Forum
u1374
u1374
no midve z abu! bova napisali zgodbico upam da vam bo všeč!
28. januar 2011
okeej.
no zdej bom js dala slikee.
pru usebe puvedlaa.

Nara [moja BFF]
Lina [Jss]

druge usebe pridejo še poooL.
xD
28. januar 2011
Nara.

Lina.

28. januar 2011
Use se je začel z budilko.
Dons je prvi dan 1. letnika.
Oblekla sm sm se in šla na zajtrk. Po zajtrku sm si šla umit zobe in sm šla po Naro.
K sm pršla do nenga doma sm šuzvunila in vn je pršla od nje mami. Zaklicala je ''Naara! Lina je pršla. Peejt.!!!''
Hitr je stekla dol po stopnicah in se ubula.
Šle smo na avtobusno postajo.

K smo pršle u šolo smo šle u učilnco in tm smo zagledale ''ful'' velik novih učencou/učenk.
Usedle smo se u zadno vrsto. K sm iz torbe vn dala puščico sm uprazla da je odprta in vn mi je padla radirka. Ubrnla sm se nazaj in sm jo pobrala, ampak sm tud zagledala enga ''ful'' luškanga fanta. Čist sm zardela. Nara me je uprašala zakaj sm tok rdeča. Rekla sm ji naj se ubrne ukol. Ubrnla se je in....
.............

NeexT.?
28. januar 2011
..............
vidla kako jo gleda. Hitr se je ubrnla in sledila pouku. Po pouku smo odhitele na avtobusno postajo in med tem smo se pogovarjale o fantih. Ko smo pršle na avtobus sta tm sedela onadva. Usedle smo se zravn nijudva k ni blo ankodar drgod prustora. Uprašala sta...

N1-neznanec.
N2-neznanec.
J-jss
N-Nara.

N1: a niste ble vidve že u šoli.?
N: ja smo ble ja.
J: kako vama je pa sploh ime.?
N2: men je ime Erik.
N1: men pa Luka.
J: aha no lepo da smo se spuznal.
N: Lina pejt gremo zdej bus je že ustavu.
N1: no okej. čaao. aia kako vama je imee.?

Šle smo že iz busa...
Js sm Naro puspremla do doma. Pol sm šla pa še js dumou. Hitr sm šla na kusilo pol pa an fejsbuk in poiskala če je slučajn Erik na fejbuku. Nism ga najdla zato sm si rekla da ga bom jutr u šoli uprašala če sploh ma fejsbuk.
Ura je bla že 17.OO.
Šla sm gledat mojo nabolšo serijo ''na kraju zločina''
K jo je blo konc sm šla na večerjo. Preden sm šla pod tuš in spat sm šla še mal na comp.
Šla sm na youtube in napisala ''Alex Evans.'' Šla sm še na fejbuk in vidla sm da mam eno prošno za prijatelstvo. Bil/a je....
.....
NeexT.?
29. januar 2011
Erik.

29. januar 2011
naša hiša:

29. januar 2011
od Nare hiša:

29. januar 2011
od Nare soba:

29. januar 2011
moja soba:

29. januar 2011
u33469
u33469
ko k mata lepe hiše
29. januar 2011
buahaha.
Ty.
29. januar 2011
usj še 4 comenti poL pa nextamo.
xD
29. januar 2011
next
29. januar 2011
še usaj 3 comenti. xD
29. januar 2011
u1374
u1374
oki jest next!

meni je bil ful všeč luka bil je tko cute! ampak kko nj povem pr lini m ni všeč ko je emo in ma tko rada rozo no halo! emo je! no vseeno luka je cute! naslednji dan v šoli smo se spet srečali! in nekaj se je zgodlo kakor da bi bla dogovorjena erik in luka sta neju poljubila! pred prvo uro se je to zgodlo potem je erik lino in mene luka upršu če bi ble njijuni punci! seveda sva rekli ja! saj sva še včeraj čel večer po fejsu pogovarjali kok sta cute! pouk sploh nisem poslušala bila sem v sedmih nebesih! on je bil šele moj 2 fnt! ej un v vrtcu ne šteje! za lino pa to ni bilo nič posebnega! ona jih je mela saj že 5! popoldne smo se dubli v parku in šli na sladoled! nato pa naj bi še odšli k meni kopati! saj imam bazen! ko smo prišli do nas pa sm ugutovla da sm ključe od vrte pozabla! zato smo mogli preplezati ograjo! h-h-h blo je ful smešno! kopali smo se do mraka!
29. januar 2011
.... ura je bla že 4.OO. Zato je Erik reku da bosta rajš šla. Js sm rekla da bi lohka prespala pr nama ker itaq Lina bo dons prespala pr men in jutr ni šole mami pa oči sta pa šla nekam. Tak da lahka. Takoj sta uba rekla ''Jaa''. Medva z Lukatom sma šla u mamino pa očijovo sobo spat. Erik in Lina sta šla pa u mojo sobo. Zjuri smo se zbudil ob 13.OOh. Kuahrice so skuhale kusilo. [ja mel smo tud kuharce in tud eno snežilko.] K smo se usi zbidil smo šli pojest pol smo šli pa gledat TV. Puguvarjal smo se in pogovarjal. Ko je pa Lina rekla da bi lohka dons za ceu nš razrd nardil zabavo. Usi smo rekl ''ja''.
Luka je uprašu ''ja ke pa bi mel to zabavo.? k pr men sta mt in fotr duma tko da nevem no bota skos sitnarla pa to avš.''
Js sm rekla da bi lohka pr men k itaq ni ta starih duma celih dva dni. Usi smo se strinjal.
Lina in Erik sta šla po balone in po energye,cocacolo,sok...Medva z Lukatom pa sva po hiši mal puspravla. [zahec.]
K so pršl baloni smo jih ubesl uzuni ob bazenu in u dnevni sobi.
Ura je že bla 17.OO. Lina je šla na fejbuk in kliknla use k so duseglivi iz našga classa. [to so bli skor usi.] Napisala jim je ''hei. dons mamo zabavo pr Nari upam da pridete. Ob 19.OO.
Ura je bla končno 19.OO. U 1O minutah je bla hiša pouna.
....
NexT.?

a j vm sploh zgodba ušeč.?
29. januar 2011
u35404
u35404
jp next
30. januar 2011
u35786
u35786
next.
30. januar 2011
u1374
u1374
malo sprememb! zdej je abuu lina jest pa nara!
30. januar 2011
ei. Nara a boš ti zdej naprej pisala.! al nj js.
31. januar 2011
lepo je sanjat izmislene zgodbica
31. januar 2011
u1374
u1374
dej ti ko jest neki ful nimam cajt
31. januar 2011
ook. [:
31. januar 2011
Naša šola.

13. februar 2011
next
13. februar 2011
....
Zjutri ob ene 4.OOh so usi šli dumou razn Nara,Erik in Luka smo bli še skupi. Šli smo spat okol 6.OOh.
K sm se js zjutri zbudila sm vidla sam Naro. Zbudila sm jo.

N-Nara.
J-Js

J: ej ej. Nara dj se zbud.
N: a dj no nehi mi težit.
J: ej ej dj no resno. Kje sta Erik pa Luka.?
N: kaaj.?
Hitr je ustala iz pojstle in uzela telefon. Puklicala je Lukata.

L-Luka
N-Nara

L: prossm.
N: ja dj ke sta vidva.?
L: ja js sm duma. Erik pa nvm ke je.
N: ja zakva sta kr šla.
L: ja pa nevem. Tko dj no lj sj se ju3 kj tku dubimo k dons se mi res neda. okj. čaau.
N: ja okj. Čaau.

Nara mi je use puvedlaa kva ji je puvedu in mene je zaskrbel za Erika.
Z Naro smo se hitr ublekle in smo šle do Erika. K smo pršle do ke smo vidle Klaudijo in Zalo. [To so ble najine sušolke.]

Klaudija

Zala.

13. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg