Forum
Dan. Odločla sm se da bom tud jas napisala eno zgodbico in upam da jo boste brali. C:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sobota, 25.5.2011
Živijo. Sem Bianca stara sem 14 let in obiskujem 9. razred. Imam dolge, temnorjave lase in črne oči.
Sem drugačna od drugih....sem....VAMPIRKA. Nimam mame imam samo očeta, tudi on je vampir.
Na naši šoli je veliko takih ljudi. Nekateri so volkodlaki, vampirji, čarovniki..., a tega nihče neve.
Moja najboljša prijateljica je Steffany. Je polvampirka.

Jas:

Steffany:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Next? c:
25. april 2012
Next C:
25. april 2012
26.5.12 NEDELJA C:
Danes sva jst in Steffany šli u trgovino, po moje nove čevlje in potle še v kavarno.
Za eno drugo mizo je sedel nek fant v črni jekni z kapo na glavi in naju vs čas gledu .
..................................................................................................................po dolgem času sva spet prišli domov. Moja mama se je tolk rzjezila ker sve vrečko polile v kavarni ko se je Steffany ustrašla neznanca. kar vstal je in stekel mimo naju in mojo prjatlco tolk udaru po rami, da je spustila kozarec s kavo in ta je padel na vrečko in....saj veste kej potem.... stekli sva za njim a g nikjer ni bilo več. no to je za zdaj to se vidmo če se še kej zgodi dns, drgači kumej jutre čau čau
10. maj 2012
u91483
u91483
next
10. maj 2012
u95766
u95766
next
22. junij 2012
next
30. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani