Forum
Ojlaaa! Napisala sem novo zgodbico Between love and hate, upam da jo boste brali in, da vam bo všeč kot mojo prva zgodbica Willow Road (če pa je še niste prebrali maste tuki link: https://www.igre123.com/forum/tema/willow-road-(ft-1d)/53065/). No, tle maste mojo drugo zgodbico! Enjoy!

"Ljubica, čas se je, da vstaneš! Danes boš obiskala svojo novo srednjo šolo! Nisi razburjena?" Me je mama vprašala, medtem, ko je bila naslonjena ob vratih. Jaz pa sem ulegla nazaj v posteljo in zastokala. "Ne, no mama, nisem razburjena. Ravnokar smo se preselili! Tukaj nimam popolno nobenega prijatelja! Sem rekla, ter vstala in se usedla na rob postelje. "Srce, prenehaj, no. Prepričana sem, da te bodo vsi vzljubili. Saj si lepa, očarljiva, pametna, smešna in prijazna." "Ja, ja mama. Bi lahko zdaj odšla? Stuširati se še moram in se še preobleči, saj moram pustiti lep prvi vtis." Mama se je le rahlo zasmejala, ter rekla: "No, prav. Ob 7:20 bodi v kuhinji, zajtrk te bo čakal na mizi." "Prav!" Zaprla je vrata in odšla. Odpravila sem se proti kopalnici in postavila moja oblačila na polico. Na zobno ščetko sem dala malo zobne paste, ter začela umivati zobe. Po nekaj minutah sem odprla vodo v tušu in z roko potipala, če je voda dovolj topla, ter stopila vanj. Čez 10 minut sem stopila ven, ter se zavila v brisačo. Vzela sem sušilnik za lase in si začela sušiti lase. Ko sem si posušila lase, sem vzela obleke, ki sem jih pustila na polici in jih oblekla.
a) Kako mislite, da bo potekal njej prvi šolski dan?
b) Vam je ta deu všeč?
c) Next?
27. maj 2013
u70873
u70873
nevem mogoče malo slab in dober hkrati
jaaaa
jaaaaa nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
28. maj 2013
u119629
u119629
a) Kako mislite, da bo potekal njej prvi šolski dan? ne preveč dobro?
b) Vam je ta deu všeč? jaaa
c) Next? itak *__*
31. maj 2013
a) slabo
b)jaaaaa
c)itaaaaak
31. maj 2013
neeeeeeeeeeeeext
09. julij 2013
Ju3 bo objauljeno!
10. julij 2013
u135507
u135507
a) Kako mislite, da bo potekal njej prvi šolski dan? nimam pojma ..
b) Vam je ta deu všeč? jaaaa
c) Next?
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. julij 2013
u136975
u136975
Neeext+nova bralka
09. avgust 2013
u153281
u153281
nneeeekššt!!
17. november 2013