Forum
u106856
u106856
тo zɢodвιco вoм pιѕαlα z ɢαlαхy v oвlιĸι dɴevɴιĸα.
Hei! Jaz sem Anastazija Martini in stara sem 17 let . Živim v okolici Ljubljane in sem nora na ples še posebaj na HIP-HOP. Poleg moje velike ljubezni do plesa imam ljubezen tudi do slikanja, risanja , petja,klavirja in do mojega fanta Davida. Moj oči je po poklicu zdravnik, ki zdravi raka, zato imamo gore denarja in večino ljudi misli da sem razvajena smrklja, ki ne pozna bontona.To ni res. In moja mami je odvetnica in sicer zelo dobra. Imam mlajšega bratca in sestrico, ki sta sicer dvojčka, ampak si nista čisto nič podobna. Stara sta 8 let.Ime jima je Zoja in Jakob. Moje ime je sicer dolgo , ampak kličejo me Ana. Imam najboljšo prijateljico, ampak res prijetljico, ki mi vedno stoji ob strani. Velikokrat mi je kot sestra, briše mi solze je z mano ob težkih in dobrih trenutkih. Poznava se že od 4. leta, toda takrat se nisva razumeli najbolje. Bolje sva se začeli razumevati v prvem razredu, ko sem si mislila" Zavedno bom s to zmešano punco v razredu." No vsete kaj ni mi žal, da sem morala trpeti dva tedna in potem še nekaj dni, ampak po tistih dveh tednih sva postali neločljive. Vse sva morali početi skupaj od plesanja in petja do barvanja in spanja. To zmešano punco sem vzljubila, še kot nobenega človeka do sedaj! Spomnim se dneva v 6. razredu , ko sem se osramotila pred mojo "veliko ljubeznijo" in ona se je takrat postaljala po robu vsakemu, ki me je hotel kakorkoli žaliti. Res jo imam rada kot sestro in še marsikaj.No danes nama je na pamet padla nora zamisel, da bi pisali dnevnik. Pravzaprav se mi ne zdi tako slaba zamisel.
https://static.igre123.com/slike/109093-200059/slika-200059.jpg[/img]
17. oktober 2012
u109093
u109093
Živjo! Sem Nina Novak in sem stara 18 let. Živim na obrobju Ljubljane. Moja strast je ples še posebej »HIP HOP« poleg plesa igram kitaro in obožujem risanje. Imam dva starejša brata, ki sta totalno zmešana. Moja starša sta zelo »znana« zdravnika zato sta zelo malo doma. Včasih odpotujeta v tujino tudi za več tednov takrat ju zelo pogrešam. Ko ju ni doma se pravzaprav »preselim« k Anastaziji toda sovražim to, da morata z mano moja brata, ki ne znata skrbeti za sebe. Z Anastazijo sva se spoznali preko staršev saj sta moja in njena mami najboljši prijateljici. A takrat se nisva razumeli tako dobro pravzaprav se nisva poznali. Zbližali sva se ko so jo nekega dne napadli fantje iz drugih razredov. Odpeljali so jo nekam kjer čisto nobeden učenec ne hodi. Ne vem kaj so hoteli narediti z njo ampak ko sem jo zagledala tam čisto prestrašeno se nisem upala iti do njih zato sem odločila za plan B torej učiteljica. In od tistega dne v prvem razredu sva najboljši prijateljici. Vse ji zaupam in mi je kot sestra, ki je nikoli nisem imela. In od tistega dne v prvem razredu sva najboljši prijateljici. Vse ji zaupam in mi je kot sestra, ki je nikoli nisem imela. Vse na nje mi je noro všeč razen njenega fanta, ki je na prvi pogled najlepši fant na svetu pravzaprav pa je največji prevarant in njegov spisek bivših punc ni ravno kratek. Če povem odkrito nisem na Davidu nikoli opazila, da bi Anastaziji v javnosti ali zraven mene rekel »ljubim te!« Nikoli nisem vedela kaj naj si mislim o njemu ampak če je Anastaziji všeč ji je pač všeč. Danes nama je na pamet padla nora zamisel, da bi pisale dnevnik pravzaprav se mi ne zdi tako slaba zamisel.

Next ?
17. oktober 2012
next
17. oktober 2012
u109093
u109093
<3
17. oktober 2012
next
17. oktober 2012
u106856
u106856
poɴedeljeĸ, 1.6.
Prvi junij, zadnji mesec šole. Saj vem da to reče vsak otrok, ampak komaj čakam da bo konec šole. No kot ponavadi sem se zbudila in se odvlekla po stopicah dol do kuhinje kot kakšen povožen cucek. Mami mi želi dobro jutro in jaz ji odvrnem enako. Popila sem kavo, ki sem si jo pripravila med srkanjem kave, pa sem opazovala sestrico in bratca. Sestrica pridno zajtrkuje, bratec pa ves živčen piše domačo nalogo. Spominjata me name. Moje misli je prekinila mami ,ki mi je jezno pravila, da očeta spet ne bo za 2 tedna. Ob takih trenutkih se spomnim na očeta, pa ne da medtem ne mislim nanj , ampak že tako ga zelo malokrat vidim, kaj sploh da se pogovarjam. Hitro sem stekla gor po stopnicah, da se uredim in si pripravim torbo. Ko sem to storila je bila ura 7:45. Skoraj sem znorela, ker bi kmalu zamudila avtobus. Spet sem stekla po stopnicah navzdol poljubila mami in s seboj vzela bratca in sestrico. Tekli smo kot za stavo in na postajo prišli še ravno pravočasno. Vsa zadihana sem vstopila in iskala po torbi kartico za avtobus. Za menoj je nenadoma postala dolga vrsta, ki me je jezno gledala saj se je vlekla do ceste. Končno sem jo našla in se usedla zraven Nine od katere sem dobila prijateljski objem in Po nekaj minutah sem opazila Ninin obraz, ki je bi čisto rdeč. Ko sem jo vprašala kaj je narobe mi je razložila tako, da je bil moj ušes čisto moker. Ko mi je končno povedala sem obstala. Gledala pravzaprav zijala sem v njo. Zahtevala sem celoten opis. Začela je jecljati nato pa se sploh ni ustavila. Ustavil se je avtobus in nato mi je razlaga celo pot do šole. Prišli sva do omaric pa še kar ni nehala. Mislim tipa je gledala približno 30 sekund pa mi je skoraj povedala cel življenjepis o njem. Ko je vsa zadihana odprla omarico in iz nje je padel listek. Pobrala ga je . Že ga je hotela vreči stran , je na njem videla podpis: Jaka. Čisto je ponorela. Mislila sem da je padla z drugega planeta. Kazala mi ga je pod nosom a na žalost nisem ničesar videla. Zazvonil je zvonec in tako gre vsaka svojo pot. Ko smo že pri fantih kje je bil David? Ponavadi me vsako jutro pričaka na avtobusu in mi da velik poljub. Ko sem odhajala do razreda se nisem morala zbrati. Ko sem prišla do učilnice je tam stal neki črnolasec, ki mi je bil pravzaprav všeč. Ko sem razmišljala o črnolasem fantu sem se hotela klofutniti. Kaj mi pa je saj imam Davida, kako lahko sploh pomislim ,da mu ne bi bila zvesta. On je cukčer in vse kar je možno, ampak iz glave si nisem morala tistega res cute tipa. Kar je lahko huje kot to ,da te babica osramoti pred celo šolo je to, da imaš fanta, ki ga ljubiš in da zjutraj vidiš fanta, ti postane všeč in da je potem že kar tvoj sošolec. V razredu sem opazila , nisem edina, ki sem ga opazila , ampak punce pred mano so se kregale kateri bo pripadal. Fantje so ga posedli že v svoje klopi in ga zaslišali. Zgleda da jim je bil zelo všeč. Kot da bi kakšna pomembna oseba. Učiteljica je skoraj dobila živčni zlom, zato ga je na hitro posedla zraven mene. Srce mi je hitreje začelo biti vsakič, ko sva se pogledala in ko se je njegovo koleno dotaknilo mojega sem imela v trebuhu metuljčke. Ta ura je bila zame mučna, nisem mogla slediti pouku kaj šele, da bi razmišljala. Ko je zvonilo sem videla Nino, z nekim tipom. Prijela sem Nino za roko in ji poskušala povedati kaj se dogaja, toda moj stavek je prekinil šolski zvonec. Hitro sem se vrnila pred učilnico za glasbo. Ne vem ali mi čisto vsi učitelji zamerijo danes, ampak tudi tukaj sem sedela zraven Roka. Pa saj ne da mi ne bi bilo všeč , ampak ob njem nisem morala razmišljati. Ker je naš učitelj za glasbo malo čuden je hotel, da Rok zapoje za preizkus. Seveda ga je trema pred novimi sošolci izdala, ampak to so sprejeli kot nekaj normalnega. Ko se je vrnil v klop se je hotel pogovarjat z mano. Spraševal me je običajne stvari na primer kako mi je ime, kje živim hodim od 1. letnika hodim na to šolo,… Kar na lepem pa me je vprašal: »Imaš fanta?« Od vsega sem hitro rekla, da imam. V njegovih očeh sem videla razočaranje. Kmalu je spet zvonilo in kmalu sem imela zelo,zelo ,zelo slab občutek. Ko sem stopila iz učilnice sem zagledala Nino in me vprašala kaj je. Odvlekla sem jo nekam kjer sem bila prepričana , da se ne bo nič razvedelo naokoli. Povedala sem ji za Roka povedal sem ji za vse a ona me samo čudno gleda kot da je zaostala. Sovražim ta zvonec. Ja spet je zvonilo in odšla do učilnice. Te ure ni bilo nič drugače razen tega , da Rok ni več sedel zraven mene ampak na drugi strani učilnice in me gledal. Poskušala sem res sem poskušal, ampak morala sem ga gledati. No pa če spustimo pouk pa preidemo na najhujšo stvar v mojem življenje, Ninin klic. Rekla mi je da me David vara z drugo in jaz ji tega ne vrjamem. Res en morem pomagat, da je ljubosumna, ampak zakaj se potem mora znašati nad mano? Prejela sem še kar nekaj sms-ov od nje potem pa je le odnehala ker ji nisem odpisala nič. Sedaj sem imela slabo vest ker prvič po 12-tih leti ji nisem vrjela. Prebrala sem še nekajkrat sporočila nato pa sem padla v neustavljiv jok. Moje jokanje se je slišalo po celi hiši, je v mojo sobo vdrla celotna družina. Poleg Nine je moja najboljša prijateljica tudi mami. Povedala sem ji za vse kar se je zgodilo. Hotele me je potolažiti, ampak sem se odločila da grem naravnost do Davida in ga vprašam kaj se dogaja. Ves presenečen me je najprej objel , nato pa me je vprašal kaj me je prineslo k njemu. Začela sem mu razlagati in, ko sem omenila Roka ni čisto nič ga skrbelo. Zanimalo ga je le če ga še ljubim. Rekla sem da in nato sem poklicala mami, da bom nocoj prespala pri Davidu, kar tudi ni bilo prvič.

18. oktober 2012
neextt
18. oktober 2012
u106856
u106856
hvala <33
18. oktober 2012
next
18. oktober 2012
u109093
u109093
Ok sedaj pa še moj next ! Upam, da vam bo bil všeč ! :* <3
________________________________________________________________________________

poɴedeljeĸ, 1.6.

Bila sem sredi tako prečudovitih sanj, da bi še kar spala in spala in nikoli se ne bi zbudila. Nato pa so se sanje spremenile sanjala sem, da sem na wc-ju in takrat sem bila vsa mokra. In res je bilo zbudila sem se in bila sem vsa mokra ob sebi pa sem zagledala brata, ki sta od smeha popadala po tleh in sploh se nista nehala smejati. «Ha, ha!« Sem se jezno rekla ter odšla po brisačo ter si posušila lase. Ta teden staršev ni bilo doma saj sta šla na službeno potovanje in moram biti sama s tema otrokoma. Preoblekla sem se ter si naredila zajtrk samo zase saj mi tale budnica nikoli ni bila prav nič všeč. Pojedla sem nato pa sem se napotila proti avtobusni postaji. Na avtobusu sem se usedla na štiri sede zraven mene pa se je usedel eden zelo sexy fant pomežiknil mi je ter se nasmejal nasmeh sem mu vrnila. »Hej! Jaz sem Jaka in ti si?« Me je vprašal ter se usedel še bol k meni. Takrat mi je postalo zelo vroče in odgovorila sem » Nina, koliko si star?« sem rekla ter gledala v tla saj sem na obrazu čutila rdečico. » 19« je odgovoril ter me poljubil na lice nato pa je iz topli iz avtobusa. Takrat pa je v avtobus vstopila moja predraga Ana. Vsa zbegana je iskala nekaj po torbi in ko je našla se je usedla zraven mene. Vsa presenečena me je vprašala kakšen obraz imam. Počasi sem ji razlagala na uho in ker sem bila tako presrečna me ni čisto nič razumela. Zdelo se mi je kod, da ji bom razlagala celo večnost ko sem ji končno povedala me je gledala odprtih ust. Zahtevala je, da ji povem vse o njem začela sem zelo počasi nato pa se nisem morala ustaviti saj bi o njem govorila lahko še celo večnost in takrat se je vstavil avtobus in morala sem ji razlagati še na poti do šole. Od razlaganja sem do omaric prišla vsa zadihana. Ko sem odprla omarico je iz nje padel listek pobrala sem ga in opazila, da mi ga pošilja Jaka. Od navdušenja sem začela skakati. Ko sem se malo pomirila sem listek pokazala še Ani in od navdušenja me je objela. Takrat je zazvonil zvonec zato sva se odlepile druga od druga ter odšle vsaka svojo pot. Ko sem prišla v razred sem se usedla v mojo klop ter upala, da nebom vprašana. Čeprav sem bila med nadarjenimi me je bilo vedno strah spraševanja sploh pa sem se vedno bala učiteljice Marovt za zgodovino bile je zelo stroga in vsaka malenkost jo je motila. Vprašala je kdo se javi v razredu je postala smrtna tišina zavila je z očmi ter odprla redovalnico. Odprla je na številki pet. »super, gospodična Novak pridi te sem« je z nežnim glasom rekla. Takrat me je prijelo v srcu in komaj sem vstala noge so se mi tresle a na srečo se vse znala in celo pohvalila me je. Nasmehnila sem se ji ter se usedla. Do konca ure je samo še razlagala najbolj dolgočasno snov na svetu. Končno je zazvonilo in pri omaricah me je čakal Jaka ter mi nakazal naj pridem k njemu. Počasi sem odkorakala do njega takrat pa me je poljubil in poljub sem mu vrnila saj mi je bil noro všeč in nisem morala verjeti, da sem udi jaz njemu. Med poljubom nisem v trebuhu čutila nobenih metuljev ali kaj podobnega. Takrat je do mene prišla Ana in prekinila moj poljub jezno sem jo pogledala jaka pa me je poljubil na lice ter odšel. Takrat sem se pogledala Ano in opazila sem, da je zelo živčna. Prijela me je za roko ter me vlekla za sabo in zraven nekaj momljala. Nisem je razumela ampak sem ostala tiho. Takrat je najin »pomemben« pogovor prekinil zvonec stekla sem proti svoji učilnici ter se ji pred tem opravičila in da se bova pogovorili kasneje. To uro smo imeli slovenščino in čisto sem pozabila, da pišemo spis. V glavi sem si hitro zavrtela celo obnovo »gimnazijke«. Takrat mi je učiteljica podala list in vsi smo začeli pisati. Nisem vedela kaj bi napisala zato sem si začela risati po roki s risanjem sem si porabila deset minut. Zresnila sem se ter začela razmišljati kar na enkrat mi je v glavo prišla popolna obnova hitro sem jo zapisala. Vse se je raztegnilo na tri strani napisala sem samo še zaključek nato pa oddala. Bila sem prva, ki je oddala in ostalo mi je še dvajset minut nisem vedela kaj bi počela zato sem veza moj zvezek za risanje. Narisala sem naju z Jako in moram reči, da sem ponosna na to sliko saj mi je zelo lepo uspela nato pa sem opazila, da je minuta do zvonenja. Hitro sem vse pospravila v torbo ter odhitela iz učilnice saj me je zelo zanimalo kaj mi je hotela povedati Ana. Ko sem jo zagledala sem stekla k nje ter jo začela spraševati kaj je bilo. Povlekla me je v najtemnejši kotiček šole ter mi povedala kaj se dogaja. Sprva nisem razumela čisto nič potem pa sem med poukom razmišljala kaj se dogaja in šele potem se mi je posvetilo » Ani je všeč Rok«. Po pouku sem odšla v knjižnico ter se zatopila v branje neke starinske knjige. Ko sem prebrala prvo poglavje knjige sem pogledala na uro in opazila sem, da sem zamudila avtobus. Knjige sem pospravila v torbo ter odšla peš proti domu. Ko sem hodila mimo kavarne sem zagledala Davida kako se poljublja z neko punco. Hitro sem iz žepa vzela telefon ter poklicala Ano. »Ana!« sem skoraj zakričala. »Kaj je zakaj te ni na busu?« me je jezno vprašala Ana.«Pozabi! Nekaj zelo važnega ti moram povedati David te vara!« sem na hitro rekla. »Ne mogoče, ne bodi ljubosumna!« Je jezno in to zelo jezno rekla Ana. Hotela sem jo prepričati, da govorim resnico a ni mi verjela takrat je jezno rekla, da me sovraži in nato je prekinila. Napisala sem ji še nekaj SMS-jov a nisem dobila odgovora.. Jezno sem odkorakala domov. Ko sem prišla domov se mi je na obraz naredil nasmešek in kar nisem morala verjeti pred mano sta stala oči in mami. Z solznimi očmi sem jima stekla v objem ter ju močno objela.«Tako sem vaju pogrešala« sem zahlipala ter se odvila iz objema. Takrat je oče nekam odšel ter še v tisti sekundi prišel nazaj v roki je imel neko škatlico. »Izvoli Nina to je zate« je rekel oči ter mi predal škatlico. Vzela sem jo ter jo počasi odprla, ko sem jo dokončno odprla sem zagledala verižico, ki sem si jo zmeraj želela.

Nadela sem si jo ter objela vsakega posebej ter se zahvalila. Stekla sem v svojo sobo ter se zleknila na posteljo. Bilo mi je tako dolgčas in nisem vedela kaj bi počela hotela sem oditi do Ane ampak sem se spomnila, da sem sovraži. Bilo mi je res tako dolgčas, da sem se odšla učiti. Takrat sem tudi zaspala z zvezkom v roki.
18. oktober 2012
u108287
u108287
nextt c: novaa bralkaa
18. oktober 2012
u109093
u109093
Jej novo bralko mamo :*
18. oktober 2012
next
18. oktober 2012
u108287