sem svoje modre oči in se zagledala v moder strop, na katerem so vijugale bele lijane z rožami. Še ena umetnina moje babice, ki se je nikoli ne naveličam gledati. Roke sem iztegnila nad sabo in s pogledom preletela svoje zapestnice. Vse, tako kot vedno. Nasmeh je spreletel moja usta in počasi sem se dvignila iz postelje, ter se ozrla po svoji sobi. Stene so bile enake kot strop in vse skupaj se je povezovalo v čudovito enotnost. Odgrnila sem nežne bele, svilnate zavese baldahina, ki so zakrivale mojo posteljo. S prsti sem pomigala po mehki svetlo modri preprogi in nato le vstala. Pod nogami sme kmalu začutila gladek laminat in kmalu sem segla po zloščeni kljuki vrat moje sobe. Oh, tale opis bi najvrjetneje ustrezal kakšni princesi. Pa nisem princesa. Sem čisto običajna londonska najstnica. Ime mi je Caroline in imam 15 let. Hodim v 9. razred osnovne šole. Tole sem jaz:
[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=18543836[/img]
Imam starejšega brata Michaela in babico Shauno. Moja starša st aumrla v prometni nesreči, ko sem bila stara 12 let. Nisem še čisto prebolela njune smrti in zato veliko jočem. Ampak vedno bo ob meni moja najboljša prijateljica Kate:

Poznava se že celo življenje in vedno mi je stala ob strani, me tolažila in nasmejala. Ob teh spominih sme se veselo nasmehnila in po stopnicah hitro stekla v kuhinjo. Na mizi me je že čakal zajtrk, za pultom ki je obkrožal kuhinjo pa je stal Michael, z glavo migal v ritmu glasbe, ki je donela iz njegovega Ipoda in si v kozarec točil pomarančni sok. Oh saj res, to je on:

Nasmehnila sem se mu in mu zaželela dobro jutro, čeprav me verjetno ni slišal. Sedla sem za mizo in nož ter vilico zapičila v jajca s slanino, ki sem jih vohala že celo pot. Zdraven sem pila sveže stisnjen pomarančni sok in zamišljeno opazovala sonce, ki je s svojimi žarki pobožalo naše okno. Ko sem v usta potisnila še zadnji grižljaj, je v kuhinjo vstopila moja babica Shauna. Stara je kot Zemlja in cela zgubana ampak vseeno je najboljša babica na svetu. Da je stara kot Zemlja pravim zato, ker niti sama ne vem koliko je stara. Ja vem smešno ampak nikoli je nisem spraševala. Vstala sem od mize ter vso posodo odnesla v pralni stroj. Babici sem zaželela dobro jutro in ji na lice pritisnila poljub, nato pa odhitela nazaj v sobo. Imela sem še ogromno časa, zato sem prižgala svoj Apple prenosnik in se zazrla v mojo kobilo Torriso, ki me je pozdravila na ekranu. Jaz in babica sva namreč oboževali konje in jahanje. To sem počela že od malih nog, babica pa tudi. Čeprav je bila že vsa stara, je bila na konju vsa prerojena in mlada. Čudno pač. Prijavila sem se na Facebook in pregledala spročila. Bilo je samo eno, od Kate. Pisalo je:
........................................................
'Hella Sugar! Dones ob 7.50 pred vašo hišo!
xoxo K.'
........................................................
Khm, če bi temu lahko sploh rekli hiša. Bil je bolj dvorec:

Pripadal je mojim staršem. Babica prej ni živela z nami ampak se je ob njuni smrti preselila k nama iz veliki Škotskih gorovji, kjer je prej živela. Hitro sem stresla z glavo in pregnala misli na to, preden bi zaneslo na podrobnosti smrti. Zavzdihnila sem, napisala odgovor:
...........................................................
ok,
xoxo C.
...........................................................
In s eodjavila s Facebooka. Imela sem še 20 minut, zato sem sem prav po polžje odvlekla do svoje kopalnice in stopila pod prho. Hitro sem se obrisala in nato umila zobe. Zavita v brisačo in s spetimi lasmi, sem stopila nazaj v sobo in odrinila vrata velikanske omare. Za danes sem izbrala kratke hlače in majico, ki je na enem ramenu zdrsnila malce nižje. Na glavo sem bavlekla še kul kapico, ki spominja na zmisko in je hkrati podobna baretki. Nato sem pogledala na urnik in v svojo AllStar torbo zložila vse potrebno. Potem sem se rahlo naličila in čas je bil za odhod. Po stpnicah sem se spustila v spodnje nadstropje in se razgledala. Michael je kot kaže že odšel, babice pa tudi ni bilo videti nikjer. Verjetno je v svojem ateljeju, kjer ni želela, da jo kdo moti. Samo zmignila sem z rameni in odšla v veliko vežo, kjer sem obula svoje ljube rdeče AllStarke in nato odšla proti vratom. Toda še preden sem segla po kljuki so se ta sunkovito odprla in mimo mene je ne da bi me pozdravila zdrvela majhna ženska. Verjetno gre k moji babici. Sem že povedala da ima moja babica cel kup skrivnosti? Bila je neke vrste zdravnica ali kaj podobnega. K njej so prihajali ljudje z..khm..malce čudnimi težavami. Včasih so namreč pridrvele jokajoče ženske s fotografijami sanjskih moških, ki jih verjetno ne bodo nikoli imele. Ali pa s takimi mozolji, da se ti je kar želodec obrnil. In jih vsekakor noben dermatolog ne bi mogel pozdraviti. Zdaj razumete? No več vam ne morem povedati, ker mi babica vsakič ko jo vprašam o teh stvareh odpravi z besedami:
"Vse skrivnosti so nekoč razkrite Caroline. Vse."
Stopila sem skozi vrata, ki sem jih ujela in se prepustila rahli majski sapici ki mi je razmršila lase. Za velikimi železnimi vhodnimi vrati me že čaka Kate in mi silovito maha. Stekla sem k njej...

Next??
27. junij 2012
u89590
u89590
Neeeeeeeeeext! < 333333333333
27. junij 2012
u73295
u73295
next!!!!
27. junij 2012
u84374
u84374
Aljica mooja hwala k si prwa prebrala ♥ hvala tudi tebi 1D ANGEL :')
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Stekla sem po dovozu in prijela naramnico torbe, da mi ne bi zdrsnila na tla. Z drugo roko sem morala držati kapo, drugače bi mi jo odpihnilo. Na ves glas sem se smejala, saj sem izgledala prav smešno. Kamni so škrtali pod mojimi nogami in končno sem škripajoče odrinila velika železna vhodna vrata. Zasmejala sem se in objela Kate.
"Hejla!"
"Hoj piikaa!"
"Kako ši?"
"Ok ti?"
Tako sva z živahnim korakom po pločniku odkorakali proti šoli. Pogovarjali sv ase o vsem mogočem in končno prispeli do šole. Vstopili sva in odšli proti razredu za biologijo. To je bil moj najljubši predmet, ker mi je bil najbolj všeč. Pred razredom sva se usedli na klopco in nadaljevali pogovor z ulice. Nenadoma naju je zmotil glas:
"O
28. junij 2012
u84374
u84374
"Oh poglejte! Dve budali sta prišli!"
Zavila sem z očmi in s ezazrla v Mayo, glavno 'tečko' na tej šoli, ki so jo vsi občudovali. Ne vem zakaj, ker ni bila nič posebnega. Vsaj meni se ne zdi:

Mislim ne da je grda ampak ni nič tako posebnega za kar se ima. Kate s eje zazrla vanjo in odrezala:
"Oh poglejte glavna tečka!"
Jaz in še nekaj drugih smo se zasmejali, Mayi pa to več kot očitno ni bilo všeč. Kate je prestrelila z ubijalsikm pogledom in skozi stisnjene zobe zamrmrala:
"Še se bomo srečale."
Nato se je obrnila in naju skoraj zadela s svojimi rdečimi lasmi, nato pa odvihrala do svoje grupe na drugi klopci. Samo smeje sem zavila z očmi, nato pa se spet posvetila pogovoru s Kate. Čez nekaj minut so po hodniku zadonele visoke pete in naznanile prihod naše razredničarke Ge. Scott. Odprla nam je vrata in vsuli smo se v razred ter se posedli. Stopila je pred kateder in preverila manjkajoče, nato pa nas še opozorila na ocene in prihajajočo se valeto. Ocene mi niso delale problemov in zato sem samo strmela skozi okno. Malce me je težilo le to s kom bom plesala na valeti. Ko je učiteljica končno končala s svojim govorom i nzačela razlagati snov sem si začela pridno zapisovati stvari. Biologija mi ni delala težav in vedno se mi je zdela zanimiva. Po koncu ure, smo šli v jedilnico na malico in s Kate sva spet začeli blebetati o vsem mogočem. Sledili so še matematika, slovenščina, športna vzgoja, fizika in francoščina, nato pa sem končno lahko odšla domov. Bil je četrtek, super! Samo še jutri in konec za ta teden...

Ok vem fhool bedn deu sam sej boste vidl da se bo kmal začel dogajat&pliss berte še naprej&hwalllaaa!
28. junij 2012
u73295
u73295
next
28. junij 2012
u89590
u89590
Neeeeeeeext!
28. junij 2012
u84374
u84374
K o sme prišla domov se ni zgodilo nič posebnega. Michael mi je kot ponavadi težil za slušalke, ker je preveč skoušen, da bi si kupil svoje, a sem se odločila da mu ne bom več posojala. Po nekaj minutnem teženju je le odnehal in se pobral nazaj v svojo sobo. Babica je spet nekaj 'čarala' v svojem ateljeju, jaz pa sem preostanek dneva visela na računalniku ali pa poslušala glasbo na Ipodu. Ni se mi dalo na večerjo in niti nisem bila lačna, zato sme se ob 21.00 spravila v pižamo. No pravzaprav ni šižama ampak je le razvlečena siva majica z logotipom amerišče zadstave in neke stare sive kratke hlače. Kmalu sem zlezla v posteljo in se pokrila. Ugasnila sem luč in še dolgo strmela v temo, ter premišljevala...
Naslednje jutro je vse potekalo enako kot prejšnje. Zbudila se se, šla na zajtrk, se uredila in že sem hodila po pločniku s Kate. Prvi dve uri v šoli sta bili dolgočasni kot ponavadi, tretjo uro (ko je bila spet biologija) pa nas je čakalo presenečenje. Učiteljica nas je kot po navadi spustila v razred, toda ni vstopila za nami. To ji ni bilo podobno. To so očitno opazili tudi drugi. Spogledovali smo se med sabo. Nenadoma nas je zmotil glasen tresk vrat, ki jih je zaloputnila učiteljica. Kaj bo pa zdaj? Postavila se je pre dkateder in se zazrla v nas.
"No učenci, v vaš razred bomo sprejeli nekaj novih učencev. Natančneje 5."
Pet novih učencev? No ravno vesela ni bila videti. Vsi smo s ezazrli v vrata katerih kljuka se je upognila in skozi vrata so udarili..ONE DIRECTION?! Okej, KAJ?! Nekaj deklet je kriče steklo k njim, jaz pa sem samo sedela. No zdaj sem razumela zakaj učiteljica ni bila ranvo vesela. Zdaj bo koncentracija učncev oz. natančneje učenk polovična. No tudi sama sem bila njihova velika oboževalka. Čisto nasprotje kot Kate, katere obraz se je pomračil. No najbolj všeč mi je bil Harry. Zazrla sem se v njegove lepe očkee. Ohhh, kar stopila bi se. No ampak očitno nisem bila edina, kajti ko je učetljica vprašala fante kje bodo sedeli in so s ezačeli ozirati okoli je Maya sošolko in eno od njenih privrženk porinila s stola, v sosednjo klop k nekemu priflarju in pomahala Harryju. Aghrrr kakšna hinavščina! In učiteljica tega sploh ni opazila! Ta s eje seveda usedel zdraven nje in postala sem jezna. No pri meni tako ali tako ne bi mogel sedeti saj sedim zdraven Kate ampak zdraven Maye! Ta se je takoj zapeltela v pogovor z njim. Ostali fantje so se posedli in učiteljica je začela s poukom. Spremljalo jo je Mayino pridušeno in cvileče šepetanje, ko je Harryju razlagala o sebi. Ta jo je z nasmehom poslušal. Jeza v meni je naraščala in kar naenkrat s eje zgodilo nekaj, česa rše v sanjah nisem pričakovala...

Next?? Upam da v prihodnje alo vče nextov!
01. julij 2012
u32953
u32953
next nujno!!!!!!!!
01. julij 2012
u88247
u88247
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. julij 2012
u93827
u93827
Next
01. julij 2012
u84374
u84374
ok fhool hwalaaa!!! če se keri lsučajno da lahko oglašuje drgač pa še 2 next ain gremo naprej!
01. julij 2012
neeeeext
01. julij 2012
u88325
u88325
Neeeeext!!!!!!!!!!!!!!!
01. julij 2012
next
01. julij 2012
u88247
u88247
wow, to je blo pa hitr
(oglašvala sm)
01. julij 2012
next
01. julij 2012
u84374
u84374
ooo hwala usm za nextee!! Nika tut tep k si oglašvala! luv ya all ♥♥♥
------------------------------------------------------------------------------------
Maya je sredi razlage nenadoma glasno zakrulila kot prašič in se butnila z glavo ob mizo. In to ne ranvo tiho. Vsi vključno z učiteljico smo se presenečen ozazrli vanjo in vsa moja jeza je izpuhtela. Nenadoma je učilnico napolnil glaen krohot, Harry pa jo je zgroženo gledal. Tudi midve s Kate sva se krohotali in mislilas em da mi bo počil trebuh. Prekinil nas je učiteljičin vreščeč glas:
"Maya Mcdonald! Kaj pa misliš da se greš?! Takoj k ravnatelju!"
Maya se je s sklonjeno glavo pobrala iz razreda, krohot pa še lep čas ni potihnil. Učiteljica se je še nekaj minut trudila s snovjo ampak je obupala. Bili mso preprosto preveč presnečeni, da bi ostali mirni. Razred je pretresal šepet, Harry pa je zmedeno sedel v klopi. Ozrl s eje naokrog in najine oči so se za trneutek srečale. Hitro sem pogledala stran in se začela pogovarjati s Kate. Vprašala sem jo kaj misli, d aje bilo Mayi. Rekla mi je:
"Je pač motena oseba, kot da tega še nisi opazila. In tvoja skrivna ljubezen te gleda."
Je na koncu šepetaje dodala in z glavo trznila proti Harryju v Mayini klopi. Bilo me je preveč strha, da bi preverila, zato sme zašepetala:
"Res?"
Pokimala je, nenadoma pa je do naju pristopil Louis in s epredstavil Kate:
"Hoj. Smem izvedeti ime tega lepega dekleta?"
Je vprašal Kate, jaz pa sem s eprijela za trebuh in komaj zadržala hehet, ki bi drugače bruhnil iz mene. Kate ga je gledala, kot d abi se mu zmešalo a je po kratkem molku odgovorila:
"Khm..Kate sem."
Nadaljevala sem pogovor,jaz pa sem si mislila:
Krasno. Kaj naj pa zdaj počnem? Najprej so me misli zanesle na Harryja in vprašala sem se, če me še vendo opazuje. AMpak še vendo nisem zbrala poguma, da bi pogledala, zato sme to hitro pregnala iz glav ein se vprašala kaj je bilo Mayi. No nekaj me je zmotilo:
Bila sem jezna na Mayo in ta se je osramotila. Sem jaz kaj naredila? Neee, gotovo je bilo naključje. Zvonilo je in odpravila sem se do sosednjega razreda za matematiko. Brez Kate, saj je bila ta popolnoma zatopljena v pogovor z Louisem. Minile so še 3 ure potem pa sem odšla domov. Kjer so s epojavili 1D so bile ogromne gruče učenk, k iso jih prosile za avtogram. S pogčedom sem ošinila eno, v kateri je bil Harry sem videla da s eskuša nrekam preriniti in razburjeno gleda okoli sebe. Ubožšček, sem si mislila, nato pa z vzdihom odšla. No slabe misli mij ekmalu ognalo toplo majsko sonce in misel, da je petek. Vselo sem zapelsala po domačem dovozu in pre dvrati široko razprla roke. Ta so se sunkovito odprla. Roke so mi padle ob bok in zresnila sem se. Kaj pa je zdaj to? Saj jih nisem odrinila. Sajj ih sploh nisem prijela! Vstopila sem in pokukala za obe vratni krili, če bibila to kakšna potegavščina in bi kdo od znotraj odprl vrata. AMpak ni bilo nikogar.
"Čudno..."
Sme si zamrmrala v brado in s eobrnila. Na smrt sem s eprestrašila, saj je pred stopnicami namreč stala babica. Sploh je nisem slišala! Gledala me je smrtno resno.
"Babica?"
Sem
prestrašeno zapiskala. Sploh mi ni nič več jasno...

Next?
01. julij 2012
u88247
u88247
neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maya je sredi razlage nenadoma glasno zakrulila kot prašič in se butnila z glavo ob mizo.
Omg js sm se pr tem deli tk režala
so me usi čudn gledal
01. julij 2012
u88247
u88247
P.S. bo pliiiis next še dones??
01. julij 2012
Neeeext!!!
01. julij 2012
u84374
u84374
hehe če bo dost nextou boo..
01. julij 2012
u88247
u88247
nextnextnextnextnextnextnextnextnext dosr nextnextnext-tov?
01. julij 2012
u88247
u88247
*dost
01. julij 2012
u84374
u84374
od različnih oseb seveda
01. julij 2012
u88247
u88247
-.-