Forum
u64926
u64926
DRIING!
Odprla sem vrata. "Maš pa res voljo budit ljudi ob devetih." sem rekla moji bff Anne. "Hay Leslie! Sory no... Btw ura je pol desetih." je rekla Anne. "to ne nardi nobene razlike" sem odgovorila. Povabla sm jo notr. Mami je pripravljala zajtrk zase. "Ooo živjo Anne!" je rekla.
Kljub temu da je jutro je bila Anne zadihana in prepotena. "Kaj je blo pa zdej???" sem vprašala. "Spet so me zasledoval. Saj veš, da me moja vrsta ravno ne mara." mi je razložila Anne. Anne je vampirka. Ampak oni je ne marajo. Zaradi tega ker ne pije krvi. Čudno, da se je lahko uprla krvi. "Morš se jim upret!" sem rekla. "Ja se jim bom sam zdej tud tebe hočjo. morš z mano do druge dežele preden te ulovijo!!!" je govorila Anne. "Pridi zdej greve!" je rekla. Uzela sem knjigio čarovnij. Bila je res stara in zaprašena. "stvari ki rabim jih, vzami in pripravi jih čarovnija kot čarovnija" sem rekla.
neext????????????
18. marec 2012
u83943
u83943
next
18. marec 2012
next
18. marec 2012
u64926
u64926
hvala. še dva
19. marec 2012
next
19. marec 2012
next
01. april 2012
u64926
u64926
hvala. nextam:
"dijo mami!" sem rekla mami in z Anne sva stekli ven. "Moreva po pomoč k mojim sorodnikom na Havajih. "Na Havajih živijo? A so nori?! Vampirji so, na Havajih je sončno!" sem se nenamenoma drla. "Nwm. Neki so izuml da jim ne gre sonce v kožo." je bila mirna Anne. Pričakajoče me je pogledala. Pokimala sem. Najdla sem neko stran o tem, kako se reportirati ali nekaj takega. "Katis reportusios kominius Havajaris!" sem rekla in bile sva na Havajih.
sori za kratek next.
next?????
02. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg