Forum
Aaammm...Ja ok paač pisala bom RESNIČNO zgodbo o nama z moni..Kako sva se spoznale in usee I hope you like it ;D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ura je bla 10 zvečer in jst sm bla na asku..Pol mi je Moni dala link od svojga aska pol sva se začele ful pogovarjat na asku..In pol sva se še po fbju začele pogovarjat in na igrah..Pol sva postale frendice..Usak dan sproti sva se bolj smejale in se mele vedn bol fino..In kr naenkrat sma postale best frendice in skupi začele delat skor usee..In pač pol...

I hope you like it ;D
To je sam začetek dude ;D 5 nextou pliss
18. marec 2013
Neeeexxxxxxxxt !!!!
18. marec 2013
neeeeeeeeeeeexttttttt
18. marec 2013
neext
18. marec 2013
u126765
u126765
Next
20. marec 2013
next
20. marec 2013
next
23. marec 2013
u124383
u124383
next
23. marec 2013
nexti že
23. marec 2013
u124383
u124383
ja nexti ze
23. marec 2013
Ok? Jst mam tt šolo in trening in nimam časa -.-...NEXT!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
In pol mi je Moni povedala da ma fanta Klemna in jst sm njej povedala da mam fanta Lukata ..No ane in pol smo se pogovarjal in use in se mel fino in z moni sma meleob pounoči novo leto in use uglaunm najboljš je blo..In pol jst en dan dubim sporočilo od Lukata da greva narazn..Mene je začel u plučah stiskat tok me je stiskal da nism mogla dihat, mela sm souzne oči.Pol sm povedala Moni in ona se je samo čudla..Moni me je pol potolažla in mi govorila da me ni vredn in da bo boljši pršu..In tt Klemn mi je to govoru..Celo noč nism moogla spat ampak sm sam jokala..Zjutri sm šla u šolo in mau je mankal da me nebi auto povozu..U šoli sm bla tečna in žallostna jokala sm pa u seb ker nism hotla da i kdo vidu da jokam..Pol je pršu Renato do mene (moj best frend) in me uprašu zkj sm žalostna..Use sm mu povedala in Renatotu je po licu stekla souza..Objel me je in mi reku da bo on vedn o men ne glede na kaj..Nato sm začela jokat..Z renatotom sva šla pol do razrednika in nama je dovolu it domou..Pršla sma k men domou uzela sladoled in skrinje,uzela odejo in šla u dneuno gledat filme.

In ja pol mi je mami napisala da bom čez vikend sama..Renato je reku da lahko ostane pr men če hočm..Rekkla sm tkoj da ja..Pol sm šla na fb,igre inn skajp..Luka mi je pisu na igrah in na fbju pol mi je neki tazga napisu da sm kr pozabla dihat..Omg in spet sm padla u jok..Nato sm šla na fb in pokazala use Moni..Ona me je tolažla in use..Nato sm se mau nasmejala in se začela smejat z Moni..No pol čez neki dni je mene Luka kliknu in sma se začela pogovarjat :
Najin pogovor .
Jst : J
Luka : L

L: Hej
J: Želiš?
L: kko si?
In tko se je nadeljeval dokler mi ni napisu da če bi bla spt skup.Nism vedla ja al ne in nato mi je Renato reku da če še kej čutm do njega bom z njim če pa nč več ne čutm do njega n mislm da je prsc brez srca nebom z njim..In nato sm Lukatu napisala da Ja.Renato je biu veseu da me je vidu spet nasmejano..Pol zvečer okol 23-ih jst nism mogla več dihat u plučih me je stiskal pa sploh nism vedla zkj..No Rennato mi je pol pomagu da sm se umirila in pol sva šla spat..Zjutri k sm se zbudila je blo na mizi listk k je na njemu pisal..
_------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sori za kratk next na fonu sm pišm še pol ;*
23. marec 2013
u126765
u126765
nnneeexxxttt!!!!
23. marec 2013
next (:
23. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !
23. marec 2013
sorry ker oglašujem sam bi kera brala ?
http://www.igre123.com/forum/tema/cheerleading-sisters/52585/1
24. marec 2013
Dej ne oglašovat -.-
24. marec 2013
u124383
u124383
next
24. marec 2013
next k se mi glih da
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No na listku je pisal morm poklicat fotra..Ampak ga nism ker ga preveč sovražm -.-...No nato sm šla u šolo pršla nazaj domou in šla na fb..Jeei Moniii je na fbju sm zakričala ..No nato sma mele z Moni spt najne bolane fore tk kt zmeri i pol proti večeru sm jst začela razmišlat da bi se ubila,da bi si rezala žile...No pol sva se še zajebevale in dočakale skup pounoč..Ful je blo dobr..Hahah in polgreva spaat..Pač pol nasledn dan okol 5-ih,6-ih zvečer sm mela take probleme kt skor usak najstnik..Te problemi so bli da me noben ne mara,da nočm več živet,da se hočm ubit itd.In pol k sm jst to napisala Moni mi je ona odpisala :" če se ti ubiješ se jst tt ker brez tebe nemorm živet al neki tazga.."..No na koncu me je Moni prepričala naj se ne ubijm..Začela sm razmišlat kako lahko še zmeri obstajajo pravi frendi kt Moni k ti stojijo ob strani na usakm koraku,ti pomagajo k si na tleh,ti brišejo souze,se z njimi jokaš in smejš,si z njimi u dobr in slabm...Jst sm bla tok vesela da sm dubla tok dobro fendico kt je Moni res skos mi pomaga,skos se zajebavava in use...No na koncu k je pršu k men moj bratranc in je oponašu talente (kreten )..No nato sma se z Jakatom pogovarjala o pravih frendih in ugotovila sva da mam jst fejk frende..To so frendi k te rabjo se ti prlizujejo in use,K pa ti neki rabš ti jebejo matr..In ja na koncu sm skontala da mam jst sam Moni še pravo frendico..
No in pol jst zagledaam Dachmean revijo notr pa Bieberja..Omg takoj sm šla na fb in povedala Moni ona je sam reklah sm že vidla ..Pol ji pa jst napišm da hočm it u Dechman in pol je rekla da me bo pelala v Dechman da si kupm patike od Justina Bieberja...OMG KOOOOOK MAM JST NAJBOLŠOOOO FRENDICOOOOO sm začela upit po hiši mami me je gledala k da sm padla iz lune hahhahhaa...Moni rada te mam <3

5 nextou plis+ slike pridejo drugič k jih ne sprejme -.-
01. april 2013
neeext...........tut js mam tebe rada < 3333333333333333
01. april 2013
u126765
u126765
next
01. april 2013
neext
01. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike