Forum
ღ мяš. ∂яєαм ℓσνє +
ღ Ɓεαυтıғυʟ.*
ღ ஐƧυяρяıƨε.ツ +
ღ 4ɛʋɛr EMO✔ +
ღ lanchi
ღ σℓℓу мυяѕ ƒαη+
ღ asya.m+
ღ kot ukaže srce
ღ ●мяš.Tomlinson●
ღ вıg ¢υρ¢ακe
ღ ●cooĸιe●ɢιrlѕ●+
08. september 2013
pozabla sm napisat kot ukaže srce
je tut naredila
08. september 2013
u117761
u117761
AFRIKA:

09. september 2013
ღ мяš. ∂яєαм ℓσνє +
ღ Ɓεαυтıғυʟ.*+
ღ ஐƧυяρяıƨε.ツ +
ღ 4ɛʋɛr EMO✔ +
ღ σℓℓу мυяѕ ƒαη+
ღ asya.m+
ღ kot ukaže srce+
ღ вıg ¢υρ¢ακe
ღ ●cooĸιe●ɢιrlѕ●+
09. september 2013
вıg ¢υρ¢ακe
ti maš čas do 16.9.13
11. september 2013
4 izziv
ღta izziv bo drugačen kot drugi
ღ odhajate v kočo sredi gozda

1.
ღ napisat morte srhlivo zgodbo
ღ slikat se morte v gozdu
ღ v hiši (čim bolj različne sobe kuhinja,spalnica,kopalnica,dnevna soba in druge)
ღ upam da vam bo všeč
ღ pa lohk date slike sam ne velik pr zgodbici
ღ čas imate med 18.9 do nekak 27.9

13. september 2013
u106993
u106993
Počasi hodim proti proti podstrešni po stopnicah navzgor.
Nato odprem vrata podstrešne in stopim noter.
Tam na skrinji je bila majhna plišasta deklica.

Bila je videti tako srečna.
Na podstrenšni je bil tudi majhen oken. Nekaj časa sem gledala skozi ono, nato se odločila, da grem nazaj v kuhinjo.
Zopet sem pogledala punčko bila je tako žalostna, stopila sem proti njej in jo prijela, punčka je začela jokati krvave skolze. Nato pa sem jo obrnila na drugo stran tako da sem gledala hrbet. Na hrbtu je imela veliko luknjo v njej pa je bil majhen nož

........zelo čudno! Tisti dan mi je tudi umrla babica..........zelo čudno.................

ok?
13. september 2013
u122041
u122041
Bil je petek trinajsti. Bila sem sama doma. Zaslišala sem da nekaj ropota na podstrešju. Odločila sem se da grem pogledati ko sem hodila po stopnicah sem skozi okno videla belo postavo nato sem zamikala s glavo in je izginila. Na vrhu stopnicih je bila lutka in sem se ustrašila nato je zagrmelo in so se vrata zaprla. Videla sem črno postavo kako se mi priblužuje . In sem zakričala in odletela ampak vrata so bila zaklenjena in jas sem kričala . Črna postava se mi je približevala in mi zapičila nož v srce in sem se zbudila. Zbudila sem se v bolnici saj so mi rekli da sem padla iz balkona in sem videla da ima enako plišasto igračko ko je bila v sanjah.......

[img]https://data1.whicdn.com/images/20709851/image_large.php[/img]

13. september 2013
u144296
u144296
jst se odjavlam ker se mi ne da pisat zgodbe čaww
13. september 2013
oki
13. september 2013
u144296
u144296
http://www.igre123.com/forum/tema/p/61704/
sory k ulašujem
13. september 2013
u144296
u144296
http://www.igre123.com/forum/tema/.top-model./60977/
še tole sory
13. september 2013
hej..
jst sm use nrdila in pol k sm hotla poslat me je kr odjaul... tko da bom drugič nrdila ker se mi zdej neda več
13. september 2013
oki
14. september 2013
u118045
u118045
men se nedas pist
14. september 2013
sej sam napišeš najmanj 3 vrstice
swej lohk fejkate od tem ane
14. september 2013
u118045
u118045
ok
14. september 2013
u118045
u118045
sprehajala sm se po ozdu in zagldala deklico brez glave. hitro se šla domov a na vratih me je čakala prav ta deliklica in me ubila
14. september 2013
u137820
u137820
s prijateljico sma hodile po mestu in kar na enkrat je bila tema. nad nama je lebdelo nekaj čudnega. pogledala sem mojo prijateljico, ki je zdaj izgledala kot samara. na svojih rokah sem začutila nekaj mokrega pogledala sem jih in videla da cela krvavim. v nekaj minutah je spet sijalo sonce in vse je bilo po starem
14. september 2013
sam še slikita se v gozdu
pa slikate se v sobi
14. september 2013
kot ukaže srce
a lohk se slikaš v gozdu
pa slikate se v sobi
15. september 2013
ok še ostale
15. september 2013
ღ Ɓεαυтıғυʟ.*
ღ ஐƧυяρяıƨε.ツ +
ღ 4ɛʋɛr EMO✔
ღ σℓℓу мυяѕ ƒαη
ღ asya.m+
ღ kot ukaže srce+
ღ ●мяš.Tomlinson●
ღ вıg ¢υρ¢ακe
ღ ●cooĸιe●ɢιrlѕ●+
15. september 2013
u122041
u122041
se js sem naredla
15. september 2013
Sem Neja stara sem 15 let imam 4 najboljše prijatelje Klaro,Nika,Aljaža in Tima ves čas tičimo skupaj in se podpiramo.Bil je prvi dan počitnic in zelo normalen teden.Tedni so minevali dolgočasno ko pa mi kar naenkrat zazvoni telefon se na drugi strani oglasi moja teta ki mi pove da je umru njen mož.Saj ni čudno bil je zloben in mene in moje prijatelje sovražil.Teta je mene in moje prijatelje povabila na pogreb in seveda smo šli,ko pa smo šli proti grobu je Nik na drevesu zagledal sporočilo naslovljeno je bilo na nas. naslovljeno je bilo na nas pet vsi smo bili začudeni.Klara je odprla pismo in ko je prebrala je sporočilo spustila na tla in bila zelo prestrašena.Aljaž je pismo pobral in prebral kaj piše pisalo je:
opazujem vas
na začetku smo vsi mislili da je to šala ampak ko smo na drevesu videli kri smo se vsi zelo prestrašili.Pogreb je bil nenavaden ko so mojega strica(tetinega moža)pokopali se je zmračilo iz začelo deževati kar naenkrat so pa vsi izginili razen nas pet je ostali smo na pokopališču mimo nas pa so švigale črne sence Tim ki veliko bere knjige o duhovih je rekel da so to sence umrlih ljudi.Klara je začela cviliti jas pa sem se ji pridružila.Dolgo ni nihče nič rekel ko smo se kar naenkrat pojavili v naši (v moji hiši)dnevni sobi.Vsi smo bili veseli ampak ne za dolgo na steni je bila kri.

15. september 2013
ღ Ɓεαυтıғυʟ.*
ღ ஐƧυяρяıƨε.ツ +
ღ 4ɛʋɛr EMO✔
ღ σℓℓу мυяѕ ƒαη+
ღ asya.m+
ღ kot ukaže srce+
ღ ●мяš.Tomlinso
ღ ●cooĸιe●ɢιrlѕ●+
16. september 2013
u117761
u117761
Bil je čisto normalen dan. Z mojo prijateljico Saro sva se dogovorili, da bo prespala pri meni. Doma sva bili sami, saj sta bila starša dežurna v službah, moj brat pa je bil na počitnicah pri teti. Odločili sva se, da bova gledali grozljivko ''THE GRUDGE 3''. Na polovici filma sva bili že čisto iz sebe, za povrh pa je zmanjkalo elektrike. Začeli sva kričati. Televizor se je začel prižigati in ugašati, medve pa sva od strahu dobesedno jokali. Kar naenkrat je ekran postal bel. Na njem so se prikazale velike krvave črke ''GIVE ME YOUR SOUL.''

Zaslišali sva nekaj v zgornjem nadstropju. Zapodili sva se k vratom in jih poskušali odkleniti, toda ni in ni šlo. Imela sem občutek, kot da bi me nekdo prijel za vrat. Od strahu sem prijela Saro za roko in stekli sva v mojo sobo ter zaklenili vrata. Čez moje posterje je na veliko s krvjo pisalo ''GIVE ME YOUR SOUL.'' Zazvonil je telefon. S Saro sva prestrašeno pogledali. Vzela je telefon, ga preklopila na zvočnik ter se oglasila. Zaslišali sva strašljiv glas: ''GIVE ME YOUR SOUL.'' Od strahu je telefon vrgla v steno, da se je raztreščil na milijon koščkov. Kar naenkrat je za vrati začelo čudno ropotati, kot da bi nekdo hotel vlomiti v sobo. Začeli sva jokati, se objemati. Govorili sva si poslovilne besede. V moji sobi se je prikazala podoba deklice v beli oblekci, ki je bila popackana s krvjo.

Ta deklica je bila enaka tisti iz filma. Z vso močjo je zakričala in izginila. Zaslišali sva šepetajoč, zastrašujoč glas: ''GIVE ME YOUR SOUL.'' Besede so se strašljivo prepletale. Saro je začela tako hudo boleti glava, da je omedlela, mene pa je začelo tiščati v srcu, kar naenkrat me je preplavila tema.
Zbudili sva se v bolnišnici. Obe sva bili poviti v povoje in po celem telesu sem čutila grozne bolečine. Zdravniki so rekli, da sva obe polni globokih ran in da imava srečo, da sva živi. Čez nekaj dni sta prišli na obisk najini prijateljici, Katja in Simona. Rekli sta, da imata nekaj za naju. Obema sta v roko dali DVD. Na njem je pisali ''THE GRUDGE 4''. Čez naslovnico pa je na veliko pisalo ''GIVE ME YOUR SOUL''.S Saro sva začeli kričati, v kotu sobe pa sem spet videla tisto podobo. Filma si sploh več pogledati ne upam, še zmeraj pa v kotih prostorov včasih opazim tisto žensko. Ponoči o vidim, kako mi v obraz govori te besede: ''GIVE ME YOUR SOUL''. Nikoli več nočem videti te grozljivke.

****************************************************************************************************************

16. september 2013
Zgodbica:
Bla sm sama doma, zato sem prijateljico poklicala da spi pri meni.
Zunaj je bila trda tema, odločili sva se da greva klicat duhove.
Na spletu smo pogledale o tem.
V kopalnici sva prižgali sveče okoli ogledala in ugasnili luč.
Postavili sva se pred ogledalo in izgovorili potrebne besede.
Kar naenkrat so se sveče ugasnile, v ogledalu pa smo zagledale:

Žensko s krvavimi rokami.
Zapodila se je proti nama in kar naenkrat sva omedleli.
Zjutraj sva se zbudili na tleh v kopalnici v luži krvi. Ni bila najina.
Prijateljico sem vprašala kaj se je zgodilo. Ni se spomnila ničesar.
Šele ko sem popila kozarec vode sem se spomnila.
Od takrat naprej se ne dogaja ničesar čudnega. Čigava je bila kri, še ni znano.
---------------------------------------------

------------------------------------------------
Kuhna:

Spalnica:

kupalnica:

dneuna:

16. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg