Forum
zdodba se dogaja v majhnem temnem mestecu bliz new yorka.
osebeophie (glauna oseba), daisy(njena bff), kim (njena sestrca), kara (tut njena sestrca k sta dvojcice), ian (njen fant), alya (mama), keith (fotr), (ostali prjatli) anna, rocky, tom, liam, rick.

sophie je sedela uzuni na klopci in kadila. kr na enkrat.........
04. marec 2011
u7275
u7275
next
04. marec 2011
je misnla, da je za njo nekdo ali nekaj. pa je mal kasnej prsu ian.in mu je povedala kaj je blo.blo je zimsko vreme. nebo je bilo sivo...nočilo se je......
05. marec 2011
sophie je živela v temni oski ulci mal bl ven iz mesta. ko je tako hodila po temi je na tleh nasla letak na katerem je pisalo: išce se serijski morilec, ki ubija v poznih urah samo v našem mestu. sliši na ime/vzdevek FAST BLOOD. zazdelo se ji je, da za sabo vidi črno senco... gre mal naprej pa se zabije v daisy. pogovor:
d: daisy
s: sophie

s: o daisy kako sem vesela da te zdaj vidim
d: enako
s: a si vidla tisti letak tm na tleh
d: sophie spet imas te svoje privide tam ni nč
s: pa če ti recem da sm prej tut tm vidla eno senco
d: ah ni res ti rečem
s: no pol pa dijo kam sploh gres
d: grem v bar k se z enim dobim čau

no pa morem se to povedat, da si je sophie za j***** life že ko je bla stara 13 let takrat je začela kadit. zdej je stara 16. bla je tut ze striptizeta da si je sluzla dnar. njeni starsi in sestrce nc ne vejo. no vsi te prjatli k jih pozna so njeni ljubčki njen fant je pa samo ian. zdej to delajo skupi. kadijo mislm pa to. vcasih grejo v gozd ob jezeru kjer imajo hisko. no sophie si je rekla da ne bo sla direkt domov ampak da bo sla k tomu na mal..... no sej veste. spomnila se je da mora se na pokopalisce... zraven gozda.
09. marec 2011
bila je ze cista tema........
hocem 3 komentarje pa nextam...
09. marec 2011
pa dobr sej ni treba.
09. marec 2011
in sophie si je prižgala cigareto. bila je zelo živčna. okrog sebe je kr na enkrat slišala neko čudno šumenje...
09. marec 2011
u34629
u34629
Sophie

Daisy

sestrici

ian

družina
09. marec 2011
u34629
u34629

prjatli
http://www.filmski.net/sw4i/thumbnail/thumb?thumbId=36507&fileSize=44210&lastModified=1280214556000&contentType=image/jpeg
09. marec 2011
uaaauuuuuuuuuu
no zdej bom pa loh naprej pisala....
hvalaaaaaaaaa
09. marec 2011
kapa ostali no pa sej je useen
09. marec 2011
u34629
u34629
klopca

09. marec 2011
bližala se je najbolj zadnjemu delu pokopalisca. nekaj rdecega je kapnilo na njeno glavo. sophie je imela rada grozljivke ampak to je bilo pa ze prevec za njen um...

nextam jutr...
10. marec 2011
pa ne dej donss!!!!
10. marec 2011
a ti je usec???????
11. marec 2011
sej bom no!!!!!!!
11. marec 2011
za njo je stala oseba oblecena v crno ogrinjalo. dala je dol kapuco in pod njo je stal najlepši fant na svetu.njun pogovor:
f- fant
s- to pa ze veste

s- kdo si? kaj hoces?
f- sem nicholas in ti ne bom nic naredil nikoli ti nebi
s- a bi sel jutri z mano na zmenek?
f- ce se mi hoces pridruziti moras umreti
(fant je bil veliko starejsi od nje bil je kakih 24 mogoče 22)
s- zakaj??
f- ker sem mrtev
s- in kako je to???????
(sophie se ga ni bala saj ni bil videti hudoben duh)
f- poglej letnico mojega rojstva kaj opaziš???????
s- rojen si istega leta kot moja mama..
f- keith ni tvoj oče in ti moras cim prej umreti.
s- kako to mislis zakaj???????
f- lahko bi bila moja hčerka. s tvojo mamo sva bila zaljubljena.. ti si moja hcerka. in tvoja mama te je vzela stran od mene ko si bila se v trebuhu. takole je bilo: bila je mlada a je vseeno zanosila in mi to povedala sele ko si se skoraj ze rodila in mislila je da sem neodgovoren in te vzela stran od mene. rekla je da te nikoli ne bom smel videti. zaljubila se je v pametnjakovica in bogatega keitha ker je bil malo starejsi in pameten in je imel veliko denarja. in mu rekla da je otrok njegov. pa čeprav si moja punčka. zato te zdaj rotim. pridruži se mi. zato nemorem z obličja zemlje ker imam tukaj se neporavnan dolg..
nato je bilo.......
13. marec 2011
next????????????? kr neki ane???????
01. april 2011
nej kdo to bere
08. april 2011
u51368
u51368
next sej je dobraa
21. junij 2011
jajajaja!
22. junij 2011