Forum
Heya, Urša je dubla udejo cprou ma že drugih idej za stare zgodbice tok da se ne more učit O.o anyways, zaželela sem si teenfiction, seveda je tut fanfiction, in ker sm to jst, bo useen čist mal poseben (: upam da boste z mano, in prosim prosim ne me zapustit❤
Ok ok dost govorjenja, gremo k pisanju(:
Happy reading
Xx, Princess

Dragi Louis.
Kjerkoli že si, upam, da si srečen.
Tole je zate.
Najine spomine moram zapečatiti na papir, nikoli jih ne smem pozabiti.
Ljubim te.

•Annie•

Part1
"Umetniška gimnazija London." Zavila sem z očmi in sledila Jade v notranjost.
"Je to res potrebno?" Sem naveličano uprašala, ona pa me je grdo pogledala in močno stisnila mojo dlan, katere se je neizprosno oklepala.
"Iz prejšne šole so te vrgli, se spomniš?" Me je opomnila in pospešila korak, ko je videla da naju nekaj ljudi gleda.
"In ti si to obrnila sebi v prid" sem ji očitala in tokrat je ona zavila z očmi.
"Tudi ti si to želiš, samo ne zavedaš se še." Je mirno rekla in me potegnila v prazen hodnik.
"Ne, to delam samo zato, ker ti potrebuješ Duet." Sem rekla in jo ustavila, ker sem zagledala napis 'pisarna" na vratih.
"To je to. Najina prihodnost!" Je zasnjano stala pred vrati in buljila v napis.
"Ne dramatiziraj." Pritisnila sem na kljuko in odrinila vrata. Pred nama se je prikazala razmetana pisarna in z dvignjeno obrvjo sem očarano Jade potegnila v notranjost.
"Fox. Novi sva." Sem rekla brez pozdrava. Ženska je prestavila visok kup papirja, da naju je lahko videla. Preučila naju je izpod črnih očal, potem pa pokimala.
"Annie Joy in Jade Mia Fox, 3.B to sta vidve."
"Duhh?" Iz roke sem ji izpulila mapo, Jade pa me je prikrito udarila po hrbtu, potem pa se priliznjeno nasmehnila ženski.
"Hvala." Je še rekla, preden sva izstopili.
"Nespoštljiva si." Mi je očitala.
"Vem." Iskala sem učilnico 36, verjetno je na dugi strani šole.
"To je učilnica 15, Annie." Mi je povedala.
"Vem, Jade." Sem razdraženo rekla.
"Mogoče bi lahko koga uprašali." Je odgovorila in gledala po hodniku.
"Hey! Mi prosim poveš kje je učilnica 36?" Je napadla fanta. Pokazal je učilnico na koncu hodnika, potem pa začel z pogovorom z Jade. Zavila sem z očmi in pustila spogledljivo sestro za seboj, ko sem se odpravila po hodniku navzdol." Stopila sem v učilnico. Obstala sem med vrati in se ogledovala učence. Vsi so se med seboj pogovarjali, sedeli na mizah, stolih in tleh v majhnih skupinicah. Popularni, bogati, športniki, piflarji. Sem jih naštevala v mislih. Na sredini učilnice pa je sam sedel blondinec. Gledal je v zvezek pod svojimi rokami in ignoriral trušč okoli njega. Samotar! Nasmehnila sem se in stopila do njegove mize.
"Živjo!" Sem veselo pozdravila.
"Pojdi stran, nisem pri volji." Je rekel, brez da bi me sploh pogledal. V njegovem glasu nisem zaznala jeze, le žalost, zato sem sedla na stol poleg njega in potrpežljivo čakala. Po nekaj minutah je le obrnil glavo proti meni in prelepe modre oči so se zazrla v moje.
"Kdo si?" Je šokirano uprašal in se zravnal.
"Annie Joy. Pa ti?" Pod nos sem mu pomolila dlan in nekaj časa je strmel v moje modre nohte, preden jo je sprejel.
"Niall." Je preprosto rekel in mojo dlan rahlo stresel.
"Niall." Sem zamišljeno ponovila. Zazvonilo je in spet sem pogledala po razredu. Jade je v razred vstopila v družbi fanta, katerega je prej ogovorila. Zavila sem z očmi, ker sem sestri zavidala osvajalske sposobnosti, čeprav tega nikoli ne bom na glas priznala. Pomahala mi je, potem pa sta z fantom sedla za desno, vrsto oddaljeno mizo.
"Zakaj si tu?" Je Niall zašepetal, da nebi preglasil bedne razlage.
"Zgledal si osamljen, pa ti bom delala družbo!" Sem skomignila z rameni. Pogled je spet usmeril v mizo.
"Ugled si boš pokvarila" je zamomljal.
"Kakšen ugled? Nova sem." Sem rekla v nevednosti. Zmajal je z glavo in ostal tiho do konca ure. Ko je spet zvonilo, sem ustala in si torbo naveličano vrgla čez ramo.
"Greva potem na kavo?" Sem uprašala, Niall pa je z izbuljenimi očmi strmel vame.
"Oh prosim no!" Sem rekla, potem pa se zasmejala, ga prijela za zapestje in ga zvlekla iz učilnice.
"Ne bodi tako prestrašen!" Prijateljsko sem ga boksnila v ramo, potem pa mu pomahala. Obrnila sem se proti Jade in fantu.
"Joy, to je Julian, Julian, Joy." Mi je predstavila mišičastega fanta. Po rokah je imel tatuje, siva majica z nizkim ovratnikom je kazala napis na njegovem prsnem košu. V ustnici je imel črn pirsing, na glavi pa rdečo kapo, izpod katere je gledal pramen rjavih las.
"Annie." Sem popravila sestro, ko sem mu segla v roko.
"Isti sta!" Se je zasmejal.
"Dvojčici sva." Je ponosno povedla Jade in me potegnila k sebi. Skuštrala sem jo in si prislužila klofuto in morilski pogled.
"Luštno" sem slišala Juliana, vendar sem ga ignorirala in še naprej opazovala Jade, ki si je vsa rdeča v obraz popravljala dolge, svetle lase.
"Šibam, se vidimo." Naju je obvestil potem pa stekel stran.
"Hvala, Ann!" Me je napadla, potem pa dramatično odcapljlala v razdred.
"Drama queen" sem zavila z očmi, potem pa ji sledila. Tokrat Nialla in Juliana ni bilo v razdreu, zato sem sedla zraven Jade, ki se je kujala. Minilo jo bo.
"Ljubiš me" sem ji zašepetala v uho, ona pa me je počila. Zasmejala sem se in se zagledala v majhno, okroglo žensko, ki je brezupno krotila glasne učence.

.
What do you think?
(Btw, tisti na sliki je Julian)
19. november 2013
Neeeeeexxttt
19. november 2013
nexttt ful hudo pišeš!!!!!
19. november 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. november 2013
u149227
u149227
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
omg hudo dobro pišeš
19. november 2013
awesome, je
ful dobr začetek, ...
next!!
19. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
noro dobr pišeš!!!!!!!!!!!!111
19. november 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. november 2013
Neeeeeeeeext! <3 *o*
19. november 2013
Neeeeeeeext <3333
19. november 2013
neext faak šit kera popolnost
19. november 2013
next
19. november 2013
u153281
u153281
Neeeeeekkkšššt!! + popouen začetek!! <33
19. november 2013
OMG URŠA TO JE TOP! O FAK! PIŠI TI ČIMPREJ NAPREJ!
JST LJUBIM TVOJO ZGODBO!
NEEEEEEEEEEEEEEXT!
19. november 2013
NEXT.
19. november 2013
neeext this is perfect!! <3
19. november 2013
neeeeeeeeext
19. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
19. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
19. november 2013
next
19. november 2013
u154723
u154723
iii.. to me spominja na en ff z wattpadaaa.. perfekten začeeteeekkk.
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxtt!!
19. november 2013
u152472
u152472
super je *o*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
19. november 2013
Next
19. november 2013
u155534
u155534
Urša kak čim prej napiši nadaljevanje te popolne zgodbice...
neeeeeeeeeeeeeeeeext <33 :-)))
19. november 2013
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeeekštt:33
19. november 2013
Neeeext
19. november 2013
neeeeeeeext
19. november 2013
u130737
u130737