Forum
Oii pripovedovala vam bom o 5tih best frendicah( Margret , Gaby, Kate , Jane in Helen).
No začela bom z prvo:
MARGRET:

Ojej jutri je matematika se je slišalo iz Margretinine sobe. Margret ni šla po godu matematika zato jo je večkrat špricala no jutri pa je rabila popravljati matematiko njen cvek ki ga je dobila pred enim tednom. Margret nima staršev saj so ji umrli v prometni nesreči zato živi pri svoji babici ki je dokaj mlada. No pa začnimo, ko se je Margret spomnila na matematiko je bila ura že 19.00 zato je hitro pograbila učbenik za matematiko in se piflala do 22.00 nato pa je odšla spati.
Naslednji dan v šoli jo je učiteljica za matematiko vprašala prvo in Margret je svoj cvek popravila na 3. Ko je bilo konec matematike je bil dolgi odmor in Kate, Helen,
Margret, Gaby in Jane so odšle na wc in se gledale v ogledala ter se pogovarjale o fantih.
Nak pa so na wc prišle tri zelo velike važičke ki so vedno dobile kar so hotele tudi fante.

Največja važička izmed njih je bila Regina druge dve pa so bile le njene služnje česar onidve nista opazili ime pa jima je bilo Laura in Elly. In ko so prišle one na wc so Helen , Gaby , Jane , Margret in Kate takoj odšle na iz wcja na hodnik. Po hodniku pa so se pogovarjale o lepih fantih, ličilih , oblekah... Nak pa je prišel eden najlepših fantov na svetu(Justin) v katerega je bila zatrapana Margret. Vedno ko je prišel mimo nje je vzdihnila saj je oboževala njegov vonj prfuma.

No danes pa je bilo drugače ko je prišel Justin mimo Margret jo je prosil če gre z njim v kino Margret pa je z velikim veseljem vzkilknila Daaaaa. Saj je vedela da bo lahko šla saj ji je njena babica pustila vse tako kot njej pa tudi njeni sestrici Kayi. No to vam moram še povedati Margret ima mlajšo sestrico Kayo z katero se zelo dobro razume njena sestrica ima 10let Margret in njene frendice pa jih imajo 14.

No ko je Margret končala z poukom je odšla domov in se takoj vsedla za računalnik in odšla na Facebook tam pa je videla da ima 3 neprebrana sporočila.

Prvo je bilo od Kate in v njem je pisalo: Danes od 20.00 pižama party pri meni doma.
Drugo je bilo od Jane in v njem je pisalo: Ali prideš k Kate???
Tretje pa je bilo od Justina in v njem je pisalo:Jutri ob 19.00 pri meni doma od tam pa skup v kino
.Vsem sem napisala Ja in Ok ter poklopila laptop.

Next naslednjič pa opišem Gaby.

Next
23. januar 2012
next : )
23. januar 2012
u58809
u58809
next!
23. januar 2012
u72938
u72938
next..fuull dobr
23. januar 2012
jutr nextam pa vam sporočim po zasebcu
23. januar 2012
Ok nextam

GABY:

Liz dol z računalnika se je slišalo iz dnevne sobe kjer je Gaby preganjala svojo sestrico lizzie z računalnika. No naj vam povem Gaby je v resnici ime Gabriela in ima 2sestre in 1brata. Vem da se sliši čudno ampak jih pač ima.

Brat- Steve-19let
Sestra-Britny-17let
Gaby-14let
Sestra- Lizzie(Liz)-10let
Sestra-Karin-5let

LIZ:

No ko je Gaby naganjala Lizzie z računalnika ji je začel zvoniti telefon bila je Jane ki jo je hotela vprašati kaj je za D.N ampak ko se je Gaby javila je Jane slišala krike in prepir med Liz in Gaby in poklopila slušalko. Ko je končno Gaby prpričala sestrico da gre dol z računalnika je odšla na Facebook, tam je videla slike ki jih je gor dala Kate bile so zelo lepe a ker Gaby nikoli sebe ne hvali je napisala VSE STE LEPE RAZEN MENE.Malo je brskala po FBju nak pa je hotel Greg ( za Gaby najlepši fant na svetu) govoriti z njo.

Klepet:
G-Gaby GR-Greg
GR-Kak si?
G-Ok ti?
GR-Ok.
G-Aha
GR-Prideš juter na pizzo z mano??
G-Jaaa
GR-Morem it se slišva juter.
G-Bay.

Naslednjič Kate.

NEXT??
24. januar 2012
next
24. januar 2012
dejte še mal nextat
24. januar 2012
u66215
u66215
next
24. januar 2012
neeeeext
29. januar 2012
spremljevalcu in tako kot spremljevalcu tudi fantu Robu, da jo pride iskat ob 19.00 pred njeno hišo.On pa ji je odgovril ok.

Ob 19.00 je prišel Rob po Kate z njegovim Cabrioletom na večerni zabavi sta plesala in plesala in plesala dokler se nista naplesala. Ko sta imela dosti plesa je Rob odpeljal Kate domov ona pa ko je prišla domov je začela objemati svojega plišastega medvedka in pisati sporočilo svoji prijateljici Jane napisala pa ji je : Veš kak sva dobro z Robom plesala? Jane pa ji je odgovorila : Upam da dobro (ko bi jaz mela boyfrienda).

MEDVEDEK:

TELEFON OD KATE:

No pol pa je Kate Jane napisala NOČKO in odšla spat.

NEXT??
04. februar 2012
To je začetek

KATE:

Ohh ne danes je ples jaz pa še nimam obleke se je Kate drla na svojo mlajšo sestrico Mary ki jo je vsa začudeno gledala nato pa je odšla iz sobe v svojo sobo risat(Mary zelo lepo riše).Mary pa je stara11let.

Po eni uri je Kate končno našla svojo obleko in napisala svojemu spremljevalcu in tako kot spremljevalcu tudi fantu Robu, da jo pride iskat ob 19.00 pred njeno hišo.On pa ji je odgovril ok.

Ob 19.00 je prišel Rob po Kate z njegovim Cabrioletom na večerni zabavi sta plesala in plesala in plesala dokler se nista naplesala. Ko sta imela dosti plesa je Rob odpeljal Kate domov ona pa ko je prišla domov je začela objemati svojega plišastega medvedka in pisati sporočilo svoji prijateljici Jane napisala pa ji je : Veš kak sva dobro z Robom plesala? Jane pa ji je odgovorila : Upam da dobro (ko bi jaz mela boyfrienda).

MEDVEDEK:

TELEFON OD KATE:

No pol pa je Kate Jane napisala NOČKO in odšla spat.

NEXT?? :-)
04. februar 2012
a bo kej??
05. februar 2012
neeeext
10. februar 2012
nekšt za mene !!!
16. april 2012
u90832
u90832
next!!!
19. avgust 2012