Forum
1 Del.
#+#+#+#+#+#+#+#+#+#+#+#+#+#+#+#+#
Hoyla
Objavla sem zgodbo kjer nastopa 15 letna Any. Res zelo upam, da vam bo všeč.

+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
No naj prej se bom predstavla. Sem Any in stara sem 15 let
To sem jaz:

Živim z očkom v veliki hiši. Mama mi je umrla v prometni nesreči takrat sem bila stara komaj eno leto. Moj očka je po poklicu ................. Mehanika, kar ima zelo veliko delo. Večinoma nima časa zame. Zato se veliko krat družim z svojimi prijatelji, saj mi pomenijo vse na svetu in jih imam zelo rada. Večinoma preživljam sama. V prosti časih veliko preberem, zato mi pravijo vsi knjižni mol.

<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

Bilo je nekega sončnega jutra seveda konec šole. Drin, drin, drin mi je zvonila ta sitna budilka z težavo sem se usta ter se oblekla v svoje naj ljubše kavbojke, ki jih imam vsepovsod. Hitro sem stekla v kuhinjo, da bi si pripravila zajtrk. Na hitro sem si pripravila zajtrk ter ga v miru pojedla. K malo zatem mi je zazvonil telefon. Klicala me je Eva, moja najboljša prijateljica »Hey Any, ali boš prišla k meni « seveda bom prišla « In ja seveda povabila sem še fanta « Misliš Jakoba in Denisa« Jaaa kaj ne bo cool « Ja komaj čakam « Jaz tudi «. Ter prekinila. Ko sem se na jedla sem hitro še prej šla pogledat kaj počne očka. Šla sem v delavnico po kolo ter očka vprašala » Vzemi si nekaj prostega časa samo delaš in delaš skrbi me že zate « Govoriš ži kot tvoja mama « Ampak « Saj vem ljubica ampak to delam za naju oba, da boma lahko lažje živela. Obljubim ti ko končam, da grema lahko skupaj na kakšen sladoled « Prav. Pa očka k svoji prijateljici grem za kratek čas bom tam potem pa pridem dom «. (Spet me ni slišal) Zatem sem se od pravila k Evi. Ko sem prispela k Evi sem videla ................
a) Kaj sem videla.
b) Ali vam je sploh všeč ?
17. marec 2015
In vem, da je veliko napak. Saj sem na hitro napisala. Za druge dele se bom bol potrudila.
17. marec 2015
u200488
u200488
a)fanta
b)Ja odlično pišeš

Če je treba kaki Next NextNext
13. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg