Forum
u73517
u73517
hej moje ime je charler , imam bff emmo in najlepšega fanta na šoli Harryja , da ne bo pomote to ni on iz 1D , tudi jaz sem najlepša punca na šoli , toda moja največja sovražnica Klare se s tem ne more sprijaznit, saj misli da je ona najboljša in najlepša s svojimi važičkami.
No jaz in emma se poznama že od vrtca , in sva od takrat najboljše prijateljice , nikoli se še nisva skregali kar je zelo čudno saj sva stari že 14 let.
Ja 14 , greva v 9. razred in mama nama je obljubila da bova lahko šli letos skupaj na morje.
Poslušama 1D občasno pa tudi Biberja saj so tudi njegovi komadi nekateri zelo zanimivi.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Rada bi povedla da bova jaz in moja prijateljica skupi pisali tole zgodbico ki bo govorila o tek dveh bff ,imeli bosta veliko zapletov in še nekoga bosta srečali.
No mi2 vam želiva veliko užitkov ob branju!

sploh nextama?

Boš brala ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
u73517
u73517
še slike:
jaz , charlet:

emma:

moj fant:

Klare:

Klare z svojimi važičkami:

26. avgust 2012
u93404
u93404
http://www.igre123.com/forum/tema/my-crazy-lief/40839/ bere kdo? Pa sori za oglaševanje. Drugač pa next!
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
ok bom kr začela
kot ste opazili na slikah charlet in jaz radi poležavava na plaži charlet se sonči jaz pa obužujem deskanje no to poletje je bilo kul ampak je začetek šole že jutri in charlet me je poklicala ter mi povedala cool novico
c-charlet j-jaz
c-oi emma cool novico imam
j-povejjjjjj
c-skupaj greva na morje
j-ampak a ni konc počitnic
c-ja vem ampak vseeno greva za 14 dni
j-kul grem pakirat bay
c-bay
takoj sem šla pakirat in k frizerju po obisku frizerja sem izgledala takole

ko pa sem prišla domov je zazvonil telefon in bil je
moj telefon:

next???
26. avgust 2012
u93404
u93404
next
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
u73517
u73517
klicala sem emmo in ji povedala da greva na počitnice , bila je zelo vesela, saj je šla
kar pakirat , kot jaz.
Ja res je da bova morali 1 teden prenašati učitelje a potem bova zopet kar 2 tedna uživali...
no med razmišljanjem me je zmotil telefon..
Bil je Harry..
Charlet- hej dragi!
Harry - hej , imaš kaj časa?
Charlet - imam , zakaj?
Harry - no bi se lahko dobila u kavarni?
Charlet - seveda , že hitim , samo nekaj , zakaj pa?
Harry - nekaj ti moram povedati pa rad
bi te videl.
Charlet - seveda , tudi jaz ti moram nekaj povedati
Harry - se vidima , čau
Charlet - čaw

Z velikim nasmeškom na obrazu sem se šla oblečt , oblekla sem navadno majico in kratke hlače ( slika ne zagrabi , take zelene kratke hlače pa majčka.
obula sem si zelene balerinke in si naredila frizuro.
ker je bila ura že skoraj 2 sem odšla .
Prišla sem v kavarno in pri predzadni mizici zagledala Harryja ki se smeje s Klare.
''KAJ????!!!!! , kaj ona dela tu?!!!''
Počasi in ''pomirjeno'' sem šla do mize in oba lepo pozdravila.
Usedla sem se na klopco zraven Harryja , Klare pa sem namenila grd pogled , ona se mi je le vražno nasmehnila , potem pa je Harry začel...
Harry - No veš charlet , jaz.. jaz... no..
Charlet - lej če me misliš pustit reči in pol grem , nimam časa čakat.
Klare - nono , lepo bi bilo če bi imela prav a ko nimaš . nažalost je še rekla potiho
Harry - no saj veš da mi plešemo ne? smo navijači v košarkaški ekipi in je vodja odstopila ker si majnkala na trenigih te ni dala za vodjo pač pa je dala....
Charlet - ....KLARE!! o ne kako mi je lahko to naredila...
Klare - počakaj da pove do konca..
Harry - in ker je Klare tvoja sovražnica in emmina hoče da sva jaz in ona glavna in v ospredju. In res sem se upiral toda...
Charlet - kaj kako si mi lahko to naredila? Aja že vem...vodja si toda nisem
prepričana da boš dolgo.
Harry- no pripeljal sem pa Klare zraven zato ker je rekla da bi se rada s tabo spoprijateljila... in če bi se ti strinjala?
Klare - ja točnoo , rada bi te povabila u svojo klapo?
Charlet - hah misliš da bom tako hitro nasedla...?
Harry: Zame ...?
Charlet- no bom premislila , toda pod pogojem da sprejmeš tudi Emmo?
Klare - seveda , no le premisli in povej.
Vražje se je nasmehnila , jaz pa sem ji nasmeh vrnila , ustala sem se in harryja strastno poljubila , poljub mi je vrnil , še enkrat sem se nasmehnila Klare in odšla.
Ko sem že skoraj odprla vrata me je Harry poklical in rekel kaj mu imam za povedat , rekla sem mu naj gre z mano , res je šel Klare pa je jezna sama ostala na stolu.
Harryju sem povedala za potovanje , le nasmehnil se mi je , jas pa sem mu dala poljub in mu rekla za večerjo danes zvečer , strinjal se je. počasi sva korakala naprej dokler nisva prišla do ceste ki se je razpolovila in oba sva morala vsak na svojo stran.
Ko sem prišla domov , sem uzela telefon in poklicala Emmo da ji use povem.....
26. avgust 2012
u73517
u73517
slike mi ne zagrabijo :'(
26. avgust 2012
u95154
u95154
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
najboljša zgodba ever
26. avgust 2012
NEXT nujno

http://www.igre123.com/forum/tema/j-s-op-odel/40853/1 oprosti ker oglašujem
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
u73517
u73517
prosim NE smetite na najini temi !
26. avgust 2012
nextam
bila je charlet ki je jezno govorila
charlet-jaz bom klare ubila kako je lahko to naredila in še harry sodeluje z njo nesramnica...
jaz-čakaj kaj se je zgodilo
in tako mi vse povedala od začetka do konca seveda se nisem strinjala z tem da postanemo prijatelji
ko sem pakirala stvari sem našla v zvezki staro fotografijo in številko

zelo sem razmišljala nato sem se pa spomnila da je to jenny najin najboljši prijatelj iz otroštva ko smo bili v 1 razredu se je preselil
poklicala sem ga in začela sva se pogovarjati
j-jenny e-emma
j-prosim jenny pri telefonu
e-jenny si to res ti
j-kdo kliče
e-se me ne spomniš emma tvoja prijateljica
no tako sva se pogovarjala 1 uro potem pa mi je poslal njegovo sliko takoj ko sem jo zagledala sem se zaljubila vanj
jenny
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSLPvik1Hy8YmXVCXjH0CyKG-LbsLUY-7AmRZbI_CeZKM6gg41IUw[/img]
next???
26. avgust 2012
u95154
u95154
next,zame plisss............
26. avgust 2012
u97075
u97075
next
26. avgust 2012
u73517
u73517
še 2 nexta !
26. avgust 2012
u95154
u95154
next
next
26. avgust 2012
u97075
u97075
next!!!!
26. avgust 2012
u100800
u100800
next
26. avgust 2012
u89308
u89308
Neext< 3333
26. avgust 2012
u73517
u73517
Ko sva se nehali pogovarjati sem se vsa zamišljena usedla na posteljo , razmišljala sem
zakaj se noče emma spoprijateljiti z Klare. No saj se jaz tudi nočem
za res , a malo da bi se poigrali z njo kot se je ona z nama....
No bova že videli , glavno je da grem jaz zdaj spat , saj je jutri prvi dan pouka in res ga nebi rada zamudila.
zleknila sem se na posteljo in v mislih na šolo zaspala.
Zjutraj sem se zbudila ob 7h in odšla v kuhinjo , kjer je mama pekla piškote.
Vzela sem si jih nekaj in odšla v kopalnico , izgledala sem res grozno zato sem potrebovala malce ''prenove''.Odločila sem se da si pobarvam lase , ja res na rjavo.
Uzela sem barvo in si jo nanesla , malo sem počakala in že sem si jo izprala , ura je bila pol 8 zato sem pohitela. Hitro sem si posušila lase in se počesala , izgledala sem fenomenalno!
hitro sem si nanesla nase še make-up in se oblekla:

(obleka je skos dol oprijeta)
Šla sem v sobo po torbo in ko sem že mislila stopiti skozi vrata mi je zavibriral telefon. ''sporočilo?''
Hitro sem ga odprla in videla da je od emme , napisala mi je:
нєנ!
ѕє ѕρσℓηιš ηαנιηєgα ηαנвσℓנšєgα ρяιנαтєℓנα ιz Ι. яαzяє∂α кι ѕє נє ρσтєм σ∂ѕєℓιℓ؟
ηαšℓα ѕєм ηנєgσνσ тєℓєƒσηѕкσ , ρσкℓιcαℓα ѕєм gα ιη яєѕ נє ѕυρєя
ѕρєт ѕє вσ∂σ ρяєѕєℓιℓι , ιη тσ ѕєм ηαzαנ , тαкσ ∂α ρяι∂є ∂αηєѕ υ šσℓσ.
priložena pa je bila slika njega!
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSLPvik1Hy8YmXVCXjH0CyKG-LbsLUY-7AmRZbI_CeZKM6gg41IUw[/img]
ja pa to je jenny sem rekla in se nasmehnila do ušes.
Odšla sem skozi vrata in si v garaži uzela skirco , odpeljala sem se.
Ko sem prišla pred šolo je bilo super , videla sem emmo , Harryja pa še Klare , ki je prišla do mene in rekla:
No charlet si se že odločila , prideš u našo klapo?
Nasmehnila sem se in ji prikimala rekla pa sem da pride tudi emma , važno se je nasmehnila in odšla stran.
Jaz pa sem si mislila , joj kaka avša , še bo že videla s kom bo kdo v klapi.
odšla sem do Harryja in ga močno poljubila in ko sva nehala sem izza njegove rame videla Jennyja. Nasmehnila sem se in neposlušno šla mimo Harryja zaletela sem se v njegovo ramo, on pa me je le čudno pogledal in odšel k enemu od prijateljev.
šla sem pozdravit jennyja in ko sem prišla tja me je takoj opazil in stekel meni v objem.
Tako sem pogrešala moškega ki mu lahkooooo popolnoma use zaupaš.
Kmalu naju je videla emma in pritekla k nama. Usi trije smo se objeli potem pa smo si začeli pripovedovati kako je bilo , dokler nas ni ravnatelj po razredih začel klicati u učilnice , mi smo bili v razredu skupaj in res mi je bilo super saj bom tako bližje jannyju in mogoče bo celo moj sem si mislila in skomignila z rameni. Ko smo prišli v razred smo se posedli seveda sem se usedla zraven emme in ji povedala da sva v Klarini klapi , najprej je mela pomisleke potem pa se je nasmehnila in objeli sva se .
Čez nekaj minut je v razred prišla razredničarka in ugotovila sem da najhujšaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
o ne, letos pa dvomim da bo dobro šolsko leto.
26. avgust 2012
u40060
u40060
neext
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
u30718
u30718
nekštii
26. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani