Forum
u173906
u173906
Hello!
Jaz prhajam z novo zgodbico, ki bo malce drugačna od drugih. Pisala bom z シHEAVEN 11 in bom kr začela.

______________________________________________________________________________________

Pozdravljeni vsi skupaj! Sem Anaia Nike Thompson. Najpomembnejša stvar, ki jo morate vedeti v meni. Nora sem na modo. Imam dolge blond lase ter modre oči. Za mene je zelo pomembno kako sem namazana, kako sem oblečena ter kakšna je moja frizura. Na kratko povedano zame je pomemben moj izgled.
Imam še kar dobre ocene v šoli. Trojke ter štrke ter tu pa tam kakšna dvojka. Imam najboljšo prijateljico, ki je čisto drugačna od mene. Ima srednje dolge rjave lase ter zeleno-rjave oči. Ima dobre ocene, zna biti urejena ampak nadvse rada pleše. Tudi jaz sem plesalka, ampak rada pojem. Imam leto starejšo sestro, ki mi gre grozno na živce.
Je najpopularnejša na šoli. Ima blond lase ter zelene oči. Edina stvar, ki naju povezuje moda.
Velikokrat naju teta pelje po nakupih. Najina starša živita v Londonu, midve z mojo sestro sva se odločila za isto šolo. In tukaj sem spoznala mojo bff. Je najboljša, ampak čisto nasprotje mene.

Me:

My sister Jasmine:

Zjutraj me je zbudila budilka. Vstala sem ter poslala sms moji materi. Prvo sem odšla v kopalnico ter si umila obraz. Lase sem si spela v figo nato pa zavila v garderobo. Pobrskala sem za oblačili ter si zbrala obleko ter čevlje s peto. Odšla sem nazaj v kopalnico ter si nanesla nekaj plasti pudra.
Ko sem končala sem si uredila še frizuro ter končala make up in si uredila frizuro.

Oblekla sem se nato pa odšla v kuhinjo ter si pogrela mleko ter si vzela žitne kosmiče. Ravno sem sedla za mizo v jedilnici, ko je prišla Jasmine, moja sestra.
Sedla je za mizo ter si nalila kavo.
Na sebi je imela črno krilo ter belo sivo majčko, ki je kazala popek in bila na naramnice. Nosila je zlate uhane ter neko uro iz srebra. Lase je imela spete v čop ter skodrane. Njen make up je bil pretiran. Nosila pa je še sive petke.
'' Kako si? '' je vprašala.
'' V redu pa ti? ''
'' Še kar. '' je rekla nato pa šel.
Ko sem pojedla sem odšla v sobo vzela torbico ter šla od doma. Na busni me je čakala objele sva se ter poklepetale. Avtobus je pripeljal in nato sva je odpravila v šolo. Kjer bom lahko spet spala.

_________________________________________________________________________________________________

To je vse za enkrat, naslednj next po napisala sopisateljica.
rabma 6 nextov
04. junij 2015
next
04. junij 2015
next
06. junij 2015
u193363
u193363
next
06. junij 2015
u193385
u193385