Forum
to je moja zgodbica št. 3 če ne štejemo, da eno zgodbico pišm z Laro (:
https://www.igre123.com/forum/tema/popolno-zivljenje...-z-eno-samo-napako(-1d-zgodbica)/42127/1
https://www.igre123.com/forum/tema/moments(-about-1d)/43408/
https://www.igre123.com/forum/tema/dreams*__*%28ft.1d%29/44016/1
ta zgodbica govori o 3 različnih najstnicah, njihovem življenju in seveda... 1D
(kdo bi si mislu, ne :'P)
pa kr pejmo na zgodbo:

Pozdravljeni! Sem Lily Fowl, mlajša sestra 'slavnega' Artemisa Fowla. Stara sem 15 let.

https://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/586717/586717,1328767897,3/stock-photo-young-girl-with-black-hair-94715887.jpg

Tako kot moj brat sem tudi jaz izjemno nadarjena. 'Čudežni otrok', kot se rada izrazi moja mati. Vas zanima zakaj je ne kličem 'mami'? Ker je preotročje. A za razliko od mojega brata imam tudi dober glas in rada pojem. Sem velika fanica britansko-irskega boybanda One direction. Moj najljubši je Liam. Arti( Artemis) misl, da sem obsedena z njimi. Js pa vem, da je on obseden s temi svojimi vilami. Moji BF sta vila,-natančneje vilinka-, Julie Truth in čarovnca Issie Finnigan.

*Julie*

Živjo! Sem Julie Truth. Sem vila iz rodu vilincev. Stara sem 150 let. To ni veliko za vilo. Kot, da bi bil blatar star 15 let.

Moji BF sta blatarki Issie Finnigan in Lilly Fowl. Issie je blatarska čarodejka. Moja najlbuša glasbena skopina je One direction. Lušni blatarčki, ni kej. Moj najljubši je Niall. Mogoče zato ker je irec. Nekoč želim postati častnica LEPrekona( leteče enote policije za rasno in ekološko kontrolo), tako kot moja starša.

*Issie*

Hoj, hoj! Issie Finnigan tukaj. Sem čistokrvna čarovnica. Stara sem 15 let. Imam mlajšo sestro Lisso.

jaz:

Lissa:

Ker ima Lissa dolge lase jo rada friziram. Moja starša sta bila tako kot jaz v Gryffondomu. Moji BF sta vilinka Julie Truth in nečarovnica( svoji BF res ne morm rečt bunklja, sploh pa ne zato, ker ima tako kot njen brat Artemis vilinje čarobne moči, ki jih je dobila s potovanjem po času) Lilly Fowl. Jaz, Lilly in Issie smo velike Directionerke, fanice slavnega boybanda One direction. Moj najljubši je Harry. Sploh pa js nism edina čarovnica, ki posluša 1D. Veliko čarovnic( vključno s profesoricami) na bradavičarki skače po šolskih hodnikih in poje: "Let's go crazy, crazy, crazy, till we see the sun..."

za nadaljevanje more bit usaj 10 nextov.
05. november 2012
u76047
u76047
"Veliko čarovnic( vključno s profesoricami) na bradavičarki skače po šolskih hodnikih in poje: "Let's go crazy, crazy, crazy, till we see the sun..."" Omg haha dead

+Neeeeeext.!
05. november 2012
next c:
05. november 2012
hahahahahaha... next
full ZAKON!!!!!
mi je že všeč!!!
05. november 2012
next
05. november 2012
Next!
Ze zacetek je smesen, kaj bo sele pol...
05. november 2012
next!!!
08. november 2012
še 4 nexti al pa več pol pa nextam (:
08. november 2012
next
08. november 2012
next
08. november 2012
next
08. november 2012
next
08. november 2012
evo, 4 nexti!!
08. november 2012
u110702
u110702
Neeeeext!
To.... bo pa zanimivo
08. november 2012
Next
08. november 2012
haha ok nooooo... drgač je še 1 manku če natančn gledamo x.D
no pa začnimo z našo zgodbo, ki se začne na 1. dan počitnc...

Zbudila sem se v čudovito poletno jutro. Nekaj časa sploh nism poštekala zakaj sem doma( ker sem med šolskim letom v internatu). potem pa..."Počitnice!" sem zavpila. vrata moje sobe so se odprla. "Jutro obsedenka. Mislil sem vprašati, če bi šla z mano v pristan. Marjeta mi je uredila tri vize... lahko gre še..." Poskočila sem iz postelje. "Arti! Najboljši si! Samo Issie pokličem. Pa še Julie, da pridemo k njej!" Arti je kar se da potrpežljivo poslušal, ko pa sem nehala govoriti je rekel: "LEP nas potrebuje." Čeljust mi je skoral odpadla. "Ampak Julie..." "Je kadetinja. Mislim, da je Kljusač uredil, da gre z nami v akcijo." je razložil, "Obleči se v kombinezon LEPrekona, uzemi kateri koli nevtrino. In vzemi še čelado. To moraš tako in tako, ker spada k uniformi policista, desetnica Fowl." Uh, poklical me je z mojim činom. Se pravi, da je zelo resno. Hitro sem se uredila v uniformo potem pa poklicala še Issie, oziroma, kot jo moramo imenovati v uniformi, desetnico Finnigan, ter ji povedala za kaj gre. Pred našim dvorcem smo se dobili, Issie se je uročila z Iluzionističnim urokom, midva z Artemisom pa sva vklopila ščit.
Ko smo končno prišli v Pristan sta nas tam že pričakala Julie (kadetinja Truth, kot jo moramo klicati v uniformi) in kentaver Kljusač, ki nam je povedal zakaj gre pri današnji nalogi...

*Julie*

"driiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin!" Me je zbudila budilka, ki sem jo imela povezano s Kljusačevim računalnikom. Zbudila sem se okrog dvanajst popoldne po zemeljskem času. Spala sem komaj... pogledala sem na lunomer na steni. Kaj? Komaj enajst minut? oh, my nando's, to bo treba nadoknadt. A če me Kljusač potrebuje... hitro sem bila oblečena in pripravljena.
V Kljusačevi pisarni so se nama kmalu pridružili tudi Issie, Lilly in Artemis. Kljusač je začel govoriti za kaj se gre pri današnji nalogi...

*Issie*

Zbudilo me je zvonjenje mojega telefona. Bila je Lilly.

(L- Lilly, I- Issie)

L: Jutroooooooo, desetnica Issie Finnigan.
I: *Zazeham* jutrooooo, desetnica Lilly Fowl, kaj se dogaja v podzemlju, a bomo mel spet akcijo? (naenkrat sem se čisto zbudila)
L: Ja, hitro se uredi.

Dobili smo se pred Fowlovim dvorcem. Jaz sem se obdala z Iluzionističnim urokom (na ministrstvu za čaranje sem izprosila dovoljenje, da čaram tudi doma, a sem ga komaj dobila) , Artemis in Lilly pa sta vključila ščit. Po mojem ni ravno prijetno, da ves čas tako hitro vibriraš, ko hodiš( kajti to je ščit. Tako hiro vibriranje, da objekta ki se tako premika ne zaznaš s prostim očesom. občasno vidiš le meglico, ki izgleda kot pri izparevanju vode, lahko ga zaznaš le s kamero).
Ko smo končno prispeli v Pristan sta naju že čakala Kljusač in Julie. Kljusač je ravno začel razlagati nalogo...
09. november 2012
u76047
u76047
Neeeeeeeeeeeeeeeeeexxt.! c:
09. november 2012
Next
09. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxttttttttt
nova bralkaaaaaa
09. november 2012
kje ste bralke?
tale res ni biu pretirano smešn next... zato kr se zdej začne akcija... u naprej povem da bojo nekoga rešval pred nekom (:
in pol se bo šele začela zabava
še dva al pa trije nasledni nexti bojo bl resni pol pa ZABAVA
še 7 nextov pa nextam (:
10. november 2012
next!!!!
11. november 2012
še 6 nextov
13. november 2012
u110702
u110702
Neeeeext!!
OK, HARRY POTTERJA OBOZUJEM:****... ampak Artemis Fowla se nism.prebrala... bom kmalu
13. november 2012
haha kul (:
še 5 nextov x.D
(odštevanje...)
13. november 2012
next
13. november 2012
4 nexti
13. november 2012
u76047
u76047
Neeeext
Neeeext
Neeeext
Neeeext

4
13. november 2012
ok, ok.... bom zdle nextala x.D
Kljusač je začel razlagati nalogo: "Triada Bwa'kell je oživela." "Triada?" sem počasi vprašala, "Pa sej... D'arvit." Zaklela sm( D'arvit je vilinska kletvica hah). "Lilly, kokrat sm ti že reku, da ne uporabljaj kletvic," je rekel Artemis. Jaz sm le zavila z očmi. "Ja, ja, stotnik Fowl." sm zdolgočaseno rekla. "Nehajta," naju je ustavila Julie. "Prebili so se na površje," je nadaljeval Kljusač, "Grejo proti neki hiši v londonu in niti ščita nimajo. Osebe v hiši morate evakuirati, specialci pa bodo poskrbeli za škrateljce." Vsi smo rekli: "OK," takrat pa je v Kljusačevo pisarno prihitela stotnica Marjeta Mali. "Sem kaj zamudila?" je vprašala. Ko je Kljusač samo njej ponovil kar je nam že povedal je bila čisto zaprepadena. "Triada? Triada Bwa'kell? proti njej smo se borili že, ko sta bila tale dva blatarčka( pokazala je na naju) stara 11 oz. 12 let. Se spomniš Opal Koboi? Nek tak genij jim je mogu pomagat!" Artemis se je zresnil: "Marjeta, pomiri se. Zdaj smo starejši..." jaz sem dodala še: "In pametnejši." Zdi se mi, da sem zaslišala Marjeto reči: 'samo tega se mi manjka, da spet srečamo še Minervo Paradizo. Trije zločinski veleumi na kupu.' Končno smo se odločili, da gremo. Jašek E2, Stonehege. Med tem, ko Marjeta pilotira vam lahko povem, da Stonehege nikoli ni bilo kakšno svetišče. Tam je bila vilinska PICERIJA. Oziroma škratovska. Yeah. Kul ne?

*Julie*

"Triada Bva'kell je oživela," je rekel kljusač. "Triada? Pa saj... D'arvit," je rekla Lilly. "Lilly kolikokrat sem ti že rekel, da ne uporabljaj kletvic," je potem rekel Artemis. "Ja, ja, stotnik Fowl," je rekla Lilly. "Nehajta!" sem posegla umes. Res bi rada slišala kaj se dogaja. Kljusač je nadaljeval: "Prebili so se na površje. Grejo proti neki hiši v londonu in niti ščita nimajo. Osebe v hiši morate evakuirati, specialci pa bodo poskrbeli za škrateljce." Vsi naenkrat smo rekli "OK," potem pa je prišla stotnica Mali. Že velikokrat so ji ponudili, da bi napredovala v majorko. Ona je VEDNO zavrnila. Ko ji je Kljusač povedal kaj se dogaja je bila čisto zaprepadena. Ko sta jo Fowla pomirila smo se odpravili na površje.

*Issie*

Kot ponavadi smo vsi prisluhnili kljusaču. Js sm kot ponavadi poslušala samo z enim ušesom. Pa še to je šlo čez druzga vn. Slišala sem le posamične besede.. triada... Bwa'kell... D'arvit... Lilly... kletvic... Ko pa je kljusač omenil London sem se zbudila. "... londonu in niti ščita nimajo. Osebe v hiši morate evakuirati, specialci pa bodo poskrbeli za škrateljce." Vsi smo rekli "OK," potem pa je prišla še stotnica Marjeta. Ko ji je kljusač razložil za kaj se gre sem že spet 'spala'. Kmalu smo se vrnili na površje. S tem, da na drug otok.
14. november 2012
u110702
u110702
Neeext!
14. november 2012
še 9 nextov
15. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg