Forum

Nina

Serena

moj Jake, ki se rad pači:33333333333

Gašper (pride šele pol)
Hey. odločila sm se napisat zgodbico (; to je moja prva, naslov je BEVERLY HILLS, upam da vam bo všeč in ja :33

"Aaaaaaaau" tako se je vse začelo (: v bistvu ne vse. če smo natančni, se je zgodilo takole:
Ravno smo odpisali matematiko in odšla sem iz učilnice. Pojma nisem imela, kaj je naslednjo uro, zato sem šla proti oglasni deski. Medtem sem se zabila v najbol luštkanega tipa. "Pazi pizda ti matrna!!" se je zadrl. Yeah good start -.- "Al pa če ti pazš, gentelman!!" mu nisem ostala dolžna in mu namenila grd pogled. "A si ti lahko kako odolžim, miss high? ._." "pijača?" "ob treh?* "deal" "čau"
wtf? ravnokar sem si priskrbela zmenek ;3 awesome!! Prišla sem v razred. Zadnja ura, imeli smo biologijo. Sedela sem zraven Jana. V bistvu je sedel med nama z Sereno, a to ni bil problem. Listke sva si pisali prek njega. Razmišljala sem o tistem tipu, zato nisem začela pogovora z Sereno. Jan mi je v glavo zatlačil listek. "Nina, zakaj si tak rdeča? ;oo" odpisala sem ji, da ji smsam kasneje, bila sem zelo zaposlena. Nato me je Jan ruknil in vprašal, če imam vročino. Odgovorila sem mu z ja, nato pa mi je razlagal nekaj o telesni temperaturi.Piflarček (y) "Jan, js te mam tud zlo rada," sem mu rekla. Revež je zardel in bil tiho. Končno. Zvonilo je. Sereno sem pozdravila in oddrvela iz učilnice. Odšla sem na wc, se namazala z glosom in popravila eye liner, nato pa odhitela v garderobo. Obula sem si allstarke in se vsedla v kot. Čakala sem.. Čez nekaj časa....
next? c:
08. junij 2013
om gašper :

08. junij 2013

kak sem bla oblečena kaooooo c:
08. junij 2013
next!!!
08. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg