Forum
Haj.To bo moja prva zgodbica,ki bo govorila o naših srčkov One Direction.Vem,da je že teh zgodb fuul dost ampak rada bi napisala še svojo.Upam,da vam bo zgodbica ušeč in jo boste brali.
-----------------------------------Alison Styles----------------------------------------------
Bil je prvi dan počitni,zato smo se z mamo,očetom in sestrico Ario dogovorili,da grem v Los Angeles na počitnice.Šla sem v sobo in iz omare vzela kovček.Vanj sem dala obleke in le kar je bilo nujno.Poklicala sem prijateljico Jenny,če bi šla z mano v Los Angeles.''Seveda''je privolila in počakala sem jo zunaj pred vrati.Ko je končno prispela sem se poslovila od družine in odšli sva do letališča. Vkrcali sva se na letalo in se peljali približno 6-7 ur.Na letalu zagledam temnolasca,ki je kar žarel od lepote.Jenny sem rekla''takoj se vrnem''.Odšla sem k temu fantu in se vsedla zraven njega.Haj,sem ga pozdravila.Hej,lepotica mi je odvrnil.Kako ti je ime?!Sem ga lepo vprašala.Zayn Malik,pa ti?Alison Styles.In kam se pelješ?Me je zelo zanimalo.V Los Angeles,čeprav sem iz Londona ampak z mojimi prijatelji živimo teh počitnic tu,verjetno ti tudi greš sem kajne?!Jaa,z mojo prijateljico Jenny.Kje pa je ona?Odvrnila sem pridi,ti jo predstavim.Odšla sva do nje.Dregnila sem jo in ji ga predstavila.Oba sta se dobro razumela.Kmalu je bil čas za vkrcanje ven.Pozdravili smo se in odšel je v svojo pot.Midve pa sve iskali hišo,ki mi je napisala mama na kos papirja.Kmalu sve jo našli.Kar žarili sve,ko sve jo zagledali.Bila je zelo velika kot kraljeva palača.Vstopili sve in se namestili v sobo.Imeli sve jo skupaj, posteljo je pa imele seveda vsako svojo.Imeli sve dve kopalnici,pet sob,eno dnevno sobo,dve kuhinji,balkon in še teraso.Poleg terase je pa stal velik bazen kar nisve mogli verjeti.Odšle sve v sobo in šle na raunalnik.Driin,driin je nekdo potrkal na vrata.Šla sem odpret.Bil je poštar.Želite?!«prinesel sem vam darilo«.Meni?Zakaj pa?Ni od mene en fant mi je dal naj vam ga izročim.Aha,v redu.Nasvidenje je odvrnil poštar.Hitro sem utrgala vrečko od paketa in odprla.Bile so rdeče vrtnice,polek pa majhen listi.Pisalo je:najlepša punca kar sem jih videl,super te je bilo spoznati,podpis Zayn Malik.Na licu sem dobila rdečo barvo,na očeh pa rumene zvezdice.«rekla sem si: on pa je najlepši fant kar se jih videla in res ga je bilo super spoznati.«nasmehnila sem se nato pa sem odšla v sobo k Jenny.Kdo je bil,je vprašala?Ko sem ji pokazala vrtnice in list,se je nasmejala in rekla:vidim,da iz tega pride ven kaj več kot prijateljstvo.Kmalu je bil čas za kosilo.Skuhali sve špagete z mesno omako.Po kosilu sve oblekle kopalke in se šli kopat v bazen.Next?

Prosim bereš?♥

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. april 2013
neeeeeeext
1.bralka
16. april 2013
aja pa lahkbi bl podrobno pisala pa ne da se vse zgodi že v prvem del-sam predlagam
16. april 2013
next
16. april 2013
✌cяαzч ρσтαтσε✌-hvala za idejo
16. april 2013
next
17. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg