Forum
u90823
u90823
Hy! ;**

Sem, nova na igrah in naredila bom neko zgodbico. Ni resnična, govori o dekletu, ki dobi v osnovni šoli možnost nadaljevanja srednje šole v Ameriki in tam seveda nadaljni študij. Tega si je želela že od malega vendar zdaj, ko ima priložnost je malo skeptična glede življenja tam ...
---
Več izvete med samim dogajanjem v zgodbi. No malo je pa prirejena po nadaljevanki 10 things I hate about you (10 razlogov zakaj te sovražim). Osebe bodo druge, nekatere pa enake
- uživite u branju .

.cheerleader
05. maj 2012
u90823
u90823
1. poglavje
" Chastity! Zbudi se. " me je poklicala mama že ob 6.uri polnoči. Noro kaj ne? Nisem si mislila, zakaj se moram zbuditi, zato jo vprašam, a ona mi odvrne: " Presenečenje (: boš izvedela na letališču ". Aaaaa na letališču, sem si mislila .. Le kam naj bi šli?!
Hitro sem se oblekla, spakirala vse moje najlepše obleke in se odpravila v avto, s seboj sem še seveda vzela milijon nepotrebnih stvari vendar moj iPad seveda ni nepotreben ;**
Oblečena sem bila tako:

(tretja slika od leve proti desni)

No seveda, sem med potjo zeloooo spraševala in tečnarila staršem naj mi že enkrat povejo ampak saj sem hitro izvedela, saj smo že po dobrih pol urah prispeli tja . No ampak še nekaj da razjasnimo, čakala sem tam še cele tri ure da smo se vkrcali na letalo.In ja izvedela sem takrat - super ne, ob polnoči se zbudiš, greš pa ob pol štririh na letalo -.- - ko so poklicali, da naj se vkrcamo na letalo v petnajstih minutah (ODŠLI SMO V AMERIKO) *-* kakšna zmaga, tako sem se veselila, da nisem mogla skriti navdušenja *---------------*...

... se nadaljuje
05. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg