Forum
Sem Miley. Pravkar sem končala osnovno šolo in danes je bil prvi dan na moji novi srednji šoli. Pogrešala sem vse moje frende. Takrat bi najraje ostala na osnovni šoli. Zjutraj sem se uredila in čisto nervozna šla do avta. Mama me je peljala do šole in mi zaželela vso srečo. Upala sem da bom spoznala nove frendice. Ko sem prišla skozi glavna vrata šole sem šla do ravnateljice in mi je pokazala učilnico. Vstopila sem v razred. Vsi so pogledali vame. Sedla sem zraven neke punce, zdela se mi je cool. Ime ji je bilo Emily.....
07. februar 2011
u36338
u36338
next..
07. februar 2011
ok
08. februar 2011
Pogledala me je in predstavila sem se ji.
M: Hej, jaz sem Miley.
E: Jaz pa Emily.
Potem sem se še ozrla po razredu. Tam sem zagledala nekaj hot tipov. Najlepši mi je bil Alex. Ampak on se ni zmenil zame. Ko je zazvonilo sta skozi vrata prišli še dve punci. Obe sta imeli temne dolge lase in približno enak stil oblačenja. Zdeli sta se mi cool. Sedli sta eno klop pred nama z Emily. Že na daleč se je videlo da sta bff. Potem je v razred prišla razredničarka in nam predstavila cel šolski program. Zdelo se mi je zanimivo. Tako je bilo 4 ure potem pa je bil glavni odmor. Šla sem se sprehodit po šoli in sem srečala Emily.
M: O Emily.
E: O Miley. Kam pa ti greš?
M: Mal se sprehajam. Pa ti?
E: Tut. A grema skupaj?
M: Ok.
Skupaj sma se sprehajali po šoli in se pogovarjali o raznih stvareh. Sedli na klop na hodniku in se še pogovarjali. Emily je bila zakon. Nenadoma sta prišli Demi in Selena, tisti dve bff....
08. februar 2011
Js (Miley)

08. februar 2011
Emily:

08. februar 2011
Demi & Selena:

08. februar 2011
Najbol važna punca v razredu (Katie):

08. februar 2011
u37115
u37115
MileeeY NeXtt. < 3333