Forum
u14607
u14607
Tole zgodbico bom pisala za ♥The'Cody'GirL♥,BeŁŁaa CeeCee ( zbrisala se je zdaj ),EmmaGilbert.Ker jih imam enostavno najraje.!

začetek :

'' nevem,saj ni nič zanimivega tukaj. a si že slišala za eno starn z igrami.? govorijo,da je kul. '' je rekla moja najboljša prijateljica po telefonu.Zazdelo se mi je zanimivo :
'' mm,kakšna stran.? ''
'' igre123. a,se prijavive.?! '' me je vprašala.
Za sekundo sem izgubila sapo,a jo na hitro pogoltnila.
'' ti še sporočim..'' sem ji rekla v slušalko in prekinila.Telefon sem dala na mesto in se spravila na mojo posteljo.Iz kota moje pisalne mize sem vzela svoj računalnik,da bi si ogledala stran o kateri je govorila Bella.
POiskala sem jo po Googlu in kliknila.Za hip sem zaprla oči,da bi se presenetila.IN na prvi poglet,se mi je stran zdela zanimiva.Pazanimala sem za prijavo.Na kratko sem preletela pravila foruma.Preden pa sem se želela izpisati,sem videla,da imam ...

Kako se vam zdi začetek.?! naj,nextam.?

Slika.? hvala,vam.

naj pišem naprej.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. avgust 2011
u14607
u14607
SLIKE. :

Mischa Gomez ( jaz ) :

Bella Horenn ( n. prijateljica ) :

Allison Simpson :

Mia Thorne :

Miley Gilbert :

17. avgust 2011
u57839
u57839
Nextj Pikc.. HwaLa
17. avgust 2011
u57789
u57789
NeeeXxT!!
17. avgust 2011
u57839
u57839
Pa Še Od Emći:
Next!
17. avgust 2011
u14607
u14607
nextam. ♥
................................................................................................................

sporočilo.Bilo je od Belle.A preden sem ga zmogla odpreti,je že pred vrati stala mama.Zraven sta še prišla očka in starejša sestra Maja.
'' spat.! '' so rekli.Ampak vedno ko še nekaj hočem prej narediti,mi ne uspe.Zato sem sporočilo pustila,da ga pogledam jutri.
.. naslednje jutro .....
'' drrrr ''. grr,bila je budilka.Morala sem vsati.Pogledala sem na kot moje pisalne mize,a nekaj je tam manjkalo.Moj računalnik.! Hitro sem se obleka in umila,vzela čevlje in odletela iz moje sobe.Preko hodnik pa ima sobo moja sestra.Začela sem ji na ves glas trkat.Medtem ko sem jo čakala,da mi odpre ,sem se brž hotela obuti.Saj pravim,'hotela'.Držala sem se za kljuko,ona pa odpirala. ' Boom ' in že sem bila natleh. Ampak,ker nisem hotela,da me vidi sem se hitro pobrala,ter popravila.
'' vrni mi računalnik,nimam časa za tvoje igre.'' sem ji rekla.
Neje voljno je mrmljala,zato sem samo stopila v njeno sobo in ga pograbila.
'' v šolo. zamujata.! '' je kričal očka.
Pustila sem računalnik na mojem tepihu in odšla dol.
........ pri šoli ..........
Stopila sem iz maminega avtoja in zagledala Bello. Takoj sem stopila k njej..

nextam.?!
17. avgust 2011
u14607
u14607
oče Felilx in sestra Maja :

mama Jana :

17. avgust 2011
u38947
u38947
NEEXT! LEPA SESTRA!!
17. avgust 2011
u14607
u14607
haha,hvala in bom.
17. avgust 2011
next
17. avgust 2011
u57082
u57082
Next.
17. avgust 2011
u56163
u56163
nextaj :*
17. avgust 2011
u14607
u14607
nextam. ♥
.................................................................................................................

Takoj sem stopila k njej...Ampak ni me opazila.Zato sem se ji priplazila zraven,da bi jo nekaj vprašla :
'' oprosti,hotela sem pogledat sporočilo,ampak niso mi pustili.saj veš,lahko mi tudi zdaj poveš ti tukaj.! ''
'' selimo se. '' je izrekla in pred mojimi očmi odbežala na stranišče.Nisem je hotela pustiti tam same,saj je meni tudi bilo žal.Stekla sem za njo,ampak na dvorišču šole so vsi gledali samo mene.Njihove oči sem si odmislila,saj mi je Bella pomembnejša od kakršnih koli '' popurlanih ljudi '' na naši šoli.Ni bilo razloga zakaj nebi stekla k njej.Saj si morave stati ob strani.
'' ahh,tukaj si.! '' sem zakričala,ko sem jo videla teči po hodniku.Zagrabila sem jo za roko in ji pogledala v oči.Naenkrat pa je začela jokati.Izmuznila se mi je iz roke in stekla naprej do stranišča.
Zavila sem z očmi in šla za njo.Preden sem pritekla pa se je zaklenila.Obsatala sem ob vratih in ji rekla :
'' pogrešala te bom.'' in sem odšla.Pustila sem jo na samem,saj sem vedela,da nebi izpustila nikakršne ure več.Ampak že smo bili vsi v razredu,nje pa ni bilo videti ,da bi sedela zraven mene.Začelo me je malce skrbeti.Zato sem takoj v malici šla na stranišče.
'' ne moreš biti zavedno tukaj.! '' sem ji rekla preko vrat.Ampak pozno sem ugotovila,da tu ni bila noter ona.
'' oprosti,ni bilo nekako tebi namenjeno.'' sem se opravičevala.
Stopila sem do drugih vrat in ji rekla,kaj si mislim. Naenkrat je prišla ven in vse skupaj še pri ostalih urah sedele,vendar z manjšim nasmehom..

NEXTAM.?!
18. avgust 2011
u19911
u19911
Next ------------->
18. avgust 2011
u57082
u57082
Next.
18. avgust 2011
u57796
u57796
next. am :3
18. avgust 2011
u57082
u57082
Next.nooo,
18. avgust 2011
u14607
u14607
počakam še nekaj nextov pa potem res. *_*
18. avgust 2011
NexT. =)
18. avgust 2011
u28341
u28341
next
18. avgust 2011
next
18. avgust 2011
u54291
u54291
neeext
18. avgust 2011
next!
18. avgust 2011
u38947
u38947
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
18. avgust 2011
u57839
u57839
Nekštj PikL.
18. avgust 2011
u57789
u57789
next
18. avgust 2011
u14607
u14607
nextam. ♥
................................................................................................................
Vedno ko me je pogledala sem se ji nasmejela,ampak tega danes ni bilo videti.
'' dring.drinnng. '' je kmalu zazvonilo.Vzela sem torbo in objela Bello.
'' saj se še vidive.? '' sem jo zaskrbljeno vprašala.
'' seveda se.! '' je rekla z solzami v očeh.
Nato sem odšla ven na šolsko igrišče,da bi počakala na mamo.
'' zdaj boš pa sama,a.? '' je me nekdo vprašal za mojim hrbtom.
'' kaj pa tebe to zanima.?! '' sem se obrnila nazaj,da bi pogledala.
Tam,za mano pa je stala Minja.Bila je najpopurlarnejša na šoli,pa tudi na igrah123.
'' piiip piip '' in končno sem raslišala pipkanje maminega avtomobila.Ignorirala sem Minjo in odkorakala stran.Začela sem odpirati vrata,ko pa sem se nagnila in videla svojo sestro.Zavila sem z očmi in vsedla.
'' nisi rekla,da gre z nama.! '' sem se zadrla nad mamo.Ampak ni bilo odgovora,samo molčala je nekaj sekund ,nato pa vprašala :
'' ne bo je več.? ''
'' koga več nebo.?! '' sem jo vprašala ,kot da nebi vedela nič.
'' Belle. Poklicala me je njena mama in mi rekla.Žal mi,ljubica.'' je rekla mama.
'' tudi meni je žal.'' sem rekla in se nagnila naprej k mami in sestri.Na kolenih sestre sem pa videla moj računalnik.Vzela sem ji ga,ter ga takoj odprla.Vpisala sem se,da bi pogledala sporočilo in kaj ima Bella zdaj napisano na profilu. Začela sem prebirati sporočilo,v katerem je pisalo :
' nekaj se je zgodilo,ti povem vse jutri,v šoli,zjutraj. bells '
Že sem vedela kaj mi je hotela povedat,saj mi tudi je.
Kliknila sem na profil ' Bella.Bestie.Mischa '.Ampak ni mi ga hotelo odpreti.Pisalo je,da uporabnik ne obsatja in da bodo poskušali odpravit napako.
'' zbrisala se je.'' sem si šepnila.zbrisala,zbrisala,zbrisala.Zame se je pravkar pordl svet v katerem živim..
_._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._.

next.?!
18. avgust 2011
u14607
u14607
slike ;

Minja Stewart ( tukaj ima čop ) :

18. avgust 2011
u57334
u57334
next
18. avgust 2011
next!!!