Forum
Midve z Little Mix <3 boma pisale zgodbico o neki punci, ki ji bo ime Kate in pisala se bo Thore. No več pa boste izvedli v zgodbi.

To pa je ena slika od Kate:

30. april 2013
No bilo je čisto navadno jutro. Na vrata je pozvonila njena BFF Isabella. Kate si danes ni upala v šolo,ker danes pišejo matematični test in Kate se ni nič učila.

Na poti do šole sta se pogovarjali o novi skladbi Justina Bieberja.

Isabella: Nova pesem mi je zelo všeč, pa tebi?
Kate: itak!!! I LOVE JUSTIN BIEBER je zaklicala po celi ulici, da bi se skoraj prestrašila cela ulica.
Isabella pa ni marala takih trenutkov, ko jo je Kate spravljala v ''središče pozornosti''.

Čez nekaj minut sta bile v šoli. Tam se ji je pridružila tudi Marusha, ki je bila piflarka. In za matematični test je znala vse na pamet. Njo je Kate sovražila, ker je imela piflarska očala.

Prva ura na srečo ni bila matematika.
Isabella:

Mogoče je moj del malo nezanimiv. Ampak zdaj bo nadeljevala Little Mix <3.
30. april 2013
Prosim za kak Next....
30. april 2013
neext!
30. april 2013
kdaj bo nadaljevala pisanje? dej no nadaljuj please
30. april 2013
sošolka bo nadaljevala. upam da čim prej
30. april 2013
Med pisanjem testa je bila groza,ker nisem vedela niti ene stvari ,ok saj vseeno.Po šoli sem odhitela domov ,ker sem si hotla odpočit a pred mojo hišo pa..... Marusha(piflarka) !
Omg sem si rekla zdaj pa še tota.Celo popoldne je bla z mano ,ker sta se mami od naju zmenli,da bi mi Marusha pomagala pri matematiki, ampak kak je moja mama zvedla,da nisem znala NIČ pri matematki spet je mela prste vmes Marusha.Celo popoldne je blo brez veze.

Marusha (piflarka) :

30. april 2013
next!!!

ja no sej bom nadaljevala
30. april 2013
u121339
u121339
next
30. april 2013
u71250
u71250
next
30. april 2013
next
30. april 2013
Marusha ji je vs čas težila z težkimi računi, enotami, ki ji sploh jasne niso bile...

Srečo je imela, ker je Marusha mogla ob 19.oo oddit se še za sebe učit. In Kate je odšla na računalnik, na Skype.

On-line (prisotni) so bili:
-Isabella (njena BFF)
-Ion(fant iz razreda, ki ji je zelo všeč)

In še nekaj oseb iz razreda.

Začela se je pogovarjati z Iso (to je okrajšava za njeno ime).

Kaj se je zgodilo potem?
Rabim 10 nextov. In bom kr js nadaljevala, ker sošolke nekaj dni ne bo.
30. april 2013
u71250
u71250
next
30. april 2013
u121339
u121339
nex next next next next next next nexz next
30. april 2013
u121339
u121339
next next
30. april 2013
ok ampak 1 next je dovolj (lucija animals)
30. april 2013
u121339
u121339
ok
30. april 2013
next
01. maj 2013
še 7 next-ov
01. maj 2013
za začetek je to al velik nextov.. na začčetu se ponavadi daje bolj malo nextov,ko pridobivaš bralce pa povečuješ nexte.. drgač ne ''uspeš'' neki
01. maj 2013
ja sej pa zdej tut sošolke ni pa to...
01. maj 2013
tu sem :*
02. maj 2013
ok zdaj boma z Mashii napisale zgodbico skupaj in novi del
02. maj 2013
Z Iso sta se po SKYPU menli o Marushi. Isa je imela načrt kako spraviti Marusho v strah. Z Marusho sta se zmenili, da bosta ta načrt jutri opravili. Naslednji dan sta poklicali Marusho in ji rekli, če bi prišla pomagat Kate matematiko. Marusha pa je bila takoj za to !
Prišla je do hiše in na vratih je pisalo DOBRODOŠLA MARUSHA PRIDI KAR NOTER !
V hiši je bila popolna tema in Marusho je postalo malo strah. Zaklicala je : je kdo tukaj ?
In nekdo se oglasi : jassssss nekdo!!!!!!!! (z zelo čudnim glasom)
Kate in Isa sta jo na smrt prestrašili. Potem so se vrata od hiše odprla in vstopila je mama od Kate.
Vprašala je:
mama:kaj pa počnete tukaj?!
Isa, Kate in Marusha: ammmm, nevem noo....
Marusha je takoj padla v jok in je rekla : jaz nisem ničesar storila oni,oni dve sta me povabili sem ,da bi
Kate malo naučila matematiko,weeeeee
Zdaj pa sta me prestrašili.

Kaj se je zgodilo potem?

3 nexte.

02. maj 2013
Z Kate* sta se zmenili ,da bo sta ta načrt jutri opravili.....
02. maj 2013
u71250
u71250
next
02. maj 2013
sporočam, da Mashii ne bo več pisala zgodbe. bom jo pa vseeno brala, ker me zanima kaj se bo zgodilo
07. maj 2013
Torej js te zgodbe tut nebom pisala več ampak bo ta zgodba k jo bom mela je samo moja in bo še bolš kt to naslov pa bo
Girl:*
11. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg