Forum
u188809
u188809
Hello!
To je moja 1. zgodbica...
in upam da vam bo všeč.
Pisala bom o meni in moji najboljši prijateljici!

S pravili nimam časa tak da.....

Adios!!
07. februar 2015
next
10. februar 2015
Next
11. februar 2015
u188809
u188809
Hello naj se ptedstavim. Sem Mery Mexi. Sovražim grozljivke in Levčka Raa Raa. In Zombie se mi gadijo.Jutri bo pust! Jej! In bom Dalmatinček. Ta kostum sem si izbrala zato ker mam dalmatince ful rada. Moja najboljša prijateljica pa bo policistka. Moja mala sestrica pa Miki miška. Moja najboljša prijateljica je stara 14. Včeraj me je prijateljica poklicala na fon. Rekla mi je da ma zame neki posebnega. Kaj je boste potem izvedeli v nadaljevanju.

Včeraj je bil dan kot nalašč zame. A tudi malo hecen.
Drinn drinn! Zazvoni telefon. (Kdo je zdaj eh!) In vidim da je Katja.
J/Jaz K/Katja
J/ Katja zakaj me kličeš tako zgodaj?
K/ Zgodaj? Saj je že ura 10.30!
J/ Kaj??? Jaz bi morala biti že ob 9.30 pri Anki!
K/ Pridem k tebi z sestro in grem s tabo k Anki.
J/ Okej v redu se grem obleči. Dijo!
K/ Dijo!
Oblekla sem se v hlače in Majico. Katjo sem čakala 15min. Potem smo oddrvele k Anki.
Namreč z Anko in Katjo sem morala narediti plakat za pust pred šolo. Jaz in Katja dve delali črke in ju pobarvali nato pa še napisali: Na ta veselostrašni dan maškare se strašijo in celo igrajo. Tu v deželi maškarade veliko junačkov čepi in to so: zombie,princeske,vile,vojaki in kar veliko se jih še najde. Nik (moj sošolec) je izbiral glasbo za pust. Izbral jih je 11. Potem smo počakali našo razredničarko Tino, da gremo lahko obesiti plakat v telovadnico ter pripravili in okrasili prostor. Bilo nas je 9. 4 punce in 5 fantov. Fantje so iz glasbene učilnice prinesli 5 velikih miz, ki so jih postavili v kot ker bo tam pel pevski zbor. In fantje so še prinesli klopice ter stole tam ker bomo sedeli. Punce smo okraševale in še malo vadile gimnastiko ker smo hitro končale. Potem nas je učiteljica pohvalila. Vsi smo končali le za samo 2.22h. Potem dve midve bestici odšli k meni domov. In sta se še Anka ter Nik pridružila. Jaz in Nik sva parček.
16. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg