Forum
u103164
u103164
Midva z lauri 24 sva se odločili da bova pisali zgodbo.
1. del
-------------------------------------------------------------------------
Dring,dring mi zazvoni budilka, joj ta fakulteta, ta šola najraje bi z Suzy špricala šolo.

Jaz (Kristen)

Nato me prebudi še mama ki mi prinese zajtrk v posteljo "Pojej da ne boš zamudila" mi reče in strpno prikima ter odide v kuhinjo.
Jaz pridno pojem sendvič ter popijem mleko in odidem v šolo. Tam srečam nove sošolce in učiteljico ki me prijazno pozdravi in mi reče "Dobrodošla, prvošolka" jaz jo prijazno pozdravim nazaj in odidem v učilnico astronomije. Že si pripravim vse potrebno in se vsedem z Suzy.
Ko pridem domov grem na računalnik, naredim nalogo ter lenarim in grem spat. Tako se moj dan hitro odvije in sama sem zelo zadovoljna s prvim šolskim dnem kar pogrešam pa je "počitnice in zabave".

Sem Suzy, stara sem dvajset let in študiram medicino. Moji starši so zelo bogati.
Imam tudi sestro in polbrata.
to sem jaz

Imam najboljšo prijateljico Kristen.

No prvi dan šole je in s Kristen se odpraviva k pouku . ki pa zelo hitro mine zato se odločim da grem še na pijača z novim fantom ki sem ga spoznala. Kristen je bila malo jezna ampak nisem jaz kriva saj me je on povabil. Veselo sem se odpravila na kavico potem pa sem morala pohiteti domov nahranit mojega pitona Vitota.
07. december 2012
next
07. december 2012
07. december 2012
dobra
07. december 2012
hvala sam jst zdej ne bom dala nexta mormo počakat neznanka_40
07. december 2012
u103164
u103164
hvala cool girl lu
---------------------------------------
nextam
Joj Suzy mi je morala zamolčat nekaj o njenem fantu. Sploh ne vem če je primeren zanjo.
Naslednji dan sem špricala šolo in povabila vse prijatelje da so prišli na zabavo. Prišel je tudi njen fant Nick ki je bil zelo prijeten in prijazen. Nekajkrat sva se tudi pogovarjala toda Suzy je vedela da mi lahko zaupa zato sem ji ga prepustila in sem pripravila vso hrano in malo glasbe za večji užitek. Pozabila pa nisem tudi na zaklepanje vrat v naši hiši oziroma vili zato mi mama ni mogla pokvariti užitka in ji nisem odprla drugače pa bo kraval šele nastal.
Nato sem pripravila tudi pijačo in še malo disko glasbe ter vsi užitki so bili poplačani saj smo res uživali. Kmalu sva se s Suzy uredili in šli na sprehod.
Sprehajali sva se po mestih jaz sem opazovala fante in imele smo se fino ker smo lahko končno uživale v tem prečudovitem mestu na samem brez teženja in ljudi.

next
15. december 2012
sorry ker smetim ampak pogleda kkšn?
http://www.igre123.com/forum/tema/hot-or-not/41219/39
17. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg