Forum
u57074
u57074
Z MOJO BFF SMA SE ODLOČLE DA BOMA NAPISALE ŠE ENO ZGODBO O 1D ČEPRAV JIH JE ŽE 100.000.000.000.000.000.000.000.....SAM ČE SO PA COOL
Začetek:
________________________Jessica (Jess)______________________________
''Hej mala zbudi se!'' Je že zgodaj zjutraj zakričala moja starejša sestra.
''Pa kaj bi rada? Ne vidiš, da spim?'' Sem ji jezno odgovorila.'' Mami je nekaj rekla, da morava priti v dnevno sobo, ker se imamo nekaj za pogovorit.'' Mislim zakaj se imamo vedno nekaj za pogovorit. To je sigurno en beden sestrin izgovor, da bi me lahko zbudila že ob 10 in mi zagrenila življenje!'' Kaj je z vami!'' Sem se zadrla dol po stopnicah.''Prvi dan počitnic je, vi pa me že budite ob 10!'' Odšla sem po stopnicah navzdol in tam videla mamo očeta in sestro kako me čakajo.''Kaj je spet?'' Sem jezno vprašala. ''Ljubica moja, z očkom sva se odločila, da bova sprejela poletno službo na Aljaski, zato bova počitnice preživela tam''. Kaj! Sma v en glas vzkliknile s sestro''. Kaj pa naše počitnice na Havajih! Kaj pa naše voženje z križarko? Kaj pa…''. Sva s sestro naštevale razloge? '' No in za to imava z očkom za vaju še eno dobro novico.Ta čas bosta vidve z vajino teto in njeno hčerko odšle na Havaje. V tisto poletno hiško, ki smo jo rezervirali mi boste odšle ve''. Je začela govoriti mama. ''Dobro je če se družita z sorodniki. Po jutrišnjem imate let''. Uau zdaj pa so moje počitnice res katastrofalno katasrofalne. ''Nevem zakaj morava z sestro iti na morje z odraslimi. Vse najine prijateljice hodijo na počitnice same''! Sem se zadrla in zbežala gor po stopnicah v mojo sobo. Tam me je opazovalo milijon posterjev. Večinoma od 1D pogledala sem Harrya. Njegov obraz me je vedno pomiril. Čeprav je bila samo slika...
4 nexti pa nextam!!
08. julij 2012
next!!!!!
08. julij 2012
next
08. julij 2012
u57074
u57074
še 2......rečte mal še prjatlcam da naj berejo PLEASE
09. julij 2012
u84822
u84822
next!!
09. julij 2012
u57074
u57074
še 1 next pa nextam
09. julij 2012
NEXT
09. julij 2012
u57074
u57074
Chloe
Nevem zakaj ampak šesti čut mi govori,da je šla Jess v svojo sobo kuhat mulo...... No če jo vsaj malo poznaš veš da trenutno gleda posterje od Harryja in se smili sama sebi pa govori si tudi kako je ta svet nepravičen. Jaz pa se potihem celo veselim,ker že dolgo nisem videla sestrične počakaj kako ji je že ime........ hmmmm aja točno seveda Adelina..... malce čudno ime ima ker z najino teto živita v Španiji. Šla sem pogledat v sestrino sobo če se je že pomirila. Ja se je ampak na malo drugačen način kot bi si kdo mislil.... zaspala je oblečena na postelji. Jaz pa nisem imela kaj za počet pa sem šla pogledat kaj se dogaja na fbju. Dobila sem neko prošnjo za prijateljstvo od OMG ne morem verjet dobila sem prošnjo od.......

aja pa tak samo za info z mano piše 1Directionerka nexte pa dajema gor preko mojega profila.........
09. julij 2012
u57074
u57074
5 nextov pa nextam
09. julij 2012
NEXT.
09. julij 2012
next.
09. julij 2012
next
09. julij 2012
u57074
u57074
sem dobre volje zato dam že zdaj next..........
________________________Jess_____________________

OMG....Zaspala sem oblečena sredi dneva. Krasno. O ne! Ne morem verjet! Kako sem lahko pozabila da sem ob 4 bila zmenjena z mojo BFF na fb-ju. Zdaj pa bo štala, namreč vem kako je občutljiva. Pa kaj potem...itak mi je zadnje čase šla zelo na živce. Me prav zanima kaj dela Chloe. Verjetno je vsa vesela, da bo po dolgem času srečala Adelino. Jaz pa ne! Pa kaj mi bo še ona tu težila. Če imam že zmešano starejšo sestro, ki pravi, da je Liam najlepši kaj bo potem še ona. Verjetno bo rekla, da ji je med vsemi najlepši Justin Bieber !!! Pa kako sploh ona zgleda, mogoče pa mi je podobna. Postavila sem se pred ogledalo in gledala koga drugega kot sebe in rjave kodraste lase,ki so mi padali malo čez ramo. Imela sem vitko postavo...Ja itak, zato, ker sva s sestro vsak dan hodile ona k zumbi Hip Hopu in gimnastiki, jaz pa k Hip Hopu in gimnastiki in atletki. Ko sem bila še v osnovni šoli sem hodila v glasbeno igrat klavirja in kitare pa še dandanes veliko igram.''OMG''!! Sem zaslišala krik iz sestrine sobe. Verjetno je že spet opazila kakšnega pajka. Ona se jih boji še hujše kot se jaz bojim duhov, samo da je pri meni tako da nevem zakaj se jih bojim . Vseeno grem rajši preverit kaj se dogaja s Chloe. ''Jess, OMG dobro, da si tu''! ''Zakaj? Kaj je spet''? ''Dobila sem prošnjo za prijateljstvo od Dominique Moceanu! Ona je moj največji vzornik! Kaj če bi jaz dobil toliko pokalov pri gimnastiki kot ona? ''Ona? Ne me basat! Zakaj pa bi ona hotela imeti tebe za prijateljico?'' Nevem zakaj ima Chloe vedno srečo, jaz pa nikoli.
09. julij 2012
neext
09. julij 2012
u57074
u57074
zaj morem še neke slike dat gor.....pa najt jih moram
09. julij 2012
u99115
u99115
NEXT.!

Pa sori k oglašujem ampk a se kera prosm prjau:
http://www.igre123.com/forum/tema/summer-kiss-revija-ki-jo-bomo-napisale-skupaj/37232/
09. julij 2012
u57074
u57074
zdaj pa 6 nextov pa nextam
09. julij 2012
u57074
u57074
to je naša hiša:

Jessina soba:

Chloina soba:

09. julij 2012
u57074
u57074
ti kr oglašuj nič zato
09. julij 2012
u99115
u99115
Tenkju re.s.!!
P.S. Zakon zgodbicaa.!!

Next.! ;3
09. julij 2012
tnx vsem z bello saro sma full veseli
09. julij 2012
se prijatlcam rečte da naj berejo
09. julij 2012
next bo verjeten ju3 al pa danes zvečer
09. julij 2012
next
09. julij 2012
next
09. julij 2012
še 1
09. julij 2012
next next next
09. julij 2012
next.
09. julij 2012
u57074
u57074
Chloe
joj ne morem verjet!!!!!!!!!!! Da sem dobila prošnjo za prijateljstvo od nje!!!! Hitro jo potrdim in odpeketam na njen profil..... Jess pa rečem naj že odide iz moje sobe zavije z očmi in se pobere Potem pa vidim da se je prijavila in nenadoma me klikne....... napiše "Hejjj" odpišem ji in tako se nekaj časa pogovarjama in povem ji da sem njena velika oboževalka. Odpiše mi in se zahvali pošlje pa mi tudi ta video in mi napiše naj si ga ogledam:
http://www.youtube.com/watch?v=QJO3ROT-A4E
Nato mi napiše če poznam to skupino. napišem ji da na svetu verjetno nimajo večje oboževalke od mene!!!!!! Napiše mi da imam neverjetno srečo ker namreč snemajo videospot natančno v tistem kraju kamor gremo mi na počitnice(prej sem ji slučajno omenila kam gremo). OMG jaz pa imam res neverjetno srečo!!!!!!!! Napiše mi tudi da bodo na avdiciji ki bo čez en teden izbrali tri srečnice ki bodo lahko z njimi nastopale v videospotu pomembno pa je to da mora ena obvezno imeti rahlo skraužlane lase,modre oči in imeti vitko postavo za srugi dve pa je vseeno.

Pa to ni res! Če ima kdo srečo jo imam pa jaz ta opis mi polnoma ustreza. odpišem ji in se ji zahvalim ker mi je to povedala. Odjavim se iz fbja in vležem na posteljo nič več se mi ne da niti povedati Jess te neverjetne novice. Bo že jutri pri zajtrku izvedela, Kar naenkrat me zmanjka in zaspim.........
10. julij 2012
u57074
u57074
7 nextov pa nextam! povabite malo prijatelje da berejo.........
10. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg