Forum
Hey sem Emily in sem stara 18 let.Imam 3 BFF.To so Aria,Spencer in Hanna.Prijateljice smo že od malega saj smo se spoznale v sonovni šoli.In od tistega dne smo nerazdružljive.Izmed vseh je najpametnejša Spencer.Na modo se najbolj razume Hanna.Aria je najbol raziskovalna izmed vseh in jaz se dobro razumem z vsemi ljudni in znam dobro lagati.Vsi pravijo,da smo zelo ljubke čeprav je to res me to ne mislimo.In,ko smo končale osnovno šolo smo šle vse skupaj v isto srednjo šolo.Imamo dobre ocene in včasih imamo veliko skrivnosti,ki jih ne povemo nikomur saj je lahko zanje nevarno.

Jaz:

Aria:

Spencer:

Hanna:

Vse:

22. marec 2015
u184968
u184968
Next
22. marec 2015
u191176
u191176
Next
22. marec 2015
next ful dobr
22. marec 2015
next joj kok cool komi čakam next
22. marec 2015
next
22. marec 2015
u191176
u191176
Next
22. marec 2015
u189210
u189210
next
22. marec 2015
next
22. marec 2015
u191176
u191176
Next
22. marec 2015
next
22. marec 2015
next
22. marec 2015
u158672
u158672
Next
22. marec 2015
u191176
u191176
Next
22. marec 2015
HVALA ZA VSE NEXTE.

No in zdaj so se začele počitnice končno saj smo naredile maturo jej.In sta napočila 2 meseca lenarjenja.Tako smo vsaj mislile.Po maturi smo imeli malo zabavo in na njej so se nekatiri fantje in nekatere punce napili/e in so bili zelo smešni.Me smo ostale trezne saj nismo ljubiteljice alkohola.Na zabavi tudi nismo ostale predolgo saj smo se odločile,da same naredimo zabavo v pižamah.In,ko smo prišle k meni domov mame ni bilo saj je šla k moji stari mami na deželo in ji bo tam nekaj časa pomagala.In takoj,ko smo stopile v hišo smo se dogovorile kaj bomo počele.Jaz sem spekla kokice,Aria je šla po kreme za obraz,Spencer je poiskala grozlivke in Hanna je izbrala pižame,ki so se nekako ujemale med sabo.Ko sem prišla v dnevno sobo sem zagrnila zavese in spustila žaluzije,da je bilo res srhljivo.Ter umes sem previrila,da so vsa vrata in okna zaklenjena.Nato sem se oblekla v pižamo in iz sedežne trinila Hanno in Spencer.Na tla sem jima vrgla tudi nekaj blazin.Med grozlivko smo 2x zakričala a takoj za tem smo se začele smejati.In v eni grozlivki je bilo rečeno takole:ko bo ura polnoč bo zazvonil telefon in na drugi strani se nebo nihče oglasil,nato pa se ti bo nekaj zgodilo.In res ob polnoči je meni zazvonil telefon in sem se oglasila na drugi strani pa ni nihče ničesar rekel in po tistem se mi je tgodilo to,da sem se polila s sokom.Nasledni dan me je klicala mami,da mi je povedala,da me je učeraj ob polnoči klicala a je bil slab signal in mi ni mogla odgovoriti.Ko sem to povedala ostalim smo se začele smejati.In odločile smo se,da lahko danes zvečir kličemo duhove pri Spencer.

Grozlivka:

Ko mi je zazvonil telefon:

22. marec 2015
next kok kul sploh tist s telefonom
22. marec 2015
next srhlivo je blo ko je Emily zazvonil telefon in se ni noben oglasu.in hitr napiš next.
22. marec 2015
next pa dobra zgodba(ful zanimiva)
22. marec 2015
next
22. marec 2015
Neext
22. marec 2015
wolf13
wolf13
next+ nova bralka
22. marec 2015
next
22. marec 2015
Ok,ko je bla ura12.00 sem predlagala,da naročimo piso.Vse smo se strinjale in smo jo naročile.Čez 15 minut je prišel dostavljalec in nam dal 2 pici margariti.Plačale smo 12 dolarjev in šle noter.Ko smo pojedle smo se šle obleč,da se odpravimo k Spencer domov saj bomo tam klicale duhove.Ob 6.00 smo prišle k njej in se namestile Spencer je rekla,da njene mame ni saj ima nek nujen primir na policiji.In ob pol sedmih je Aria prinesla posebno igro za klicanje duhov.Dala jo je na sredino in me smo morale dati prste na plošček.Prva je uprašala Hanna in duh ji je odgovoril tako,da je premaknil plošček na katerem smo imele prste.Potem sem uprašala jaz nato Aria in Spencer.To smo se igrale pol ure.Ko smo imele dovol smo šle gledat TV in videle smo,da so nekoga umorili.Spencer je poklicala mamo in jo uprašala ali so umorili Gemmo.Mama je rekla,da so jo.Gemma je bila naša prijateljica.Imela je neko skrivnost,ki je ni povedala nikomur saj je rekla,da če jo komu pove bodo umorili njo in tistega komer je povedala.Me pa to nismo vrjele.In se je Spencer odločila,da bo pogledala po spletu kam je izginila prešnje poletje.Jaz in Aria pa sva šli v njeno stanovanje iskati kakšen dokaz.Ko sva se z Ario utihotapili v stanovanje sva iskale njen dnevnik a ga ni bilo tam kjer naj bi bil sva našli listek in ga nisva prebrali ampak sva ga vzeli s sabo,da ga pokaževa Spencer in Hanni.Ko smo pogledale listek je na njem pisalo igra se začenja in ve ste del nje ter podpis A.Ko smo to prebrale smo bile čisto prestrašene kaj je to pomenilo kdo je A.In takrat se je naše življenje spremenilo.

Gemma:

Podpis:

22. marec 2015
u191176
u191176
Next
22. marec 2015
vov kok se je vse spremenil obožujem to zgodbo in me res zanima kdo je A.next
22. marec 2015
next tole z umorom pa to sporočilo zakon
22. marec 2015
zakaj pišeš sama sebi next?
22. marec 2015
Next
22. marec 2015
u158672
u158672
next
23. marec 2015
In po tistem smo se odpravile v Spencerino sobo in razmišlale kaj naj naredimo.Potem pa je Aria predlagala,da pogledamo,če kaj piše o A.O njem pa nismo nič naše.Potem pa smo zaspale kar v njeni sobi.Ko smo se zjutraj zbudile je bilo okno odprto in na ogledalu je bil napis.Ko smo ga prebrale smo otrpnile saj nismo vedele kaj misli s tem.Potem pa smo šle na zajtr in Spencerina mama je uprašala ali smo se zabavale in rekle smo ja.Ni opazila,da smo se ji zlagale.Odločile smo se,da gremo pogledat kaj vse je še imela Gemma v stanovanju.In,ko smo prišle v stanovanje je bilo to čisto uničeno saj ga je nekdo premetal kot bi nekaj iskal ali pa hotel kaj prikriti.Tako smo brskale po razmetanem stanovanju a našle nismo nič.Odšle smo v kavarno.Tam smo se pogovarjale o teh stvareh in ob 17.00 smo šle domov.Ko je bila ura 20.00 me je poklicala Hanna in me uprašala,če lahko pride saj noče biti čisto sama,ker gre njena mama nekam.In rekla sem,da lahko saj je bilo mene prav tako strah.Ko je Hanna prispela sem naredila kokice in prižgala TV,tam pa je bil članek o nekom za katerega so sumili,da je umoril Gemmo.Ko sva to videli sva dali na program o živalih.Nato pa me je poklicala Aria in me uprašala,če sem videla prispevek.Rekla sem,da sem ga.Hanna je poklicala Spencer in ji povedala,da za morilca sumijo Caleb.Ko je to slišala je znorela.Nato pa je Hanna morala prekiniti saj je prišel Spencerin oče in so nekam šli.

Napis na ogledalu:

Caleb:

24. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg