Forum
Hei!
Sigurno mate vsi nekoga s katerim si izmenjujete skrivnosti, se družite in se derete v avtu ko budale. Tud js mam pač eno tako frendico in zato bom začela pisat o dveh prijateljicah (zgodba je izmišljena), ki sta si zelo različni imata različne drame, ampak vseeno ostane prijateljici (najboljši).

Boš spremljal/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. september 2016
Next
07. september 2016
Hvala!
Sara je eno leto starejša od Nike, ker je padla in sta zdaj v istem razredu.
"Hei Sara!" pozdravi Nika Saro.
"Hei!" reče Sara in gleda v tla.
"Je kaj narobe?" vpraša Nika.
"Denis me je pustil." reče potiho.
"Ojoj!" reče Nika in jo objame čez ramena.
"Rekel je, da ima drugo, ki je ful bolša od mene in, da se boljše poljublja." je rekla skoraj slišno Sara.
Nika jo je komaj slišala: "Ni te vreden ta bedak."
Avtobus je pripeljal in bestiki sta vstopili.
Vsedli sta nekje na sredini. Na avtobus je vstopil tudi Denis s svojo novo punco Kajo in Saro prestrelil s pogledom.
"Kreten." mu je rekla Sara.
Denis , ki je že sedel je vstal in stopil do Nike in Sare.
"Kaj si rekla?"
"Kreten!" je ponovila Sara, tokrat glasneje.
Denis je pogledal Niko.
"Če nočeš, da jih tvoja frendica po pouku dobi po glavi povej, da sem nimaš prav."
"Čisto prav imam in samo ji probaj kaj narediti."
"Haha boš videla... in ti tudi." se je zahrzal in pokazal na Niko.
"Ne morem verjeti, da mi je ta kreten bil všeč." je nadeljevala Sara.
Do šole sta molčali. 1. uro se je Sara vsedla na klop na igrišču in kadila. Špricala je 1. uro, zato je Nika sedela sama.
"Pridi pred tablo Nika." je zapovedala učiteljica Niki.
Nika je rešila matematični problem v sekundi, saj je ona ta pametna v razredu. Pogledala je skozi okno v vratih. Zagledala je Denisa. Nesramno se ji je nasmehnil in odšel dalje po hodniku. Po 1. uri je Nika hitela na igrišče. Sare ni bilo tam.
"Me iščeš?" je rekla za Niko Sara.
"Sara, tukaj si. Ustrašila sem se, da ti je Denis kaj naredil." si je oddahnila Nika.
"Eh nič mi ne more." je rekla.
Šle sta na malico.
Nika

Sara

Denis

Next?
08. september 2016
Next
08. september 2016
Po pouku sta se Nika in Sara odpravili domov čez igrišče. Kot vsakič. Pot jima je prekrižal Denis s svojima prijateljema Sašom in Žanom.
"Torej tukaj sta. Kot smo se zmenili." je bil vesel Denis.
"Pravzaprav greva kar domov." je rekla Nika.
"Razen, če hočeš batine." je rekla Sara.
"Batine pa ja!" se je histerično zasmejal Denis, fanta pa sta ponovila za njim.
Sašo je vzel telefon in vklopil kamero. Denis je stopil do Nike in jo udaril v želodec. Nika se je prijela za želodec in se sklonila. Denis jo je udaril po licu, da je padla na tla. Hotel jo je brniti, a ga je Sara udarila v lice. Denis se je prijel za lice.
"Aua." je rekel in se obrnil k Sari.
Hotel je boksniti Saro, a je prijela njegovo roko in jo odrinila.
"Pazita se še." je rekel Denis in odšli so.
Naslednji dan je Denis vsem kazal video kako je udarjal Niko.
"Oh uboga revica", "Sirotica", "punca ne zna udariti" so ji govorili in se ji zasmehovali.
"Pri športni ni telovadila pač pa si je samo preoblekla malico, saj jo je Kaja (Denisova punca) polila z pudingom zaradi norčevanja.
"Uuu. Poglej tvoj želodec Nika." je rekla Sara in se prijela za usta.
"Vem. Šla sem k zdravniku. Vse bo dobro, saj ni nič takega." je rekla Nika in se hitro oblekla.
Nikin želodec je bil modro-vijoličen.
Pri kosilu sta sedeli sami. Ob koncu kosila je k njima stopil nov fant. Pladen je položil na mizo in se počasi vsedel k Niki.
"Hei! Jaz sem Mitja." je rekel fant.
"Jaz sem Nika. Si nov?" ga je vprašala Nika.
"Ja." je rekel fant in pogledal še Saro.
"Jaz sem Sara." je rekla Sara.
"Bi lahko bil vajin frend? Ker saj vesta sem nov in nočem sam hoditi po šoli."
"Itak!" sta rekli v en glas in pogovarjali so se o njem.
Mitja.

Next?
09. september 2016
Neext
09. september 2016
Mitja živi v sosednji soseski zato gre vedno po šoli k Niki, da se skupaj učita. Sicer bi bil po šoli vedno sam doma. Tudi Nika in Sara sta bile v njihovi hiši in obema je zelo všeč opremljenost hiše. "Lahko bi se kar vselila." je rekla Sara v hecu seveda.
Tudi danes je Mitja šel k Niki. "Vesta kaj." je rekla Sara.
"Kaj?" sta rekla v en glas Mitja in Nika.
"Vidva sta popoln par." Mitja in Nika sta se pogledala.
"Mogoče pa res." se je nasmehnil Mitja.
"Misliš?"
"Ja. Bi bila moja punca Nika?" je rekel Mitja in se dal na kolena.
Nika se je začela smejati. "Ja."
Mitja ji je poljubil roko. Prišli so do Nikine hiše. Poslovila sta se od Sare. Vsedla sta se za mizo in se učila. Ker tisti dan niso vzeli veliko snovi je Mitja predlagal: " Greva v tvojo sobo?"
"Ja."
Odšla sta po stopnicah navzgor, po hodniku in še po enih stopnicah in tam je bila Nikina soba. Čisto na vrhu.
Vsedla sta se na posteljo in pogledala skozi okno, ki je bilo nad Nikino posteljo. Videla sta mesto. Sivo mesto. "Te lahko poljubim?" je vprašal Mitja.
"No morda lahko."
Mitja jo je objel in jo poljubil. Naslonil se je nanjo, da se je prevrnila na posteljo. Nasmehnila sta se in se poljubljala dokler ni...
Next?
11. september 2016
Nikina soba

Mitjova soba

11. september 2016
Neext
16. september 2016
u216066
u216066
Next
16. september 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani