Žινιנσ!
Odločila sem se narediti eno tako temo, kjer delaš profile. Če mi kdo želi pomagati ---> zs. To bi mi bilo v veliko pomoč, saj ne vem če bo lahko v zelo kratkem času naredila veliko profilov. Poskusila bom narediti čim bolj podoben profil kot si ga vi sami predstvljate. Zato PODROBNO izpolnite obrazec in napišite, če želite še profilke ali kaj drugega. Iščem jih po internetu ali sodelujem z drugimi temami na igrah123 . Hehe, zdaj pa na obrazec!

OBRAZEC za profil:
Napiši osnovne podatke, ki jih želiš na profilu (recimo ime, starost...):
Ali želiš profil z Mєѕѕℓєттєяѕ?
Posebna tema profila (recimo kakšen film, glasbena skupina...):
Želiš kakšen quote na profil? O čem naj govori? Ali naj ima sliko ali enobarvno ozadje?
Želiš slike na profil? In kakšne slike?
Posebne želje (napiši vse kar si še želiš...VSE!):
Slediš kakšnemu 'društvu' na igrah123 (#otožnižurerji, #noriludeki...):

Torej ja! Od tega trenutka naprej SPREJEMAM NAROČILA ^^
Hehe...
by HarryPotterFan <3
01. avgust 2017
Sedaj mi pomaga LoveAnimals!
01. avgust 2017
In Tiger cool <3
03. avgust 2017
OBRAZEC za profil:
Napiši osnovne podatke, ki jih želiš na profilu (recimo ime, starost...): Ime: sara, Starost: 11, da sem nekoč živela v ameriki
Ali želiš profil z Mєѕѕℓєттєяѕ? Da
Posebna tema profila (recimo kakšen film, glasbena skupina...): Mešanica med sumer in tumblr profilom pa če se da je lahk še nekaj o živalih
Želiš kakšen quote na profil? O čem naj govori? Ali naj ima sliko ali enobarvno ozadje? Ni treba
Želiš slike na profil? In kakšne slike? Da, naj bo kakšna slika plaže, psaali kaj podobnega
Posebne želje (napiši vse kar si še želiš...VSE!): Profil naj bo čim bolj dolg, brez videov in naj bo na goncu znak za orginal profile
Slediš kakšnemu 'društvu' na igrah123 (#otožnižurerji, #noriludeki...): Da,#otožnižurerji in naj bo še #uglajeni.so.propadli.
03. avgust 2017
Dobiš!
03. avgust 2017

♕HєƖƖσυ!!
♕Mу ηαмє ιѕ Sαяα - ƬнєƬυмвƖяQυєєη

♕11 уєαяѕ ση тнє ωσяƖɗ
♕Ɲєкσč ѕєм žινєƖα ν Aмєяιкι

✿♯ƑσяƐνєяSυммєя αηɗ вє α ριηєαρρƖє!

☺ƬυмвƖя ιѕ тнє вєѕт!!!☺ Ƙαя ηα ρƖαησ z fσтσgяαfѕкιмι тєкмσναηנι!

♥Sєм žє яєкƖα, ɗα ιмαм fυυυυυƖ яαɗα žιναƖι? Ɲσ čє ηє тι ρσνєм zɗαנ!♥
03. avgust 2017
- кƖιк

RєƖαααααααx... ιт'ѕ ѕυммєя!

Ƭυкαנ ѕє кσηčα мσנ ρяσfιƖ... σנєנ, кσƖιкσ נє žє υяα! Mσяαм ηα ρƖαžσ!!! Ɓує!

#otožnižurerji
#uglajeni.so.propadli

█║▌│║▌║█│║▌
ORIGINAL PROFILE ®
maded.by.best.profils.and.co
03. avgust 2017
ni mi šlo poslat vse skupaj, ker je pisalo da je preveč slik upam, da ti je všeč!
03. avgust 2017
waw ful lep profil sam do compa pridem pa si ga spremenim
03. avgust 2017
sem si že spremenla profil meni tud ni šlo dat vseh slik kar je res škoda
03. avgust 2017
očitno jih je res preveč!
03. avgust 2017
ta tema je zelo podobna kot najina, samo, da sva se midve prvo zmislile... pa tisto z original profils je tud zlo podobno!!!
10. avgust 2017
Samo za informacijo: take teme so potekale že v 'preteklosti' iger123 in ne verjamem, da sta si vidvi prvi izmislile. Če ne rabite profila, profilke ali česa drugega ne rabita ka za tu početi
10. avgust 2017
lahko bi vsaj malo spremenila, ne pa da je tema zelo podobna kot najina!!
10. avgust 2017
ne vem kako bi naj spremenila sicer pa ne vidim razloga zakaj bi, jaz imam takšno temo kot jo želim imeti. če imaš kakšen problem mi lahko pošlješ po zs in ne kar tu, ok???
10. avgust 2017
ma ne da se nama več ukvarjat s tabo... čao!
10. avgust 2017
Ni ti treba smetit na temah! In jaz ti nisem nič kriva, če ti kaj ni všeč na tej temi! Pojdi drugam! Takih ljudi ne upoštevam na mojih temah!

P.S.: "čao!" se napiše CIAO!
10. avgust 2017
SVA DVE!!! PROSIM, DA TO UPOŠTEVAŠ! IN TI NAMA NE BOŠ GOVORILA, KAKO NAJ PIŠEVA!!!! MISLEM, A ZDEJ SE BOŠ ŠE PAMETNA DELALA?????
10. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg