Forum
u135796
u135796
odločιlα ѕeм ѕe ɴαpιѕαт eɴo zɢodвo вιeвer-ѕтory υpαм dα vм вo všeeč.
✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝
1. DEL

''PUSTII MEE!!'' sem začela kričati, a tvoj oče je nadeljeval s pretepanjem. '' Smrklja nora!! Misliš da se lahko delaš norca iz mene?? NE MORAŠ!!!'' ti je kričal v obraz, tako da si lahko vohala njegov zadah, ki je smrdel po alkoholu. '' Spet si pijan! Nič čudnega!!!'' mu kričiš v uho. ''SPET SI SE VLAČIL PO GOSTILNAH!!'' Medtem te tvoj oče pusti pri miru in se vsede na kavč, ti pa padeš v jok. '' Ne joči Kimmy, nisem resno m-'' '' Nisi resno mislil ja…. POGLEJ KAKŠNA SEM!! POGLEJ!! VSA MODRA!!!'' ga prekineš. '' In spet bom morala lagati, da sem se SPET zaletela v mizo. Saj bodo v šoli mislili, da sem fukjena!'' kričiš v joku. A tvoj oče le molči. Hitro stečeš po stopnicah navzgor v sobo in se zakleneš. Skočiš na posteljo in jočeš v blazino. Zakaj je prav moj oče takšen? Zakaj?? Si misliš. Vedno je bil tako ljubeč, a zdaj vse kar pozna so gostilne in natakarice. Ne boš se mu pustila, si praviš. Ne. Hitro si obrišeš solze, vzemeš nahrbtnik in odpreš svojo omaro. Vzameš najljubša oblačila in druge pomembne stvari. Hitro še vzameš svojo žepnino, ki ni preveč velika, saj si večino porabla za revije o Justinu Bieberju. Ja, Justin. On je edini, ki te s svojimi čari še ohranja pri življenju. Čeprav ga še nikoli nisi videla in verjetno ga tudi nikoli ne boš. A nekaj ti pravi, da se ne smeš predati. Hitro vzameš še svoj iPhone, MP4 in par revij o Justinu. Tiho odkleneš vrata in pogledaš kje je tvoj oče. Verjetno je v kopalnici ali pa je že šel v gostilno, si misliš. Po prstih greš mirno po stopnicah, nato pa tekaš do hodnika, kjer se obuješ in vzemeš jopico. Ne veš, zakaj jo ravno rabiš, saj je zunaj najmanj 35° C. Hitro stečeš čez vrata in jih rahlo zapreš. Ne veš, kam bi lahko šla, a samo, da si stran od svojega očeta. Medtem ko hodiš po ulici, te veliko ljudi gleda in s prstom kaže nate in zato je seveda kriv tvoj oče. Imaš otečeno oko, šepaš in modrice prekrivajo polovico tvojega telesa. In to lahko seveda vsi vidijo, saj imaš oblečene bele kratke hlače in vijolično majico brez rokav. A tebi je vseeno kaj si drugi mislijo. Verjetno na sebe ne boš spravila kavbojk in jakne v 35°. Hodiš v neznano in prečkaš cesto pri prehodu za pešče, ko se kar naenkrat en avto zaleti vate. Začutiš hudo bolečino na levi strani in nato padeš. Slišiš še samo kričanje:'' Nee kaj sem naredil??'' '' Sem ti rekla, da bodi bolj pazlivi!!!'' in začutiš topel objem nato pa tema pade pred tvoje oči….

✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝
zα zαčeтeĸ вo тo doѕт υpαм dα jo вoѕтe вrαlι αjα pα proѕιм ɴe oɢlαšυjтe ɴα тe тeмι<З
27. junij 2013
n e x t nujno!!
27. junij 2013
u139353
u139353
next
27. junij 2013
u135796
u135796
še 3 nexte<3 plis oglašujta<3
27. junij 2013
neext P I K I C A <3
27. junij 2013
u135796
u135796
še 2 nexta<3
27. junij 2013
next
27. junij 2013
u135796
u135796
še 1 next<3
27. junij 2013
u142153
u142153
neeeext
27. junij 2013
u128997
u128997
neekšt
27. junij 2013
nnnxxxxtt
27. junij 2013
u127024
u127024
nexttttttttttttttt
27. junij 2013
u135796
u135796
nextam,..
27. junij 2013
u135796
u135796
2. DEL

Počasi odpiraš svoje oči. Gledaš okoli sebe in se skušaš spomniti, kaj se je zgodilo. '' Zbudila se je!!! Zbudila se je!!'' zaslišiš ženski glas. Pogledaš na levo stran in tam je sedela starejša ženska. Zgledala je zelo mladostno in nekako se ti je zdela znana. '' Kdo ste vi? Ali vas poznam?'' jo vprašaš. '' Jaz sem Pattie. Mama fanta, ki te je povozil.'' Čakaj malo… Pattie?? '' Kako pa mu je ime?'' jo še vprašaš. Seveda ti je, ko je rekla, da ji je ime Pattie, prvo padlo na misel, da je to Justinova mama, ampak ne.. To bi se ti lahko zgodilo samo v sanjah. '' Justin. Njegovo ime je Justin. '' ti odgovori Pattie. '' Justin.. Bieber?'' Pattie se nasmehne. '' Ja, Justin Bieber.'' Justin Bieber te je povozil z avtom. Wooow! Si misliš. Nisi vedela, ali naj bi bila jezna nanj ali vesela, da ga boš končno srečala. Kot sreča v nesreči. '' Kako pa je tebi ime?'' te vpraša Pattie. '' Joj, oprostite! Sploh se nisem predstavila. Moje ime je Kimberly, a vsi me kličejo Kim ali Kimmy.'' '' Lepo ime imaš.'' '' Hvala.'' Se ji zahvališ. Nekaj časa sta bili tiho. Še kar nisi morala verjeti, da si v sobi s Pattie Mallette in da te je JUSTIN BIEBER!!! Povozil z avtom. '' Kako dolgo sem pa spala?'' jo vprašaš. '' En teden. Justin je že čisto ubupal, saj je mislil, da si umrla. Ves teden se že menjavama in ves čas sva pri tebi.'' Ti razloži. '' En teden?'' se začudiš. '' Ja, cel en teden.'' '' Ampak a nima Justin turneje?'' jo še naprej sprašuješ. '' Ima, a je koncerte prestavil samo zaradi tebe.'' Wooow… ''samo zaradi tebe.'' Zaradi tega dela si se nasmehnila.

Postala si vedno bolj sproščena in s Pattie sta se potem pogovarjale še 3 ure. '' Kim, zelo si mi všeč. Večina punc bi znorelo, če bi uganile, da jih je povozil Justin Bieber, a ti nisi. To zelo cenim.'' Spet se nasmehneš. '' Hvala. No, čeprav ko ste rek-'' Pattie te prekine. '' Lahko me tikaš, ne skrbi.'' '' Hvala. Torej…. Ko si rekla, da ti je ime Pattie in da imaš sina Justina, sem znotraj začela noreti.'' Pattie se je začela smejat. '' Verjamem. Mislim, da ne obstaja dekle, ki ne bi imelo vsaj malo navdušenja.'' Nato se odprejo vrata. '' Mama prinesel sem nama kavo.'' Reče glas, ki ti je bil zelo znan in ki ti je vedno zbudil metuljčke v trebuhu. '' Justin, poglej kdo se je zbudil.'' Mu je odvrnila Pattie. '' Si že budna?? YEEEES!!'' zakriči Justin in skoči v zrak. Obedve s Pattie se začneta smejat. '' Ja, bolj budna ne moram biti.'' Mu odvrneš. Justin pride do tvoje postelje, te pride za roko in reče :'' Oprosti, 100x oprosti zato, ker sem te povozil. Prisežem da bom bil bolj pazljivi in no-'' ''Je že vredu, Justin. '' ga prekineš. '' Ne ni. Če bi bil bolj previden, ti zdaj ne bi ležala v bolnici in ta lep obraz ne bi bil prekrit z modricami.'' Nasmehneš se, ker je pravkar rekel, da imaš lep obraz. A ob besedi '' modrice'' se ti nasmešek zbriše. '' Kaj imam … um.. veliko modric?'' vprašaš. '' Ne veliko, ampak….'' Odvrne Justin.

Nato pride v sobo zdravnik. '' Kimberly, si se le zbudila!'' '' Ja sem se. '' se nasmehneš, saj so danes vsi navdušeni samo zaradi tega. '' Zdravnik, koliko časa še bom morala biti tukaj?'' ga vprašaš, saj si hotela čimprej odditi iz bolnišnice. '' Danes še imaš pregled, da vidimo, če je vse vredu. Nato bomo pa videli. Če rezultati ne bodo dobri, lahko ostaneš tukaj tudi za 3 dni, če pa bodo, kaj tudi upamo, pa boš že jutri lahko odšla domov.'' Domov… ampak jaz nimam doma. Si si mislila. Domov ne boš odšla, saj nočeš videti svojega očeta nikoli več, tvoje mame in brata pa ne bo domov še 3 mesece, saj sta na poslovnem potovanju skupaj. '' Ampak .. jaz… nimam doma.'' Odvrneš. Pattie te pogleda z žalostnim obrazom. '' Kako da ne?'' Že ji hočeš odgovoriti, ko te prehiti zdravnik. '' Kimberly, ne laži. Saj pa imamo tvoj naslov. '' 'Ja ampak… jaz nočem domov.'' Justin in Pattie se čudno pogledata. '' Zakaj pa ne?'' te vpraša Justin. Zdravnik se vsede na dvojo deso stran in ti jim poveš vso zgodbo. Kako te je že od 6 leta oče pretepal in nikoli ni nehal. Po 1 uri so vsi presenečeni, tebi pa se nabirajo solze v očeh. '' Saj to je grozno!!!'' reče Pattie. '' Moramo ga prijaviti na policijo!!'' '' NEE!!'' zakričiš. '' Ampak poglej kaj je naredil iz tebe!'' reče Justin. '' Vem… ne.. boljše, da grem k sorodnikom in..'' '' Saj lahko ostaneš pri nas… na avtobusu za turnejo.'' Odvrne Pattie. '' Ja super zamisel.'' Reče Justin. '' Ne… nočem vas motiti pa še veliko ljudi je že zdaj na avtobusu zdaj pa še jaz?? Ne ne…'' odgovoriš, čeprav se ti srce smeji od tej zamisli. '' Ne Kim, ne bom te pustila hoditi po ulici in da te kje spet kakšen norec povozi.'' Odgovori Pattie, ki potem dobi jezen pogled Justina. Ti in Pattie se nasmejeta. '' Mama, jaz nisem noben norec. In ja, to je super ideja. Daaaaj no Kim!!! Vsaka punca sanja da bi bila z mano na avtobusu in zdaj, ko imaš ti priložnost, jo hočeš zavrniti? A.a.'' Reče Justin in ti pomežikne. Nasmehneš se mu. '' OK… pa pridem z vama na avtobus.'' Odgovoriš. '' YEEEEAHHH!!'' se zadere Justin in začne plesat zeloooo čudno. Ti, Pattie in zdravnik se začnete smejat. '' Kar navadi se Kim. Večino časa je taki.'' V smehu reče Pattie. '' No, moram idi… Kim, po tebe po prišla medicinska sestra, ki te bo peljala na pregled, prav? Pa uživajte še naprej.'' Se poslovi zdravnik. Po 15 minutah že pride medicinska sestra, ki te odpelje na pregled. ''V čakalnici te počakava, prav?'' Ti reče Pattie. '' OK.'' Medi. sestra ti pomaga sesti na voziček. '' Ali je to res potrebno?'' jo vprašaš in pokažeš na voziček. '' Ja, za začetek.'' Ti odvrne. Končno prideta v sobo, kjer te bodo pregledali….
27. junij 2013
u127024
u127024
next
27. junij 2013
u142153
u142153
Neeeext
27. junij 2013
u141220
u141220
hej, začela sm pisat zgodbo, mogoče ti bo všeč, čeprau je 1D ff
http://www.igre123.com/forum/tema/irreststible-one-direction-ff/57286/1
bi bla res vesela , če boš pogledala
27. junij 2013
u141538
u141538
nnnnnnnneeeeexxxxtttt
27. junij 2013
u135796
u135796
niallator<3 TE MAMICA NI NAUČILA BRAT?! NO POTEM PA POJDI DO NJE PA JO PROSI DA TI PREBERE TOLE KAR PIŠE TUDI ZGORAJ: "proѕιм ɴe oɢlαšυjтe ɴα тe тeмι<З"
27. junij 2013
u141538
u141538
očitno, da res ne
28. junij 2013
u135796
u135796
opažam ja haha
28. junij 2013
u127024
u127024
next,.
28. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeextt !! full cool !! <333333
28. junij 2013
u135796
u135796
nextam<3
28. junij 2013
u135796
u135796
3. DEL

Ko sta prišli v sobo, te je postalo strah. Zdaj boš izvedela, če je kaj narobe. Mogoče boš morala na operacijo, mogoče nikoli več ne boš videla Justina in Pattie, mogoče imaš kaj na možganih, mogoče,mogoče… samo to si imela v glavi. Medicinska sestra ti je pomagala vstati iz vozička in ko si stala ti je zdravnik rekel, da se vležeš na posteljo. Po dolgem pregledu ga vprašaš :'' Ali je… ali je kaj narobe z mano?'' Zdravnik ti odgovori:'' to boš izvedela čez… pol ure. Mogoče celo čez 15 minut. Ta čas pa lepo počivaj v sobi.'' ''OK.'' In spet isti postopek; med. sestra ti pomaga iz postelje v voziček in že sta se peljale proti sobi. Ko sta šle mimo čakalnice, nisi nikjer opazila Pattie ali Justina. Upala si, da sta ostala tukaj, saj drugače ti bo bilo strašansko dolgčas. Končno sta prišle v sobo, kjer te je čakal Justin z velikanskim medvedkom in šopkom rdečih vrtnic. Takoj ko je opazil, da sta prišli v sobo, se ti je nasmehnil in ti pomežiknil. Srce se ti je začelo topiti ob njegovem nasmehu in avtomatsko si se tudi sama nasmehnila. Med. sestra ti je spet hotela pomagati pri vozičku, ko naenkrat Justin odloži medvedka in šopek na posteljo in pride do vaju:'' Hvala, lahko greste. Ji bom kar jaz pomagal.'' Ji reče, a medtem gleda tebe. Medicinska sestra se nasmehne in odide. Justin te nato dvigne v naročje in se usede na posteljo. Drug drugemu si gledata v oči. Ti mu gledaš v njegove lepe, rjave oči. Takoj se zgubiš v njih. Ta trenutek bo ostal v mojem srcu, si misliš. Nato te Justin po 10 minutah končno spusti na posteljo. V naročje ti da medvedka in šopek vrtnic spravi v vazo. '' Hvala za vse, Justin.'' Se mu zahvališ. Justin te samo pogleda in se ti nasmehne. Ta nasmeh, aaah, si misliš. Nato se Justin usede na posteljo poleg tebe in začneta se pogovarjati, a po že 5 minutah vaju zmoti trkanje na vrata. Ko se vrata odprejo, noter pride zdravnik. '' Rezultati so prispeli.'' Reče. Njegov obraz je brezizrazen, zato ne moraš razbrati, kakšne novice te čakajo. Justin te pride za roko in vpraša:'' Je vse vredu s njo?''. Zdravnik še vedno molči in njegov obraz ostane isti. V rokah drži bele liste in tvojo usodo. Ali boš morala ostati v bolnišnici? Ali boš lahko odšla na avtobus s Justinom? Več v naslednjem delu( ki po vsej verjetnosti pride še danes, ker je Maja dobre volje) )
28. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext !
28. junij 2013
KIO
ta next pa ni flih dobr zart teh črk
28. junij 2013
u127024
u127024
next
28. junij 2013
u135796
u135796