Forum
Hey sem julija stara sem 15 let in zelo rada pišem zgodbice zato bom eno napisala kar tukaj. No in vključila bom one direction in upam da vam bo všeč

"Pridi dol ljubica, presenečenje imam za tebe" je zaklical Vid. Včasih je bil kar tečen s presenečenji. No naj se vam predstavim sem Tiffany Snoow. Zelo rada poslušam glasbo in rada plešem. Moja učiteljica za glasbo mi je zmeraj govorila da čudovito pojem in bi mogla iti na kakšno tekmovanj ampak jas sem zelo nasprotovala temu. Imam fanta Vida ki ga preprosto obožujem.
jas:

Vid:

"Sem že tukaj, kakšno presenečenje imaš tokrat za mene?" Sem ga vprašala "No jezna boš" mi je zašepetal nato pa povedal "No veš ena skupina išče novo članico koliko jih je in so punce ali fanti IN kdo so bodo povedali v oddaji, in no pojejo" bila sem vsa iz sebe "Vid zakaj si to naredil ubila te bom!" je bilo vse kaj sem lahko rekla ker sem bila tako jezna "Super pridi v petek v oddajo no saj veš katero. Adijo" poljubila sva se v slovo. Naslednje jutro sem se zelo uredila. Odšla sem do stavbe kjer se bo odvijala oddaja in tam sem videla Vida. Ko sem stopila v stavbo sem slišala da je voditelj napovedal naš prihod. Na sredini je bila dolga zavesa in nič se ni videlo skozi njo. Voditelj je začel govoriti "No povedal vam bom kako bo to potekalo najprej pa vam bom povedal če so za zavesami fantje ali punce morda oboji ter koliko jih je. No začnimo" luči so se na pol ugasnile "No punce za zavesami je... pet oseb in to so vsi... fantje!!! No vsak fant od njih vam bo postavil vprašanje in glas bo imel tako spremenjen da ne boste mogle prepoznati glasov, to velja tudi za vas fantje. In ne boste videli drug drugega vsaka punca bo nekaj povedala o sebi in nekaj zapela nato pa še odgovarjala na vprašanje" To se je vleklo zelo dolgo in fantje so mogli povedati svojo odločitev. "Z fanti smo se vsi strinjali in se odločili da bomo izbrali dekle ki nosi številko... 10."
OMG ta številka je bila moja. Vida sem lahko videla kako se je nasmejal in ploskal. "No čas je da se spoznate. Fantje boste prišli dol po levem stopnišču vaša izbranka pa po desnem!" Bila se zelo vznemirjena. Zelo, zelo me je zanimalo katera je bila ta skupina. Po stopnicah je prišel prvi član skupine imel je kraužlaste lase in čudovit velik obraz. Takoj sem ga prepoznala. Z rokami sem si prekrila obraz in in stopila za dve stopnici nazaj gor začela sem se jokati od sreče ostale punce ki pa so izpadle pa so jokale od nesreče. Ko sem se zbrala sem malce bol tiho rekla "one direction!!!!!" ampak so me lahko vsi slišali. Vsi so bili zelo zadovoljeni s svojo izbiro. Dali so mi ljubčka na lička in jas sem jim ljubčke vrnila. Pogledala sem Vida in bil je zelo ljubosumen. Voditelj oddaje je rekel da se moramo usesti na kauč. Potem je začel spraševati "No začnimo s malo zasebnimi vprašanji. Fantje se je vaše razmerje kaj spremenilo?"
l-louis h-harry z-zayn l-liam n-niall v-voditelj j-jas
l- marie sem pustil
h-še vedno sem samski
z-samski
n-samski
l-imam punco
v-kaj pa ti Tiffany?
j-emmmmmmmmm... no imam fanta v louisevih in harryevih očeh se je videlo razočaranje.
v-no pa gremo k bolj zasebnim vprašanjem. In začnimo pri Tiffany. Si devica
nasmešek mi je takoj izginil iz obraza
j-ammmm... Na nek način ne. No ko sem bila stara 14 let sem šla na prijateljičin rojstni dan. Bilo je sredi noči in ulica je bila prazna in tiha in kr na enkrat sem slišala dva glasa iz zvoka se je dalo ugotovit da sta bila fanta pijana. Prišla sta do mene in mi začela nekaj govoriti. Oba dva sta imel frizuro kot liam ampak obrazov se nisem nikoli spomnila. Saj veste kaj je bilo potem...
v-zelo žalostna zgodba. No gremo k bolj veselim stvarem. No zdaj bo vsak od vas ocenil Tiffany od 1-10.
l-9 in pol
n-10
z-9
l-10
h-11
v-harry zelo smešno ampak rekli smo od ena do deset. No saj je vseeno zdaj vidimo da vam je zelo všeč. Kaj pa ti Tiffany
j-harry 10, louis 10, niall 9 in pol, zayn 9 in pol in še liam emmmmm... 9.
tako se še je nadaljevalo dobri dve uri. In ko smo šli dol iz odra me je louis nekaj vprašal
l-louis j-jas
l-mogoče bi lahko prišla danes k nam na tako malo zabavo samo nas šest da proslavimo.
Bila sem tako v šoku in še v istem trenutku sem si zamišljala kako popolno bitje je louis nisem ga mogla zavrniti
j-seveda. Se vidimo ob...?
l-ob 9-h
27. februar 2012
tam sem napisala da je mel čudovit velik obraz moglo pa bi pisat da je imel čudovit velik nasmeh
27. februar 2012
Ko sem prišla domov sem najprej zagledala Vida ki je bil zelo jezen ker sem bila z njimi in če bi mu povedala da grem ob 9-h k njim bi šel na policijo in brez razloga zahteval prepoved pebliževanja tako da mu nisem smela povedati. Zlagala sem se mu in mu rekla da grem k mami. "Adijo lepo se imej" Odpravila sem se in se mu nasmehnila bila sem zelo dobre volje ker sem šla k njim ampak skrbelo me je kaj bi rekel Vid če bi izvedel kam grem. Bilo me je malce strah ampak strah je takoj minil ko sem prišla k njim in so me objeli.
29. februar 2012
harry je predlagal da se gremo flašo resnice ampak je liam dal glasbo na glas in smo rekli da se gremo flašo resnice pozneje. Fantje so me dobesedno napili. Saj so bili pijani tudi oni ampak prvič v življenju sem bila pijana.
h-harry j-jas l-louis
h-se gremo zdaj flašo resnice
l-okey
Harry je zavrtel flašo in pokazala je na mene
h-kaj izbereš resnico ali izziv
j-izziv
h-emmmmm... poljubi... louisa
j-pravi francoski pojub?
h-ja kaki pa umetni Nizozemski?
j-večkrat bi mogla izbrati izziv
Louis je stopil do mene in me strastno poljubil. Njegove ustnice so bile najboljše ki sem jih kdaj poljubila. Naenkrat pa so se vrata odprla in v hišo so prišli paparazzi. Bila sem zelo jezna ker so naju slikali ko sva se poljubila. Zaloputnila sem z vrati in se zgrudila na tla ker sem bila tako pijana. Ko sem se zjutraj zbudila smo bili v zelo nerodnem položaju.
Liam je ležal tako da je imel glavo čisto pri mojih stopalih, jas sem imela 'zadnjico' na Niallovem trebuhu, harry je imel glavo na mojih 'prsih' louis je imel njegove noge na mojem trebuhu zayna pa ni bilo nikjer. Hotela sem se vstati ampak v takem položaju je bilo to nemogoče. "Hey Tiffany ti pomagam da se vstaneš ne da bi jih zbudila" sem slišala iz kuhinje bil je zeyn ki je delal zajterk lepo počasi in tiho je prišel da ne bi zbudil fantov "No v tem trenutku to najbolj potrebujem" nevem kako nama je uspelo ampak zbudila nisva niti enega fanta. "očitno rabiš mleko in krtačo" mi je rekel in se nasmejal. Potipala sem svoje lese in ugotovila do so zelo skuštrani "ja prosim". Ko sem se počesala sem prišla v kuhinjo in videla da so vsi pri mizi. "Poglej kdo je prišel iz kopalnice. Mislili smo da si padla v WC" je rekel louis in se nasmejal. Zayn se je nasmejal in rekel "fantje mogli bi videt v kakšnem položaju ste bili ko ste spali. Gotovo je bilo Harryu najbolj udobno." zayna sem pogledala on pa se je režal "zayn ne povedat" sem ga prosila "daj povej" so pa ga rotili vsi drugi "Tiffany ne dovoli" jim je rekel in se režal "daj no prosim" ga je harry rotil in ga pogledal tako lepo in proseče, če bi mene tako pogldal bi mu morala povedati. "No prav. Ležal si ji na prsih" vsi so začeli smejati razen louis "se mi je zdelo da ležim na nečim mehkem" zelo,zelo so se smejali jas pa sem zardela. Louis je spremenil temo ker mu je to šlo na živce. Pogovarjali smo se še dobre pol ure potem sem šla v kopalnico in sem bruhala seveda so vsi šli za mano "si vredu?" me je vprašal Louis in bil paničen kot da umiram harry pa je šel v sobo "ja včeraj sem dosti preveč spila". Šla sem ven iz kopalnice in po stopnicah in kr na enkrat se mi je zvrtelo in padla sem po stopnicah. Vsi so stekli k meni "Harry pripelji avto v bolnico gremo kr to pa ni od pijače" harry je takoj ubogal louisa jas pa sem omedlela. Ko sem se zbudila sem bila v bolnici poleg mene pa je bil Vid. "Zakaj sem tu? Kaj se je zgodilo?" takoj se je oglasil louis ki je bil z ostalimi na kavču "Ta baraba nam ne dovoli da bi bili tam ob tebi!!!" se je zadrl louis "Tiho bodi in bodi srečen da si lahko v isti sobi kot ona" je skozi zobe zasikal Vid ampak louis ni mogel biti tiho "kaj si pa misliš da si?" Vid je stopil do njega in louis se je vstal harry pa je šel med njuju in rekel naj se ne pretepata v bolnišnici. "Vid skupina smo in zelo dobri prijatelji nič drugega" takoj se je obrnil proti meni in mi namenil jezen pogled "samo prijatelji?" vzel je kuverto ki je bila na nočni omarici in iz nje vzel sliko na kateri sva se jas in louis poljubljala "Tiffany priseži na mene da ti poljub ni nič pomenil. Lahko narediš to ali ti poljub je kaj pomenil?" louis me je napeto gledal Vid pa mi je ponovno postavil vprašanje. "Odgovori mi" je zasikal "emmmm... Ta poljub... mi je pomenil nekaj." sem poraženo priznala. prišli so novinarji in začeli snemati, tudi tisto o poljubu so posnemali "Tiffany... če bi dobila v roke pištolo in bi pred tabo bila jas in louis in bo mogla enega vstreliti... katerega bi?" me je vprašal z solzami v očeh "Zakaj me to sprašuješ" "samo odgovori mi" zelo dolgo mu nisem odgovorila približno 5 minut "emmmmmm... verjetno bi ustrelila...tebe"
Solze so se mi kr vsipale po licih Vid pa je šel iz sobe. Nekaj za novinarje. Louis je stopil do mene in me strastno poljubil tega nisem pričakovala ampak sem mu poljub vrnila "Tiffany bi bila moja punca?" zasmejala sem se in rekla ja. Vsi so priši do naju in nama čestitali nato pa je v sobo prišla medicinska sestra in vse prosila da grejo iz sobe. "Tiffany si pred mesecem imela spolne odnose?" bila sem zelo začudena da me je to vprašala ampak sem ji odgovorila "Ja" sem ji odgovorila "Si se zaščitila?" me je vprašala "Ne" sem ji rekla in ona me je zaskrbljeno pogledala "Hočeš imeti otroka?" kakšno vprašanje ampak sem vseeno odgovorila "Že? Ne!!!!" "Tiffany noseča si ampak nevemo če bo otrok preživel" nisem mogla vrjeti hotela sem da se to sploh ne bi zgodilo. Čez 10 minut so vsi prišli nazaj. louis je videl da sem zamišljena in žalostna zato me je vprašal kaj je narobe "Louis...noseča sem. Ne vejo če bo otrok preživel in veš kaj... niti nočem otroka... no ne še" naredil je tak obraz da nisem vedela kaj čuti. V tistem trenutku je v sobo pritekel Vid. "Se lahko vsaj zdaj umakneš louis" louis se je umaknil in Vid je prišel bližje meni in me pobožal po trebuhu "Otrok ni preživel" izdihnila sem in dala sem mu vedeti da si ne želim otrok. "Vid ta otrok ni bil tvoj" zelo začudeno so me pogledali "Kaj!!!! Od koga pa!!!" se je zadrl "Od... Nialla" vsi so me zelo začudeno pogledali razen Niall "Ja, ja. In kako bi naj vedela to?" me je vprašal "Pred enim mesecem midva nisva... z niallom pa sva. Oprosti Vid nič mi ni pomenilo samo... nevem. In s louisom sva skupaj, no če še sploh hoče bit z mano kljub temu kaj je bilo s Niallom" louis me je pogledal stopil k meni in mi rekel da bi z mano bil pa če tudi bi že imela otroka samo da me ima ko je to povedal me je strastno poljubil in vid je pobesnel harry ga je prijel in poklical varnostnike ki so ga odpeljali ven ker dvomim da bi louis bil še živ če harry nebi prijel Vida. Kmalu sem lahko šla domov. Ko smo prišli v hišo je bilo vse kot tako ko smo odšli. Odhiteli smo k televiziji ker so bile novice. Kot šport in vizito so zdaj še naredili novico dneva. Seveda sem vedela katera novica bo danes novica dneva ampak hotela sem vedeti kako bodo to povedali
"Današnja novica dneva bo vrjetno novica leta. Lepa, zapeljiva Tiffany Snoow se je na zabavi s One Direction poljubljala s louisom in kolikor je nam znano je nato padla po stopnicah in šla v bolnišnico in vzrok bi naj bil nosečnost. Tiffany Snoow je zapustila Vida Villa in postala par s louisom ob enem pa bi naj bila noseča s Niallom. Ta ženska celo meni je zelo všeč potem je zagotovo nekaj posebnega. No torej to je za danes vse in po vsej vrjetnosti bo naslednja novica dneva o mlademu parčku louisu in tiffany saj ju novinarji ne bodo izpustili iz pred oči."
Louisu se je videlo da je postal ljubosumen ko sem rekla da je voditelj te oddaje zelo privlačen, povedala sem mu da je zdaj na svetu zame pomemben le on
voditelj:

04. marec 2012
next
05. april 2012
Next!
06. julij 2012
next
07. oktober 2012
u101440
u101440
next nova bralka
23. marec 2013