Forum
odločila sem se da napišem se eno zgodbico
________________________________________________________________________________
Moje ime je Nika.Stara sem 15 let.Obožujem ples. Sem edinka,ampak obožujem otroke;zelo rada bi imela mlajšo sestrico ali bratca.Ker sem edinka,to še ne pomeni da imam vse kar si želim.Starši z mano ravnajo normalno.Živim v navadni hiši.Imamo pa hišno gospodinjo;ki kuha, pospravlja...zato ker mame in očeta velikokrat ni doma.Imata zelo zahtevno službo, zelo veliko potujeta.Imam zelo veliko prijateljic; Tinkara, Ema, Petra...in še bi lahko naštevala.S Petro in Emo pa smo si najbolj blizu.Čeprav je Petra v 9.b razredu se zelo dobro razumeva. Obe trenirava ples,s še Tinkaro.Ker živimo blizu nas peljejo skupaj na treninge.Midve s Petro pa najbolj blizu živiva,zato velikokrat pride k meni ali pa jaz k njej.Ima starejšega brata Klemna.Obe imava zelo rade Seleno Gomez, imava isti telefon.....Tudi po Facebooku se velikokrat ppogovarjava.Zelo se imava "super".Tudi v šoli v naravi sva vedno skupaj v sobi.V šoli pa se vedno bolj družim s prijateljicami iz mojega razreda.Ćeprav sva se že ogromnokrat skregale;nikoli ni bilo nič dokaj resnega
...........................................................................................................................
Tekla sem po temačni ulici ter iskala Petro.Nihče ni vedel kje je, sredi belega dneva je izginila.Iščem jo že celih pet ur.Nato pa v daljavi slišim Petrin glas ki govori;"Nika,vstani danes je začetek šole" to se pravi devetega razreda;zadnje leto na tej šoli.Hitro sem se oblekla in pojedla zajtrk.Poslovila sem se od mame, s Petro sva odšle na avtobusno postajo.Kot vedno je avtobus zamujal.Ko smo končno prišli do šole sva s Petro izstopili ter odšli v šolo.Tam so me že čakale Ema, Tinkara ter Alenka.Hitro sem se preobula,nato pa smo stekla po stopnicah da ne bi zamudile pouka.Na urniku je bila Slovenščina;sovražim jo.Tako je dolgočasna.Enkart sem dejansko zaspala.Ko je zazvonila smo hitro leteli iz razreda. Tako vedno naredimo,saj potem nimamo nič naloge,ker ni nobenega več v razredu.Stekli smo po stopnicah navzdol,ter odšli v garderobo,kjer smo se preoblekli saj smo imeli špotno v zgojo.To je bil moj najljubši predmet.Vsi mi pravijo da sem kot "gumica", saj sem tako elastična in gibčno.Vsakič ko naredim špago, vsi samo gledajo ter se čudijo.To je tako smešno gledati.Ko je bilo konec šole sem šla domov.Se preoblekla in pojedla kosilo ter naredila nalogo.Saj bo Čez petnajst minut prišla Petra;ja..danes imamo plesne.

boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. marec 2012
ufuf kaja D ....berem....pa tuki ni use ciist prou napisan O.o
hehe
drgac pa NEXT!!
11. marec 2012
haha..sej vem
11. marec 2012
neexTaaaj
15. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani