Forum
kokr moja frendica sm se tut jz udlučila d npišm zgodbico

LEGENDA:
nina-11 let
pia-11 let ninina dvojčica
lara-11 let sošolka
blaž-oči
jolanda-mami
jan-15 let brt (brat)
10. april 2011
no 18.8 sm šla u šolo. med puukom je blo seveda zloooo dolgcajt.zto sm se kt punvad s sošolkami puguvarjala.k me je učitlca neki upršala sploh nism vedla zakaj se gre in mi je pol učitlca (šica) na dolg e in širok razlagala da je med poukom treba puslušat in nm je zarad tega valda odpadla cela ura slovenščine.no sej je blo dobr d ni blo slove sam je blo pa zlo mučn puslušat šicin bla bla bla.no pr malc kt sm se z laro puguvarjala je pršla mem ena koza z imenom maja de koza.tko sm jo saj jz klicala no sj ni važn.no in ona mi hoče laro (ukrast) pa jo hoče zase.in tko je pol začela nakladat kok sm jz neumna in kok sm jz grozna.ampak hvala bogu je lara fulll pametna in seveda je nekak majo odgnala...in pol me je lara uprašala če bi bla njena BFFFL jz sm seveda rekla ja in maja je popizdila od jeze in se zadrla na laro "kko si lohka tok glupa ***** ena sploh ne razumem kko je lohka gdo tvo frend" in je šla in maja zdej hoče zbrt vojsko prjatlc da bi ble medvi lubusumne in bi hotle bit njene frendice.

npište NEXT če hočte da NEXTAM / nadaljujem
10. april 2011
next
11. april 2011
NeXt
11. april 2011
nexti moja ninčaa.!!!!!
pa ta maja je učasih res neumna
11. april 2011
bom takoj k pridem iz šole
12. april 2011
in tko pol pr švz kt smo se igral eno igrco kt si mogu bit u paru pa si si pol odbojkarsko žogo pudajat. in sta bli maja pa ena maša skupi. in smo na konc puvedal kok pudaj smo nardil. midvi sva jih 20.pol je pa maja rekla: joj kok sta vidvi zanč midvi z mašo sva jih 50 nardili. seveda sva z laro vedli da naklada. ker sva ju gledali in sta jih nardili sam 7. skor bi crknli od smeha. kt sva šli z laro na kusiv se je maja (seveda) urinla. in nama rekla: čist prov vama je. midvi sva si seveda mislli če ona ni zmešana sva midvi lezbi. na poti iz šole sva jo vidli kt je najinim frendicam govorla kok sva glupe...
14. april 2011
next
14. april 2011
next
14. april 2011
in kt sva šle midve mim so maja, maša pa žana začele pet:kok sta vidvi glupi. mislta da sta lepi, mislta da sta najbolši. to ni res to ni res glupi sta pa prav zares. ni se mi dal kregat z njo in sm šla rajš naprej. z laro sva se zmenili da se ji bova že jutr u šol maščevali in NJEJ uzeli use frendice. ker sva vedli da je njej ušeč en fnt (fant) kt je bil vame zalublen sva sklenili ( ker je biv men tut mal ušeč) da ji ga bova uradle (kao). ona bi tko temu rekla. ker je mela lara čs da je k men pršla sva pol takrt nardili plan. in biv je tak: jz povem erazmu (unmu fantu) da sm vanga in ga uprašam če bi z mano hodu. če bi šlo use po sreč bi reku JA. in k bi to reku bi to mogu cel razred zvedu. TAK JE PLAN.
17. april 2011
aja mene je pussycatdoll prosla nj napišem kr mi je po zasebcu poslala
17. april 2011
NEXTI
18. april 2011
next
19. april 2011
in kt sva šli pol nasledn dan midve z laro skup u šolo sva probale plan dodelat al pa ga clo mal izbolšat zmislt sva si mogle ITAK še rezern plan. kt če bi reku NE nebi točn vedli kaj bi nardile midvi pa kaj bi on naredu. men se je zdel da če bi reku NE bi puvedu usm u razredu in tobi bla zmaga za majo. tega pa nisva hotli. zato je bil rezerven plan tak: ker sm se full dobr fajtala (tok da so me fantje prosil če bi šla k nim u skupino) bi mu rekla da če to komu pove da bo trpel.no in kt sva midve pršle u šolo sm mu med malco to rekla. in reku je...
probite ugutuvit: JA al NE
19. april 2011
next
19. april 2011
Nexti mojaaa mojaaaaaa si !!!
19. april 2011
n
ne
nex
next
nex
ne
n
upam de bo reku:JA
19. april 2011
in reku je: zdele ti nemorm puvedat. dj me počak na igrišču pa ti tm povem. men se je kr zdel da bo to reku. in cev dan sm razmišlala kwa bo reku. k sm bla drubo (družbo) uprašana se sploh nism mogla zbrt sam sm na srečo dobla 4. z mojo prjatlco emo sva se zmenili (ker jo je zanimal kaj bo reku) da se bo skrila in prsluškvala.kt je blo konc pouka sva z emo že komi čakali da pride. in mal predn je pršu se je ema skrila. in kt je pršu je reku: če komu poveš da sm vate te ubijem. jz sm si sam mislla to je moj happy day. povedala sm mu za maja in reku jeam maš prov men je tut tečna. a maš kkšn plan d jo na foro. no u tem trenutku sm se spomnla plana. in to je: ok lej ti ji boš reku da nj
nobenmu ne pove da je vanjo.pol jo boš povabu ob 18.00 u tork pred šolo. ker berem bravo vem kko nardit da zgleda kt da se kušuješ. no in kt bo ona pršla se bova kao kušvala. in pol kt bom šla boš ti maji reku če je res mislla da si vanjo. in nasledn dan boš to celmu razredu puvedat. ampak bi na tvojo škodo usi zvedl za naju. blo bi full hudo kt bi maja mislla da sva se res KUŠNLA. ampak bi jz use razložila in maja bi VALDA izpadla neumna.
a mislte da se bo erazem STRINJU S PLANOM.
19. april 2011
ej tm kt je tist smajli piše : sam
19. april 2011
u33561
u33561
NeXT
19. april 2011
next bite!.
20. april 2011
NeXt
20. april 2011
cool zgodbica
next
20. april 2011
k sm mu povedala plan je reku : a morva tist kiss tut uprizorit. a lokha rajš nardiva tko da se naprimer sam objameva.in s NJEGOVIM planom sm se seveda strinjala ker tut men un kiss ni biv fulll ušeč. plan sm povedala lari in se ji je zdev res fulllll cool. med malco je era (erazem) reku maji : ej maja dons se dobiva ob 18.00 pred šolo. sam tega nubenmu ne povedat. in maja se je skor razpočla od sreče, midvi z laro pa od smeha. in pol je mim pršla maja in rekla : kaj je a mi zavidata ker je era (erazem) MEN reku da se pred šolo dobiva ne vama. in midvi sva sam tko rekli : cccc maja nč ti ne zavidava. in maja je tko kt zmer rekla da sva čudni. LOGIČNO. no in mi (jz,lara,era) smo se ful veselil dons ob 18.00. in končno je bla tok ura. midva z ero (erazmom) sva se lihk objela kt je maja pršla. in pol je rekla :kaj je pa s tabo da se z njo objemaš? in zdej pride najbolši del in to je da je era (erazem) reku (in skor crknu od smeha) :a si res misla da bi biv vate. in maja je užaljeno stekla domov. LLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOGGGGGGGGGGGGIIIIIIIIIIIIIIČČČČČČČČČČNNNNNNNNNOOOO
20. april 2011
next
20. april 2011
next
20. april 2011
next
21. april 2011
next
21. april 2011
n
ne
nex
next
nexty
next
nex
ne
n
21. april 2011
no kokr veste sm že u uvodu omenila mojo sestro dvojčico pio.in z njo sva bli res fulll povezani. in enkrat kt se je ona z enim tepla pa je njo u trebuh boksnu je tut mene ful bolel. in po tem ob 18.00 sm se resssssssssss fffuull veselila naslednga dneva. use sm povedala pii. in zjutri je šla pia na preduro ker ni ene snovi razumela.tko da nisva mogli skup u šolo. mela sm tak čudn filing in me skor use bolel. k sm pršla u šolo je niker nism vidla. tut k pouku je ni blo. zdel se mi je da je učer umenila da ma u plesni šol en nastop. ampak sm misla da je rekla da ga ma u soboto. ceu cajt sm razmišlala kje je. tut unga se nism veselila kt je maja izpadla debil. moj fnt (era) me je takoj uprašu kaj je narobe. in seveda sm mu use povedala. predzadno uro kt me že ni tok skrbel pa je pršla ravnatlca in rekla nj grem z njo. usi so misll da zarad tega z majo, ampak jz, era pa lara smo vedl da gre za pio.ravnatlca je rekla: tvojo sestro je na poti v šolo zbiv avto. po pouku jo boš lahko odšla obiskati v bolnico. jz nism hotla čakat zato sm stekl iz šole. zmer sm mela mal kondicije ampak za mojo sestro sm se potrudla in se nism ustavla. vedla sm da me sestra potrebuje. kt sm pršla u bolnco sm vidla mojo sestro. mela je zlo nizk utrip. za mano je prteku era in reku: ravnatlca mi je pustila it za tabo. prav da bo z njo še use uredu. šele pol je vidu kok nizk utrip ma. hotu me je potolažt ampak mu ni lih ratal. kmal je pršu zdravnik in reku...
21. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg