Forum
u44221
u44221
Govori o 2 dekeltih ki sta že od malih nog najboljši prijateljici vendar ne gre čisto kakor bi moralo iti. Zato se odločita da sta samo prijateljici. Čez nekaj časa pa spoznata da ne mrata biti le prijateljici in se spet združita skupaj

Ali naj začnem zgodbo ali ne?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. marec 2012
u39129
u39129
ej ja ITAAAAAAAAK da začneš zgodbo
25. marec 2012
u44221
u44221
oprostite mi ne primejo sličice
25. marec 2012
u44221
u44221
Živio,jaz sem Kelly! Povedala vam bom zgodbo o meni in moji BFF. No pa začnimo:Nekega sončnega pomladnega jutra so me zbudili topli sončni žarki. Odpravila sem se in odšla pojesti zajtrk . Ko sem se umila sem hitro odhitela v šolo ki jo zelo sovražim. Tam sem zagledala Lucy ki je me je že veselo čakalaob njeni omarici. Prvo uro smo imeli matematiko ki mi gre še posebej na živce. Ko je bilo konec matematike je sledila športna ki jo imam najraje od useh predmetov če ne štejemo angleščine seveda. No in tako dalje se je use skoraj isto ponavljalo kakor usak dan. Ko je bilo konec pouka sem odšla s Lucy na sladoled saj je sonce precej žgalo. Povabile smo tudi naša prijatelja Marka in Jamesa. Uživali smo v lizanju sladoleda saj nas je kar pošteno ohladil. Ko smo lizali sladoled pa je mimo prišla Lea ki je naša smrtna sovražnica in kadar jo vidim mi pokvari dan. Ustavila se je pri nas in nas zmirjala ampak ni nam bilo mar zanjo . Molčali smo dokler ni odšla dalje.
25. marec 2012
u39129
u39129
neeeeext
25. marec 2012
u44221
u44221
nextam???
25. marec 2012
u39129
u39129
next
25. marec 2012
u44221
u44221
Ko je odšla dalje smo vsi planili v smeh. Čez nekaj časa pa mi je zazvonil telefon . Bil je Rock To je moj bivši fant ki mi še vedno tečnari čeprav sva se razšla že pred 2 meseci. Po telefonu se je obnašal kot da še zmeraj hodiva. Takoj sem prekinila saj mi gre pošteno na živce. Po Rockovem klicu smo se vsi skupaj odpravili domov . Lucy je odšla k meni domov. Doma sva si zaupali čisto sveže skrivnosti. Zdaj pa vam bom še jaz nekaj zaupala. Na naši šoli je tudi en tip ki mi je zelo všeč kliče se Jack. Lucy mi je tudi priznala da se je v nekega tipa zaljubila . Moram priznati da je luškan. Zdaj pa bom raje prekinila debato o fantih. Kmalu je morala Lucy oditi domov spisati nalogo. Minevale so ure in kmalu mi je zazvonil telefon. Bil je Jack. Čudila sem se kako je dobil mojo tel. št. Ne boste verjeli kaj me je vprašal. Vprašala me je če bi šla z njim na zmenk.Bila sem tako nervozna da sem kar takoj zatulila jaaaa in nič vprašala mame. Rekel je da se dobiva ob 19.00 pred restavracijo Love. Poskušala sem biti mirna vendar ni šlo tako. Odložil je slušalko . Takoj sem pogledala na uro in zagledala 18.45
Takoj sem začela brskati po omari. Nič ni bilo pametnega zato sem poklicala Lucy naj mi posodi kakšno lepo obleko. Takoj mi jo je prinesla . Oblekla sem se in odhitela v kopalnico si delati frizuro in lišpati. Ko sem prišla iz kopalnice je ura kazala:18.57. Odhitela sem do restavracije kjer me je že čakal Jack.
Naslednjič dalje
25. marec 2012
u70306
u70306
nexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt!!!!! majči
26. marec 2012
u39129
u39129
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. marec 2012
u44221
u44221
Žal mi je prijatelji ampak ne bom več pisala te zgodbe saj mi zmeraj zmanjka časa
20. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg