Forum
Odločila sm se, da bom napisala še eno zgodbico. Moja prva zgodbica je Vampirsko Mesto: http://www.igre123.com/forum/tema/vampirsko-mesto/18462/
Ta zgodba bo govorila od dveh najboljših prijateljicah, največji važički na šoli, o popularnem fantu v katerega sta zaljubljeni, druge osebe pa še zveste...

No to sm jst Liliana, ampak prjatli me kličejo Lily:

To pa je moja BFF Daisy:

To je tista važička Anna:

To je fant v katerga sva obe zalubleni Tom:

Napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. junij 2011
"Lily! Lily! Lily zbudi se!"
"Kaj, kaj, kdo?" sem zaspano rekla in odprla oči. Na moji postelji je sedela Daisy.
"Kako pa si ti prišla noter?" sem vprašala.
"Skozi okno" je odgovorila. Začudeno sem jo pogledala, ona pa je zaprla okno. Ponavadi sem jaz morala priti k Daisy, ker je ona zelo rada spala dolgo. Tokrat pa me je presenetilo ker je ona prišla k meni.
"Uganeš kaj je tako pomembno, da sem se zbudila že ob 6.00 zjutraj?"
"Anna se bo preselila na konec sveta?" Vedela sem, da je bilo neumno vprašanje, saj se Anna nikoli ne bi preselila iz Hollywooda. Annina starša sta bila zelo bogata. Oba njena starša sta skupaj uspešno vodila neko podjetje.
"Nee. Ni to, želim si, da bi bilo tudi to... Ampak poslušaj... Se spomniš tiste avdicije?"
"Kakšne avdicije??"
"Avdicije za tisti film... Kako se že reče? Aha! Ljubezen na koncu sveta..."
"No torej kaj je s to avdicijo?"
"Danes je prispelo pismo" je rekla in ga potegnila iz žepa. Skočila sem iz postelje in stekla do dvigala na hodniku našega nadstroja (živim v bloku). Ko se dvigalo ni želelo prikazati sem stekla po stopnicah dol do nabiralnikom. Odprla sem našega. In res, notri je bilo pismo. Stekla sem nazaj gor k Daisy in odločili sva se, da ga obe odpreva na 3.
"1... 2... 3!" Odprli sva pismo...
20. junij 2011
next
20. junij 2011
Draga gospodična Liliana Blue... bla bla bla...
"OMG! OMG! DOBILA SEM VLOGO!" sem zakričala veselo.
"JAZ, JAZ TUDI!" se je z mano veselila Daisy. Jaz sem se potegovala za glavno vlogo dekleta Grace, Daisy pa se je potegovala za njeno najboljšo prijateljico Samantho. Prebrala sem, da nama sporočijo kdaj bova dobili besedilo in kdaj bomo začeli z vajami. Bili sva čisto navdušeni. Daisy je odšla v kuhinjo jaz pa sem se preoblekla. Umila sem si zobe nato pa odšla v kuhinjo. Za zajtrk sva pojedli kruh z marmelado. Ker sva želeli proslaviti to, da sva dobili vlogi v čisto pravem filmu sva odšle v nakupovalni center. A tam so se začele težave...

(oblubm, da jutr napišem en dolg deu)
20. junij 2011
next next ful cool si začela
20. junij 2011
u51714
u51714
Neeeext next next
20. junij 2011
hwala

Ko sva prišle v nakupovalni center sva zagledali Anno. Tudi Anna naju je opazila in prišla bliže. Pogovor:
A-Anna L-Lily D-Daisy
A: Glej, glej kdo je tukaj
D: Kaj hočeš Anna
A:ah nič samo slišala sem, da sta dobili vlogi v filmu
L: kako veš?
A: ko sem bila napoti sem sem šla mimo Lilyjinega bloka in slišala kričanje.
D: huh?
A: imam ljudi, ki mi povedo pač!
D: aaa
L: Anne bi naju zdaj prosim pustila pri miru?
A: seveda vaju bom pustila pri miru. nočem, da bi me kdo videl okoli vaju dveh

In tako se je pogovor končal. Z Daisy pa nisva pustili, da bi nama ona uničila dan. Pomerjali sva različne obleke... Odločila sem se, da bom kupila to lepo kratko oblekico.

Najbolje, če pogledate desno sliko, se bolš vid
21. junij 2011
next=)
21. junij 2011
Tudi Daisy je kupila lepo oblekico podobno moji. Nato pa sva odšli domov, kjer naju je že pričakovala moja mama Christina z mojo mlajšo sestrico Maddie.
Maddie:

Moja mama Christina:

Pogovor:
J-jaz m-mama
M: kje sta bili?
J: šli sva nakupovat
M: zakaj pa mi nista povedali?
J: oprosti pozabili sva, ker sva bili tako navdušeni, da sva dobili vlogi v filmu
M: Čestitam! no saj je zdaj že vse pozabljeno. povejta mi vse o filmu...
21. junij 2011
next next next=)
21. junij 2011
u51714
u51714
Neext
21. junij 2011
next
21. junij 2011
Mama je bila čisto navdušena, da sva dobili vlogi v filmu. Moja mama je zelo kul mama
Ko sva ji povedali vse kar sva vedeli o filmu je morala Daisy oditi domov, jaz pa sem odšla v svojo sobo za računalnik. Šla sem na facebook. Tam sem videla, da sem dobila propnjo za prijateljstvo. Nisem mogla verjeti. Bil je Tom!!! Nisem vedela kaj naj si mislim, tako sem ga kar potrdila. Takoj me je kliknil in začela sva se pogovarjati.
Pogovor:
J-jst T-Tom
T: Oj
J: Heii...
T: kako si?
J: dobr, pa ti?
T: dobr tut
J: lpo
T: amm...
J: kaj je?
T: sm slišala, da si dobila vlogo v filmu ljubezen na koncu sveta
J: ja, verjetno ti je Anna povedala
T: ja res mi je ona povedala
J: aaa
T: no hotu sm rečt...
J: kaj???
T: no jst sm dobiu tut vlogo v tistmu filmu
J: OMG! a res?
T: ja čist res
J: in koga igraš?
T: Nicka
J: povej mi več o njem
T: jah je tist fnt k se zalub v Grace
J: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????
T: ja čist res... in kero vlogo si ti dobla?
J: ammm jst sm dobla vlogo Grace
T: um... lepo to.... no zdej morm it čaw
J: čaw

Takoj po pogovoru sm kliknla Daisy in ji vse povedala. Vesela je bila zame. Ampak rekla je, da je tut mal ljubosumna. Tako sm ji obljubila, da ne bom kkšne 'romance' poskušala začet s Tomom. Vedela sm, da bo to težko. Ampak potrudila se bom za mojo BFF. Pozneje je mogla mami it v službo, jst pa sm pazila Maddie. Učila sem jo novih besed. Znala je že kar nekaj besed. Pozneje pa sem posadila Maddie pred tv jst sm pa odšla v mojo sobo. Pozneje je nekdo pozvonil na vrata in šla sm pogledat kdo je. Pred vrati je stalo neko dekle, ki ga ne poznam. Izgledalo pa je takole:

Pogovor:
J-jst O-ona
O: živijo! moje ime je Anya in sem se ravno vselila na konec tega hodnika
J: ojla! jaz sem Lily. in dobrodošla v našem bloku!
O: hvala! zdaj pa res moram iti... se vidiva kdaj drugič adijo
J: adijo...
Naredila sem Maddie zajtrk nato pa sva odšli na sprehod po parku. Tam je bila tudi Anna, ki je seveda osvajala Toma. Tom me je na žalost zagledal in pritekel k meni.
21. junij 2011
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
21. junij 2011
u50067
u50067
next!
21. junij 2011
next
21. junij 2011
nneexxtt
21. junij 2011
Anne mi je namenila jezen pogled nato pa se obrnila stran.
Pogovor med mano in Tomom:
J-jst T-Tom
T: Oj
J: Ojla...
T: torej vidm, da s na sprehodu s svojo sestrco
J: ja
T: kako ji je pa ime?
J: Maddie
T: Maddie, to je pa lepo ime
J: aha...
T: in kako si?
J: ja dobr in ti?
T: enkako
J: lpo, lpo
T: torej mal sm razlišlu pa če hočeš bi midva ko dobiva besedilo skupi kej vadla...?
J: amm ja prou
T: okej te pokličem, zdej pa morem it
J: ok čaw
T: čaw

po pogovoru sm se spraševala kje je dobu mojo telefonsko... a potem pa sva z Maddie šli nazaj domou. šla sm mal na facebook in tm sm dobila prošnjo od Anye in seveda sm jo potrdila. neki časa sva klepetale, nato pa sm dobila sporočilo od Toma:
Danes ob 20.00 te čakam v parku
Tom
22. junij 2011
u51714
u51714
Next
22. junij 2011
NEXT!
NEXT!!
NEXT!!!
NEXT!!!!
NEXT!!!!!
NEXT!!!!!!
NEXT!!!!!!!
NEXT!!!!!!!!
NEXT!!!!!!!!!
NEXT!!!!!!!!!!
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. junij 2011
u50067
u50067
next!
22. junij 2011
NEXT
NEXT NEXT NEXT
22. junij 2011
next
22. junij 2011
Odločila sem se v park ne bom odšla. Zelo rada bi odšla ampak nisem vedela kaj Tom hoče od mene. Odpisala sem mu:
Kaj pa, če bi se dobila okoli 16.00?
Lily
Kmalu sem dobila odgovor:
Hm.... okej se vidva
Tom

Potem je k meni prišla Daisy in povedala sem ji, da se ob štirih dobim s Tomom. Ni bila ravno navdušena, ampak verjela mi je, ker sem ji obljubila. Nato sva se nekaj časa igrali z Maddie, nato pa sva šle v Daisyjino stanovanje. Ona pa ima mlajšega brata Maxa.

"Ojla Max" sem rekla, ko sem vstopila. On ni odgovoril, ker je bil preveč zaposlen z igranjem videoigricami.
"MAX!" mu je zakričala Daisy na uho.
"Kaj je? Saj nisem gluh!"
"Zdaj boš pazil na Maddie, ker bova jaz in Lily v moji sobi" je rekla Daisy.
"Zakaj bi naredil to?" je vprašal.
"Samo povej že, koliko naju bo stalo!"
"Do konca tega tedna boš morala brisati posodo namesto mene" je rekel Max, Daisy.
"Oh dobro meni ni treba nič narediti" sem rekla.
"Ti pa mi moraš dati 20$"
"Mala pošast" sem rekla vzela denarnico in mu dala 20$.
Z Daisy sva odšle v njeno sobo. Nekaj časa sva se pogovarjali. No kar nekaj časa. Ko sva z Maddie prišli domov je bila ura že 15.30 Poklicala sem varuško, da bo pazila Maddie medtem, ko bom jaz s Tomom. Lepo sem se oblekla, a ne prelepo. Potem pa sem odšla v park, kjer me je že čakal Tom...
22. junij 2011
next
next
next
next
next
next
next
23. junij 2011
u51714
u51714
Neext
23. junij 2011
u50067
u50067
next!
23. junij 2011
Najin pogovor je potekal tako:
j-jst t-tom
j:ojla
t: oj, lepo izgledaš
j:am... ja hvala
t: veš ti si mi že od nekdaj všeč
j: ohh
t: kaj me ne maraš?
j: ne ni to, samo obljubila sem moji bff, da se ne bom zapletala s tabo.
t: ampak ni treba, da ona sploh izve.
Ko je to izrekel me je poljubil. Hotela sem se mu upreti, a njegov poljub je bil tako sladek. Odločila sem se, da Daisy zares ni treba, da izve. Zmenila sva se, da greva danes ob osmih na romantično večerjo. Ko sem bila na poti domov se je pred mano postavila Anna.
Pogovor:
j: kaj spet hočeš anna?
a: vidim, da si spet z mojim fantom
j: on ni tvoj fant no...
a: misliš, da res ne? še preden boš pomežiknila bo že moj.
ko je to rekla je odšla stran jaz pa sem odšla domov. doma sem našla varuško, ki je ravno uspavala Maddie. Tiho sem zaprla vrata, da se Maddie ne bi zbudila. Nato sem plačala babici, sama pa sem naročila pizzo in začela gledati en res zanimiv film. Ko je bilo filma konec sem se odločila, da bom brala knjigo: Ljubezen na koncu sveta. Ja to je tista knjiga po kateri so nato naredili film v katerem jaz igram glavno vlogo. Zmotila me je mama, ki je ob 19.45 prišla domov. Takrat sem se sploh zavedla koliko je ura. Hitro sem oblekla lepo oblekico in si nadela vse dodatke skupaj. na koncu sem izgledala tako:

(upoštevajte desno sliko)
nato pa sem se z mojim starim in zanič avtomobilom odpeljala na večerjo.
vse je izgledalo približno tako:

nekaj časa sva se pogovarjala, nato pa me je vprašal, če bi bila njegova punca. in seveda sem rekla ja. bila sem v sedmih nebesih. dokler nisem zagledala...
UGANETE KOGA???
23. junij 2011
u51714
u51714
Neeeext next prosim
23. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg